Sylwia Firlej

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Łódź
Faktura VAT

Sylwia Firlej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/549 opinii
Dla użytkownika Sylwia Firlej

O mnie

Z wykształcenia i zamiłowania nauczycielka geografii w liceum, szkole międzynarodowej oraz na wyższej uczelni. Specjalizuje się w przygotowaniu uczniów do Matury Polskiej, egzaminów IB oraz A-level. Podróżniczka, od wielu lat zafascynowana Grecją, miłośniczka przyrody.

http://www.teachmegeography.pl/omnie/

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 49
avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2023

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Sylwią. Jest ona osobą z ogromną wiedzą nie tylko dotyczącą geografii. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy i profesjonalny sposób. Dużą uwagę zwraca ona na udzielenie precyzyjnych odpowiedzi, które są bardzo ważne podczas pisania matury. Udostępnionych zostało też bardzo dużo materiałów dodatkowych(mapy artykuły, ćwiczenia). Poza przygotowaniem maturalnym z naszych lekcji wyciągnąłem również dużo przydatnej wiedzy związanej z życiem codziennym. Jeżeli komuś zależy na dobrym przygotowaniu do matury jak również ,,poszerzeniu swoich horyzontów” gorąco polecam zajęcia z Panią Sylwią. Dzięki wiedzy jaką otrzymałem bez problemu dostałem się na SGH.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2023

Co tygodniowe lekcje u pani Sylwii były samą przyjemnością, która przynosiła nie tylko ogrom wiedzy geograficznej, ale również wiedzę z wielu innych dziedzin. Polecam wszystkim, którzy szukają korepetytora z geografii. Lepiej trafić się nie da! Matura zdana na 82% :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Matura świetnie zdana wiec z dostaniem się na SGH i 8 innych kierunków ekonomicznych i prawniczych na najlepszych Uniwersytetach nie było żadnego problemu. Bardzo profesjonalnie i bardzo polecam!

avatar
MONIKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Polecam kurs maturalny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Cena adekwatna do jakości usług premium.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Pani Sylwia posiada ogromną wiedzę z geografii i nie tylko. Bardzo dobrze przygotowuje do matury. Praca z nią to praca z profesjonalistką. Poza tym, Pani Sylwia jest po prostu świetną osobą, z którą można porozmawiać o wszystkim.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Miałam zajęcia dodatkowe z Panią Sylwią przez 1,5 roku, kompleksowo rozłożona nauka, bez stresu wyrobiłam się z materiałem do matury. Najbardziej ceniłam sobie wiedzę, która została mi przekazana „pod klucz maturalny”. Pani Sylwia doskonale wie, co jest najistotniejsze, naucza faktycznie tego, co jest niezbędne do zdania matury na poziomie ponad 80%. Nauczyłam się na zajęciach rozwiązywania każdego typu zadań, gdy miałam wątpliwości Pani Sylwia bez problemu była w stanie je rozwiać. Zawdzięczam cały mój sukces maturalny w postaci 88% i z całego serca polecam te zajęcia, bez których nie byłabym w stanie na szkolnej nauce osiągnąć chociażby połowy! Dziękuję za wspaniałą atmosferę zajęć i bardzo efektywną pracę!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

Pani Firlej to osoba kompetenta, posiadająca szeroką wiedzę, nie tylko z dziedziny geografii. Jest wspaniałym nauczycielem, który potrafi zmotywowac ucznia i wskazać drogę do efektywnego nauczania. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, z wykorzystaniem bogatego zasobu materiałów dodatkowych. Wartość merytoryczna lekcji jest bezcenna, a wysokie wyniki maturalne gwarantowane. Serdecznie polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Zacząłem naukę z bardzo słabą wiedzą a napisałem mature bardzo dobrze. Zajęcia były online, ale nie przeszkadzało to w nauce. Polecam każdemu! :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Bardzo dobrze wykonane zadanie za dobrą kwotę

