Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Ewelina

O mnie

Bonjour!

Mam na imię Ewelina i nauczę Ciebie lub Twoje dziecko języka francuskiego :)Posiadam 10 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci (od lat 3), młodzieży i dorosłych (do lat 50). Ukończyłam filologię francuską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim, Kolegium Języków Obcych oraz nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne.Oferuje:

-naukę od podstaw

-przygotowanie do egzaminów (delf, dalf), matury podstawowej i rozszerzonej

- nadrabianie zaległości szkolnychPrzygotowałam dziesiątki uczniów od podstaw az do egzaminów delfaMoje lekcje są:

- przede wszystkim dostosowane do wieku, potrzeb i możliwosći

- zajęcia dla dzieci są interaktywne, ciekawe, nastawione na naukę mówienia. Pozostaje w stałym kontakcie z rodzicami

- dynamiczne, o znacznej różnorodności zadańLekcja pokazowa gratis :)Masz więcej pytań? Zostaw wiadomość!Pozdrawiam,

Ewelina

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2010 - 06.2015
  Uniwersytet Śląski
  Magister
  Filologia romańska
  Kursy i szkolenia
  09.2013
  Metodyka nauczania języków obcych
  Doświadczenie
  01.2011 - aktualnie
  Szkoły językowe, szkoła podstawowa, przedszkole

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 4
  avatar
  Aleksandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 marca 2023

  Ogromnie polecam!!!
  Pani Ewelina prowadzi od trzech lat zajęcia z moim synem. W tym czasie przystąpił do egzaminów Delf A2, Delf B1, które zdał wzorowo. W maju przystępuje do Delf B2 i jestem pewna, że znów będzie sukces. Pani Ewelina wspaniałe motywuje do nauki mojego syna, prowadzi zajęcia bardzo ciekawie, tak, że syn jest nimi bardzo zainteresowany i nie jest znużony nauką. Ja nie mogę sobie wyobrazić sobie lepszej nauczycielki dla syna.
  Bardzo, bardzo polecam!!!

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 marca 2023

  Pani Ewelina uczy moich synów francuskiego i dzieki jej lekcjom osiągają bardzo dobre wyniki w szkole francuskiej, do której uczęszczają. Pani Ewelina swietnie przygotowuje ich nie tylko do sprawdzianów, ale i egzaminów państwowych, do których podchodzą. Duża cierpliwość, elastyczność, wrażliwość na ucznia to jej ogromne atuty. Serdecznie polecam!

  avatar
  Marta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 marca 2023

  Profesjonalne i dopasowane podejście do naszego syna zaowocowało tym, ze dziecko otworzyło się bardziej na jezyk francuski i i bardzo szybko zauważono to w szkole. Zniknęły blokady i jest lekkość nauki jaka chcieliśmy osiągać!

  avatar
  Kaśka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 marca 2023

  Pani Ewelina przygotowywała mojego syna do matury, a pózniej do delfa, oprócz tego bieżąco do sprawdzianów w szkole. Nieoceniona pomoc, zaanagażowanie i cierpliwość. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za to co dla nas zrobiła, syn nie tylko otworzył się na mówienie po francusku ale wiele nauczył przez ten czas. Teraz zaczęliśmy lekcje z młodszą córką, ma 5 lat nie może się doczekać lekcji z Panią Eweliną, czeka na nią cały tydzien :) Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tak zaangażowanego nauczyciela pełnego pasji i empatii :) pozdrawiamy

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.