sklepkujonekpl

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Zielona Góra
Szprotawa
Nowa Sól
Sulechów
Wrocław
Wałbrzych
Legnica
Gorzów Wielkopolski
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka60 / 60 min

sklepkujonekpl

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje fizyki oraz matematyki w formie korepetycji. Oferta jest skierowana przede wszystkim do uczniów mających problemy z fizyką lub matematyką  w szkole, jak i uczniów którzy pragną poprawić swoje umiejętności. Zapraszam również uczniów przygotowujących się do testów ósmoklasisty oraz każdego kto pragnie nauczyć się dobrze fundamentów fizyki. Zajęcia odbywają się u ucznia w domu. Dzień oraz godzina zajęć jest ustalana indywidualne z uczestnikiem zajęć. Dojazd możliwy jest na terenie Zielonej Góry, Nowej Soli, Świdnicy, Sulechowa, Droszkowa, Czerwieńska, Szprotawy oraz nowopowstałych sołectw - Barcikowice, Drzonków, Jany, Jarogniewice, Jeleniów, Kiełpin, Krępa, Łężyca, Ługowo, Nowy Kisielin, Ochla, Przylep, Racula, Stary Kisielin, Sucha, Zatonie, Zawada. Osoby z terenów Wrocławia i okolic, Wałbrzycha i okolic, Legnicy i okolic, Gorzowa Wielkopolskiego i okolic TYLKO zajęcia ONLINE poprzez komunikator internetowy.  Dzięki zajęciom ONLINE  uczeń nie musi tracić czasu na dotarcie na korepetycje i ma możliwość nauki w domowym zaciszu. W przypadku zainteresowania zajęciami proszę o kontakt telefoniczny, w celu ustalnia szczegółów zajęć.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

sklepkujonekpl
Rzeźniczaka 11A/11
65-119 Zielona Góra
NIP: 9241790072

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.