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Dzięki zajęciom z Panią Sylwią udało mi się bardzo dobrze przygotować do matury z geografii w zaledwie rok, bez wcześniejszego rozszerzania tego przedmiotu w liceum. Zajęcia prowadzone były na wysokim poziomie, a najważniejsze zagadnienia dokładnie opracowane.
Serdecznie polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Zajęcia z Panią Sylwią zaczęłam 2 lata przed maturą, co pozwoliło na dokładne zrealizowanie całego materiału poszerzonego o mnóstwo innych ciekawych zagadnień! Pani Sylwia świetnie naucza geografii jak i prawidłowego sposobu odpowiedzi na pytania maturalne, co jest bardzo ważne. Umiejetność precyzyjnej odpowiedzi przydała się nie tylko na maturze z geografii:) Pani Sylwia uratowała mnie z każdego przedmaturalnego kryzysu oraz nadała kształtów mojej wizji przyszłości. Polecam z całego serca!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Bardzo serdecznie polecam naukę geografii z Panią Sylwią :) Rozpoczęłam swój kurs online we wrześniu, a do końca kwietnia przy jednej godzinie tygodniowo przerobiłyśmy cały materiał do matury z trzech lat liceum. Lekcje są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, a materiał jest tłumaczony przez Panią Sylwię bardzo dokładnie oraz zrozumiale.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2019

Udało mi się opanować materiał z trzech lat liceum w czasie pół roku ( od zupełnego zera). Dzięki temu zdobyłem tytuł laureata w konkursie kuratoryjnym z geografii. Nie byłoby to możliwe gdyby nie lekcję z Panią Sylwią. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, w sposób różnorodny ( nie jest nudno) i przede wszystkim dają upragnione efekty.

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Zajęcia z Panią Sylwią odbywały się zawsze w miłej atmosferze, pomimo niedługiej współpracy nauczyłem się wielu rzeczy, co świadczy o wysokiej efektywności zajęć na których Pani Sylwia pokazywała zainteresowanie nie tylko nauką ale i samym uczniem. Zdecydowanie zaraziła mnie Pani swoją pasją !

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

W zaledwie pól roku z Panią Sylwią, która przy każdych zajęciach była serdeczna oraz wyrozumiała, zostałem przygotowany do konkursu wojewódzkiego. Zostałem jego laureatem dzięki poświęceniu i zaangażowaniu Pani Sylwii. Zajęcia były prowadzone online przez Skype, co nie utrudniało przekazywania wiedzy w ciekawy i interesujący sposób, a raczej usprawniało je dzięki mojemu ,,stałemu’’ dostępowi do internetu :)Już po pierwszych zajęciach z Pania Sylwią można dostrzecz u niej nieslychane zamiłowanie do przedmiotu, którym mnie zaraziła. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję :))

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Najlepsza korepetytorka! Mimo tego, że zajęcia rozpoczęłam w październiku, a geografii nie miałam wcześniej w szkole to udało nam się przerobić bardzo dokładnie cały materiał do matury. Lekcje są urozmaicone i zaplanowane w taki sposób, aby uczeń wyniósł z nich jak najwięcej. Pani Sylwia jest wymagająca, pomocna i potrafi zmotywować każdego! Jeśli ktoś chce osiągnąć wysoki wynik na maturze to zdecydowanie warto!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Na samym wstępie chciałbym serdecznie podziękować za wspólny czas poświęcony na nauce geografii, ale również za pomoc w aspekcie planowania kariery zawodowej oraz osobistego zdrowia! Pani Sylwia wykazuje się wyjątkową energią, co bardzo pozytywnie wpływa na podejście do nauki. Każdy problem z geografii potrafiła wytłumaczyć w taki sposób, by człowiek zrozumiał i co najważniejsze zapamiętał rozwiązanie bądź pojęcie. Warte uwagi jest również to, że w ramach przygotowania do matury poznajemy globalne problemy na bardzo konkretnych przykładach, co umożliwia jego wnikliwszą analizę i tym samym zdobycie jeszcze więcej wiedzy. Wydajną naukę umożliwiają materiały dodatkowe (mapy, obiekty do nauczenia się, artykuły, ćwiczenia). Po za przygotowaniem maturalnym z naszych lekcji wyciągnąłem również dużo przydatnej wiedzy związanej z codziennym życiem. Pani Sylwia jest osobą inspirującą do podejmowania działania i śmiało mogę polecić jej zajęcia!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Jak najbadziej polecam, pani Sylwia nie tylko przekazała wiedzę w ciekawym i szerokim zakresie, ale i również potrafiła zarazić pasją do całej dziedziny i zaangażować się w sprawie planu ucznia na własną przyszłość. Lekcje nie ograniczały się więc tylko do schematycznego przekazywania wiedzy, ale i widać było szczere zainteresowanie osobistymi predyspozycjami ucznia. Była wymagająca, ale przy tym przemiła, pomocna i wyrozumiała. :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Cóż mogę powiedzieć, korepetycje u Pani Sylwii to sama przyjemność. Nie jest to tylko "sucha" pamięciówka jaką mogłaby wydawać się geografia, ale wiele ciekawych, pozaramowych faktów, dyskusji oraz zachęt do samodzielnych wnioskowań. Takie formy lekcji przy regularnych testach motywujących systematyczną pracę bardzo mi odpowiadały. Należy zaznaczyć, że geografii w liceum niemal nie miałem, jestem z profilu mat-fiz, a pierwsze korepetycje do tego przedmiotu podjąłem pod koniec października 2016, uczęszczając jednocześnie na uczelnię. Tak późny start nie przeszkodził jednak w zdobyciu 75% na tegorocznej maturce, co daje wynik lepszy od 98% zdających. Gorąco zachęcam i polecam Panią Sylwię. Ja zdecydowałem się na zajęcia e-learningowe prowadzone przez Skype i jestem z nich zadowolony!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

