Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Łódź (Centrum)

Evelyn

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Evelyn

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Gustaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Polecam lekcje z Evelyn! Jeżeli szukasz dobrego native speakera, który nie jest tylko native speakerem, tylko native speakera, który w bardzo krótkim czasie przy dużej porcji śmiechu nauczy Cię poprawnej wymowy i gramatyki w pięknym języku jakim jest Portugalski, to nie znajdziesz lepszej osoby niż Evelyn. Na 3 lekcji dzięki dużemu zaangażowaniu Evelyn i moim, byłem już w stanie prowadzić konwersacje na bardzo przyzwoitym poziomie. Serdecznie polecam 10/10!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.