Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Wrocław

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Ewelina

O mnie

Witam serdecznie, mam na imię Ewelina i prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ukończyłam studia magisterskie z filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem certyfikowanym egzaminatorem DELE.

Aktualnie mieszkam w Hiszpanii i zajmuje się nauczaniem przez Skype.

Wystawiam faktury

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2015
Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
07.2020
Certificado de egzaminador DELE
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
Español Online
Prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego dla uczniów dorosłych, dzieci i młodzieży Tałumaczenia ustne i pisemne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Ogromnie polecam! Pani Ewelina pomogła mi w szybkim czasie przygotować się do egzaminów na studiach. Jej zaangażowanie i chęć pomocy były zdecydowanie odczuwalne (pomoce naukowe, dodatkowe materiały, szybkie rozwiewanie moich "gramatycznych wątpliwości"). Zajęcia przebiegały w bardzo miłej, swobodnej atmosferze - zero stresu!
Polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Bardzo profesjonalne podejście widać doświadczenie i umiejętności nie ma nudy i sztywnej atmosfery polecam wszystkim

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Bardzo polecam Panią Ewelinę. Ciekawie prowadzone zajęcia oparte na ciągłej konwersacji. Bardzo miła atmosfera. Lektora jest bardzo cierpliwa i z wielkim zaangażowaniem przekazuje wiedzę. Plusem jest tez różnorodność materiału do nauki. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczone.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Lekcje to przyjemność i nauka staje się łatwa. Naprawdę Pani Ewelina tłumaczy bardzo przystępnie i zrozumiale. Zajęcia zawsze przygotowane i ciekawe. Jeżeli potrzebujesz kogoś kto łatwo, przystępnie tłumaczy i co najważniejsze za przystępną cenę to znalazłeś. Ja jestem zadowolony i POLECAM w 100 procentach.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Pani Ewelina tworzy bardzo miłą atmosferę na lekcjach, co bardzo sprzyja efektywnej nauce. Można się wiele nauczyć, bardzo dobrze i przystępnie tłumaczone zagadnienia na lekcji. Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.