W zaledwie dwa miesiące kursu nauczyłam się więcej, niż przez wszystkie lata liceum. Po raz pierwszy nie musiałam uczyć się geografii na pamięć, tylko wreszcie ją zrozumiałam. Dodam, że w tym roku poprawiałam maturę z rozszerzonej geografii, i tylko dzięki Pani Sylwii udało mi się znacząco podnieść swój poprzedni wynik. Polecam korepetycje z czystym sumieniem, zwłaszcza osobom, które potrzebują wysokiego wyniku z egzaminu maturalnego, aby dostać się na wymarzone studia. Pani Sylwia to najlepsza nauczycielka geografii, jaką spotkałam, z dużą wiedzą, talentem pedagogicznym i pasją. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Jeśli ktoś tak jak ja nie lubi się uczyć całych podręczników na pamięć to zajęcia u Pani Sylwi są dla niego ! Jestem umysłem ścisłym więc dla mnie nauka języka polskiego, historii czy geografii to walka o przetrwanie ... Dzięki Pani Sylwi wszystko się zmieniło. Lekcje wypełnione ciekawymi faktami i obrazowo przedstawionymi zjawiskami to czysta przyjemność. Atmosfera jest tak fajna, że nawet zajęcia po ciężkim dniu w szkole są efektywne i przyjemne . Jednak w moim odczuciu tym co wyróżnia Panią Sylwię jest to ,że to nie jest kolejny korepetytor ale najlepsza grupa wsparcia ! Pani Sylwia to osoba, która zmobilizuje i podniesie na duchu kiedy ( jak to zawsze bywa u maturzystów) ma się serdecznie dość nauki i chce się zwyczajnie poddać ... Co więcej to nie jest nauczyciel , który pomaga tylko w czasie zajęć ... to osoba, która odpowie na wszelkie pytania nawet o 22:00.( czego większość korepetytorów nie robi ...) Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że drugiego takiego korepetytora nie ma!!! Naprawdę serdecznie polecam !!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Pani Sylwia nauczyła mnie geografii w 7 miesięcy (Październik-Kwiecień) nie miałem w liceum zajęć geografii, ponieważ chodziłem na profil biol-chem. Zdecydowałem się zdawać geografię w październiku nie przeszkodziło to w uzyskaniu wyniku lepszego od 96% wszystkich osób zdający geografię (71 601 osób). U Pani Sylwii podczas lekcji atmosfera jest bardzo luźna i często można się pośmiać. Oczywiście Pani Sylwia jest również osobą wymagającą, wszystkie lekcje są perfekcyjnie zaplanowane. Wynik powyżej 70% bez wcześniejszej nauki geografii w liceum jest jak najbardziej realny ;) Polecam w 100%

