Eugenio Chini

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Pruszków

Eugenio Chini

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Eugenio Chini

O mnie

Pracuję juz 4 lata jako lektor jezyka wloskiego w Warszawie, bardzo mi sie podoba nauczanie tego jezyka. Podczas zajęć daję z siebie wszystko,zeby pomóc moim studentom.

Mam doswiadczenie w prowadzeniu lekcji/korepetycji od poziomu A1 do poziomu C1. Mowie bez problemu po polsku i po angielsku- moge tłumaczyć zagadnienia w wybranym przez Ciebie języku.

Lekcje mogą sie odbywac u mnie (tzn.w Pruszkowie, blisko stacji PKP) lub u ucznia (za niewielką dodatkową opłatą).I’m working as a teacher of italian since 2012 and I really enjoy it, I always put my best for my students. I have had several type of students from level A1 to level C1. I speak fluently both Polish and English.

Lessons can take place where I leave (in Pruszkow within walking distance from the PKP railway station) or at the student’s place (in this case a small extra fee will be required).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2012

Lekcje z Eugenio są profesjonalne, efektywne i ciekawe. Ma ogromną cierpliwość do wyjątkowo opornych uczniów i potrafi prosto wytłumaczyć nawet najbardziej przerażające reguły, a do tego zaraża optymizmem i miłością do włoskiej kultury, sprawiając że po prostu chce się uczyć:) Nauczanie jest dla niego pasją, a moją stała się nauka:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.