Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin (LSM)
Kalinówka

Ewa S

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Ewa S

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Pani Ewa przygotowywała mnie do egzaminu ósmoklasisty.Jest ona bardzo dobrym nauczycielem,który potrafi dotrzeć do ucznia,ma dobre podejście do nauczania ,a na zajęciach panuje przyjazna atmosfera.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Pani Ewa przygotowała moją córkę do egzaminu ósmoklasisty. Wynik egzaminu był bardzo dobry. Pani Ewa to bardzo dobry nauczyciel z ogromną wiedzą i doświadczeniem. W bardzo przystępny dla ucznia sposób przekazuje wiedzę i rozwija zainteresowania językowe. Dodatkowym atutem jest niezwykle przyjazna atmosfera panująca w czasie korepetycji oraz wzmacnianie poczucia wartości i wiary ucznia w swoje możliwości.. Szczerze polecam tego nauczyciela.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Pani Ewa doskonale przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty, w czasie zajęć panowała przyjemna atmosfera, która pomagała mi się odstresować i jeszcze lepiej przyswajać wiedzę. Bardzo polecam korepetycje u tej Pani :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.