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Dzięki pani Sylwii polubiłam geografię, naprawdę. Pani Sylwia bardzo przejrzyście tłumaczy, jeżeli nie rozumiałam danego zagadnienia to potrafiła przedstawić dany problem na kilka rożnych sposobów tak, żeby któryś w końcu do mnie dotarł. Zawsze dostosowuje poziom do ucznia z naciskiem na to, że jednak ciągnie go do góry i dodaje mu wiary w siebie. Oprócz świetnie tłumaczonych lekcji prowadzonych na bazie podręcznika pani Sylwia porusza również wiele kwestii ponadprogramowych tak, żeby nic nie zaskoczyło na maturze, a ponadto wysyła mnóstwo materiałów dodatkowych, które ułatwiają organizację pracy i naukę.
Pani Sylwia jest bardzo cierpliwą, sympatyczną, ale i wymagającą osobą, co bardzo w niej cenię. To profesjonalistka i świetnie przygotowuje do matury - ja jestem bardzo zadowolona.
Naprawdę serdecznie wszystkim polecam, bo drugiego takiego nauczyciela nie znam!!!
Pani Sylwio - dziękuję! :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Zajęcia z Panią Sylwia to czysta przyjemność. Do tego pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Miałem zajęcia on-line, początkowo z lekkim dystansem podszedłem do tej formy zajęć ale po pierwszej lekcji doceniłem ten sposób nauki. Nie wychodząc z domu otrzymywałem wszystkie materiały, przez udostępnianie ekranu robiliśmy również wszelkie testy i sprawdziany z mapy. Gorąco polecam Panią Sylwię. Do matury podszedłem bez stresu a zagadnienia na maturze praktycznie wszystkie omówiliśmy na zajęciach. Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Bardzo gorąco polecam! Zajęcia z Panią Sylwią wiele mnie nauczyły - jeśli chodzi o naukę geografii, to w krótkim czasie dokonałyśmy prawie niemożliwego. Oprócz posiadanej wiedzy i talentu dydaktycznego, Pani Sylwia łączy podręcznikową wiedzę z ciekawymi anegdotkami, wesołymi uwagami, czy bardzo praktycznymi radami. Bardzo dziękuję za pomoc :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Pani Sylwia to osoba, która rozwiąże każdy problem ucznia. Choć myślałam, że jestem w sytuacji bez wyjścia to Pani Sylwia zaoferowała mi wiele rozwiązań. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Rekomenduję zajęcia w 100%. Pani Sylwia jest najlepszym nauczycielem geografii!!!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Rekomenduję z największą odpowiedzialnością korepetycje u Pani Sylwii. Nauczyciel emanuje ogromną, wręcz ''zaraźliwą'' pasją i zaangażowaniem. Bardzo miła atmosfera i wyjątkowo kreatywny sposób prowadzenia zajęć przekładają się na najwyższą przyswajalność wiedzy. Czytelna informacja zwrotna której udzielała każdorazowo Pani Sylwia w zakresie przygotowania się do zajęć nie tylko obrazowała poziom mojej wiedzy, ale i dodatkowo doskonale mobilizowała do dalszej pracy. Miałem szansę uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych oraz tych prowadzonych zdalnie, przed pierwszymi ''korkami'' online byłem pełen wątpliwości, jak się jednak okazało sceptycyzm był całkowicie nieuzasadniony, obydwie formy są jednakowo efektywne! gorąco polecam i życzę powodzenia!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Polecam na 200%!!

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Bardzo profesjonalne podejście. Pani Sylwia kocha to co robi i potrafi wytłumaczyć wiele rzeczy za pomocą życiowych przykładów. Zajęcia zawsze były prowadzone w bardzo ciekawy sposób i były dla mnie ogromną pomocą w przygotowywaniu się do matury.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Pani Sylwia bardzo dobrze przygotowuje swoich uczniów do matury, co widzę na swoim przykładzie. Oprócz materiałów, które wysyłała mi na maila, uzupełniała je również dodatkowymi informacjami jak również swoimi doświadczeniami. Lekcje były bardzo ciekawe, wszystko było realizowane według ustalonego planu. Atmosfera, którą Pani Sylwia wprowadziła sprawiła, że zajęcia były dla mnie przyjemnością i dobrze wykorzystanym czasem. Ponadto Pani Sylwia jest osobą bardzo zabawną, otwartą i pomocną. Uważam, że to był mój najlepszy wybór:). Bardzo polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Pani Sylwia świetnie pomaga przygotować się do matury - nakierowuje na najważniejsze zagadnienia i pomaga je zrozumieć, co procentuje na egzaminie. Ponadto, pani Sylwia poświęca swój czas poza ustalonymi godzinami sprawdzając zadania na facebooku lub doradzając w sprawie wyboru studiów. Bardzo polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2016

Jestem osobą po 40-stce ,która postanowiła jeszcze coś dla siebie zrobić tzn zrobić maturę i iść na studia.Udało się .Jestem na studiach.Dziś wiem ,że gdyby nie ludzie tacy jak Pani Sylwia ,którzy mnie inspirowali ,wierzyli we mnie napędzając moje koło fortuny-dziś by mnie tu nie było!To jest osoba z pasją!Podobno najwyższą formą inteligencji jest humor-Pani Sylwia to ma.I jeszcze jedno oprócz Swojej ukochanej geografii jest bardzo mądra życiowo.Polecam z pełną odpowiedzialnością.Izabela

avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2015

pełny profesjonalizm ze strony Sylwii, dostosowanie się do moich potrzeb, pełne zadowolenie z mojej, bardzo dobry kontakt: polecam, polecam, polecam

