Karina Szymczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sieradz

Karina Szymczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Karina Szymczak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Polecam naukę języka u Pani Kariny. Jestem " studentem "50+ i dopiero zaczynam przygodę z językiem niemieckim. Dzięki Pani Karinie już po miesiącu złapałem bakcyla i na poważnie zainteresowałem się nauką języka. Zapał i zaangażowanie, jakie ona wkłada w każdą lekcję jest godzien podziwu.Jej sposoby nauczania docierają nawet do takiej "młodej" :) głowy jak moja. W kręgu moich znajomych nauczycieli Pani Karina uchodzi za najlepszą germanistkę w Sieradzu, ja przyłączam się do tej opinii w stu procentach.Naprawdę polecam!!!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Bardzo serdecznie polecam panią Karinę. Jest to niesamowicie profesjonalna i ciepła osoba. We wrześniu zdecydowałam się zdawać niemiecki. Wówczas moja znajomość tego języka była na dość niskim poziomie. Dzięki korepetycją udzielanym przez panią Szymczak zdecydowałam się nawet zdawać rozszerzenie (!), a z matury ustnej uzyskałam 80%. Wyników matury pisemnej jeszcze nie mam natomiast absolutnie nie mam powodów, aby się nimi przejmować.
Podsumowując gorąco polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Pani Karina jest bez wątpienia najlepszym nauczycielem języka niemieckiego, z którym się spotkałam w czasie mojej edukacji. Lekcje prowadzone z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem pomogły podnieść poziom moich umiejętności i zdać maturę ustną na 100%. Na wyniki części pisemnych trzeba poczekać, ale dzięki współpracy ze wspaniałym korepetytorem nie martwię się o rezultaty. Na pewno będę mile wspominała te kilka miesięcy intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości oraz studiów filologicznych :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Gorąco polecam. Bardzo dobra korepetytorka, życzliwa i profesjonalna.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Bez cienia wątpliwości mogę polecić panią Szymczak. Każdy uczeń pani Kariny śmiało stwierdzi, ze szczęście mu dopisało w kwestii doboru korepetytora. Profesjonalizm powala na kolana. Zajęcia są prowadzone zrozumiale, ciekawie i w czasie ich trwania zdobycie wiedzy nawet z najtrudniejszych zagadnień staje się przyjemne. Pani Karina wprowadza niesamowicie ciepłą atmosferę na zajęciach, troszczy się o swoich uczniów, przeżywa z nimi rozterki i załamania, a także jest doskonałym motywatorem i podnosi na duchu, kiedy nadchodzą słabsze momenty. Umie również śmiało skrytykować nieróbstwo i naprawdę nie pozwala się lenić! To przesympatyczna osoba, której ambicje i zakres wiedzy wzbudzają niemały podziw. Do pani Kariny Szymczak trafiłem w czasie I roku studiów kiedy to miałem problemy z lektoratem z języka obcego. Bardzo się cieszę, że trafiłem wtedy na panią Karinę. Przede wszystkim dlatego, że jestem dyslektykiem a nauka języków obcych zawsze sprawiała mi trudność. Pani Szymczak to doskonała specjalistka która doskonale wiedziała jak trafić do takich osób jak ja. W czasie ponad trzech lat zajęć nie było zagadnienia, z którym pani Szymczak nie umiała sobie poradzić, czy miała choćby najmniejszy problem, żeby jasno go wyjaśnić. Oprócz niezliczonej ilości kserówek i materiałów wyniosłam z zajęć coś jeszcze - wiarę we własne możliwości pani Karina Szymczak jest wszechstronnie uzdolniona, wiec w roli psychologa również sprawdza się doskonale. Nie zamieniłbym mojej pani korepetytor na żadna inna osobę. To osoba z pasją, a praca, która wkłada w nauczanie uczniów jest bezcenna.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Wspaniała nauczycielka. Bardzo profesjonalna, zaangażowana, a przy tym pomocna i życzliwa. Dzięki tym korepetycjom zdołałam poprawić swój niemiecki w niecały rok i uzyskać bardzo wysokie wyniki na maturze. Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2015

Bardzo polecam świetny nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.