Eugenio Chini

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Pruszków

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem włoskim native speakerem i oferuję korepetycje z języka włoskiego na każdym poziomie. Bardzo lubię uczyć i sprawię, że nauka będzie nie tylko efektywna, ale i przyjemna :-)

Proszę o kontakt przez e-mail lub telefon. Zapraszam!

Ciao! Eugenio

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2012

Lekcje z Eugenio są profesjonalne, efektywne i ciekawe. Ma ogromną cierpliwość do wyjątkowo opornych uczniów i potrafi prosto wytłumaczyć nawet najbardziej przerażające reguły, a do tego zaraża optymizmem i miłością do włoskiej kultury, sprawiając że po prostu chce się uczyć:) Nauczanie jest dla niego pasją, a moją stała się nauka:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.