Karina Szymczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sieradz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczyciel języka niemieckiego, egzaminator gimnazjalny i maturalny z doświadczeniem zawodowym jako tłumacz, lektor oraz pracownik Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych udzieli korepetycji zainteresowanym nauką do egzaminów:gimnazjalnego maturalnego, ZD, MSP, KDS oraz pod kątem wyjazdu do pracy na terenie krajów obszaru niemieckojęzycznego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Polecam naukę języka u Pani Kariny. Jestem " studentem "50+ i dopiero zaczynam przygodę z językiem niemieckim. Dzięki Pani Karinie już po miesiącu złapałem bakcyla i na poważnie zainteresowałem się nauką języka. Zapał i zaangażowanie, jakie ona wkłada w każdą lekcję jest godzien podziwu.Jej sposoby nauczania docierają nawet do takiej "młodej" :) głowy jak moja. W kręgu moich znajomych nauczycieli Pani Karina uchodzi za najlepszą germanistkę w Sieradzu, ja przyłączam się do tej opinii w stu procentach.Naprawdę polecam!!!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Bardzo serdecznie polecam panią Karinę. Jest to niesamowicie profesjonalna i ciepła osoba. We wrześniu zdecydowałam się zdawać niemiecki. Wówczas moja znajomość tego języka była na dość niskim poziomie. Dzięki korepetycją udzielanym przez panią Szymczak zdecydowałam się nawet zdawać rozszerzenie (!), a z matury ustnej uzyskałam 80%. Wyników matury pisemnej jeszcze nie mam natomiast absolutnie nie mam powodów, aby się nimi przejmować.
Podsumowując gorąco polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Pani Karina jest bez wątpienia najlepszym nauczycielem języka niemieckiego, z którym się spotkałam w czasie mojej edukacji. Lekcje prowadzone z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem pomogły podnieść poziom moich umiejętności i zdać maturę ustną na 100%. Na wyniki części pisemnych trzeba poczekać, ale dzięki współpracy ze wspaniałym korepetytorem nie martwię się o rezultaty. Na pewno będę mile wspominała te kilka miesięcy intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości oraz studiów filologicznych :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Gorąco polecam. Bardzo dobra korepetytorka, życzliwa i profesjonalna.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Bez cienia wątpliwości mogę polecić panią Szymczak. Każdy uczeń pani Kariny śmiało stwierdzi, ze szczęście mu dopisało w kwestii doboru korepetytora. Profesjonalizm powala na kolana. Zajęcia są prowadzone zrozumiale, ciekawie i w czasie ich trwania zdobycie wiedzy nawet z najtrudniejszych zagadnień staje się przyjemne. Pani Karina wprowadza niesamowicie ciepłą atmosferę na zajęciach, troszczy się o swoich uczniów, przeżywa z nimi rozterki i załamania, a także jest doskonałym motywatorem i podnosi na duchu, kiedy nadchodzą słabsze momenty. Umie również śmiało skrytykować nieróbstwo i naprawdę nie pozwala się lenić! To przesympatyczna osoba, której ambicje i zakres wiedzy wzbudzają niemały podziw. Do pani Kariny Szymczak trafiłem w czasie I roku studiów kiedy to miałem problemy z lektoratem z języka obcego. Bardzo się cieszę, że trafiłem wtedy na panią Karinę. Przede wszystkim dlatego, że jestem dyslektykiem a nauka języków obcych zawsze sprawiała mi trudność. Pani Szymczak to doskonała specjalistka która doskonale wiedziała jak trafić do takich osób jak ja. W czasie ponad trzech lat zajęć nie było zagadnienia, z którym pani Szymczak nie umiała sobie poradzić, czy miała choćby najmniejszy problem, żeby jasno go wyjaśnić. Oprócz niezliczonej ilości kserówek i materiałów wyniosłam z zajęć coś jeszcze - wiarę we własne możliwości pani Karina Szymczak jest wszechstronnie uzdolniona, wiec w roli psychologa również sprawdza się doskonale. Nie zamieniłbym mojej pani korepetytor na żadna inna osobę. To osoba z pasją, a praca, która wkłada w nauczanie uczniów jest bezcenna.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Wspaniała nauczycielka. Bardzo profesjonalna, zaangażowana, a przy tym pomocna i życzliwa. Dzięki tym korepetycjom zdołałam poprawić swój niemiecki w niecały rok i uzyskać bardzo wysokie wyniki na maturze. Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2015

Bardzo polecam świetny nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.