sklepkujonekpl

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Zielona Góra
Szprotawa
Nowa Sól
Sulechów
Wrocław
Wałbrzych
Legnica
Gorzów Wielkopolski
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka angielskiego w formie korepetycji. Oferta jest skierowana przede wszystkim do uczniów mających problemy z językiem angielskim w szkole, jak i uczniów którzy pragną poprawić swoje umiejętności językowe. Zapraszam również uczniów przygotowujących się do testów ósmoklasisty  lub egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym oraz każdego kto pragnie nauczyć się języka angielskiego. Możliwe również zajęcia przygotowujące do certyfikatów zwłaszcza certyfikatów TELC, FCE. Zajęcia odbywają się u ucznia w domu. Dzień oraz godzina zajęć jest ustalana indywidualne z uczestnikiem zajęć.
Dojazd możliwy jest na terenie Zielonej Góry, Nowej Soli, Świdnicy, Sulechowa, Droszkowa, Czerwieńska, Szprotawy oraz nowopowstałych sołectw - Barcikowice, Drzonków, Jany, Jarogniewice, Jeleniów, Kiełpin, Krępa, Łężyca, Ługowo, Nowy Kisielin, Ochla, Przylep, Racula, Stary Kisielin, Sucha, Zatonie, Zawada.
Osoby z terenów Wrocławia i okolic, Wałbrzycha i okolic, Legnicy i okolic, Gorzowa Wielkopolskiego i okolic TYLKO zajęcia ONLINE poprzez komunikator internetowy. 
Dzięki zajęciom ONLINE  uczeń nie musi tracić czasu na dotarcie na korepetycje i ma możliwość nauki w domowym zaciszu.
W przypadku zainteresowania zajęciami proszę o kontakt telefoniczny, w celu ustalnia szczegółów zajęć.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

sklepkujonekpl
Rzeźniczaka 11A/11
65-119 Zielona Góra
NIP: 9241790072

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.