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2015

Polecam współpracę z Panią Sylwią. Super podejście, świetny pomysł z komunikacją i rozwiązywaniem zadań na grupie FB, mnóstwo materiałów autorskich. Pani Sylwia organizowała quizy geograficzne,w ramach godzin gratisowych, na których poza robieniem wszystkich możliwych arkuszy maturalnych, trzeba było analizować oraz rozwiązywać aktualne problemy społeczne, ekonomiczne. Będzie mi tego brakować!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Jestem w klasie IB, z Panią Sylwią omawiałam i poprawiałam swojego fieldworka z geografii. W efekcie otrzymałam 7 za pracę. Pani Sylwia każdorazowo odpowiadała w sposób wyczerpujący na moje pytania zadawane mailowo i telefonicznie, te rozmowy czasem trwały godzinę:) Dziękuję za pomoc i za ten prywatny czas jaki mnie Pani poświęciła.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Poza niesamowitą ilością wiedzy, która Pani Sylwia przekazuje w łatwy do przyswojenia i logiczny sposób, na zajęciach panuje ciepła i radosna atmosfera. Ogromną przewagą Pani Sylwii nad pozostałymi nauczycielami jest pokazanie, iż wszystko to ciąg przyczynowo-skutkowy, a teoria ma odzwierciedlenie w rzeczywistości! Prawie 80% z matury rozszerzonej i wstęp na wymarzone studia nie są już w sferze marzeń - dziś dzięki wspólnej, momentami ciężkiej pracy jest to również rzeczywistość!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Polecam współpracę z Panią Sylwią! To nauczyciel z pasją!
Innowacyjne podejście do nauki oraz rzetelność przekazywanej wiedzy zaowocowało sukcesem na maturze!
Dodatkowe nasze rodzinne podóże mają zupełnie inny wymiar! Dziękuję za cenne wskazówki!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2015

Pani Sylwia to autentyczny geograf, na zajęciach odwołuje się do swoich podróżniczych doświadczeń, pokazuje zdjęcia, obrazki, skały.Widać, że geografia to jej pasja. Zajęcia z Panią Sylwią były prawdziwą przygodą. Polecam

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2015

Mature rozszerzoną zdałem na 81 procent, dzięki temu dostałem się na prawo.Dziękuję i Polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Zajęcia z Panią Sylwią zawsze były prowadzone w sposób rzetelny i bardzo interesujący. Faktycznie, ilość pomocy naukowych wykorzystywanych przez p. Sylwię była bardzo duża i jak najbardziej uzasadniona - multimedia, arkusze maturalne, dużo własnych, autorskich materiałów. Maturę zdałem z wysokim wynikiem, do tego p. Sylwia uwolniła mnie od stresu przedmaturalnego, co na pewno pomogło mi skoncentrować się dobrze na zadaniach. Szczerze polecam. Świetny korepetytor.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Bardzo serdecznie polecam, zajecia sa ciekawe, wiedza jest przekazywana w bardzo przyjemny sposob, aż chce sie chodzić. Najlepszy wybór! :)

avatar
Maria Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2015

Serdecznie polecam współpracę z Panią Sylwią. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Nauka geografii z takim nauczycielem to czysta przyjemność.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2014

Bardzo polecam naukę z Panią Sylwią! Dzięki jej rzeczowym i konkretnym wyjaśnieniom można nauczyć się geografii w szybki, łatwy i przyjemny sposób :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2014

Zajęcia z Panią Sylwią oceniam na bardzo dobre, nauczycielka bardzo zaangażowana w swoją pracę, potrafi wytłumaczyć wszystko w ciekawy i prosty sposób. Polecam w 100% :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Zajecia odbywaly sie w ciekawy sposób, co skutkowalo tym, ze na geografie chodzilem z usmiechem na twarzy ;). Matura z geografii rozszerzonej zdana na wysokim poziomie, wiec warto bylo inwestowac ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2014

Najlepsza nauczycielka:) Nauka była zawsze przyjemna i ciekawa. Pani Sylwia potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób prosty i konkretny. Ma ogromną wiedzę a do tego zawsze jest uśmiechnięta! Polecam

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Pani Sylwia jest: konkretna, sumienna, pełna zaangażowania, bardzo kompetentna, w skórcie: nieoceniona. Zajmujemy się zadaniem, które wykracza poza ramy typowych korepetycji z geografii - z Panią Sylwią konsultuję projekt geograficzno-literacki. Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszej pomocy; polecam serdecznie.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2014

Najlepsza nauczycielka z jaką kiedykolwiek miałam lekcje. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pracy. Zajęcia są bardzo ciekawe i można dzięki nim dużo się nauczyć. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.