Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Gdynia
Warszawa
Gdańsk
Sopot

Erik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Erik

O mnie

Nazywam się Erik Valencia Lopez i chętnie pomogę Ci z nauką języka hiszpańskiego/katalońskiego na każdym poziomie, również od zera.

Na co dzień pracuję z dziećmi w międzynarodowej brytyjskiej szkole podstawowej oraz z dorosłymi jako lektor w szkole językowej. Zanim przyjechałem do Gdańska we wrześniu, doświadczenie zdobywałem jako nauczyciel w „The International School of Catalunya” w Barcelonie. Cenię sobie przyjazną atmosferę podczas lekcji, uważam, że w znacznym stopniu sprzyja ona efektywnej nauce. You have to enjoy to learn!;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 07.2017
Universitat Pompeu Fabra
Licencjat
Barcelona
09.2015 - 06.2018
Universidad Camilo José Cela
Profesor oświaty
Madrid
06.2021 - 05.2022
Universidad Camilo José Cela
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2014 - 06.2019
Music School Amics de la Unió
09.2018 - 06.2019
The International School of Catalunya
08.2019 - aktualnie
British International School of Gdansk

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Świetny lektor:) bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, jest zawsze świetnie przygotowany. Zapewnia dużo różnorodnych materiałów do nauki. Szybko zauważyłam postępy. Polecam z całego serca!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Zaczęłam ostatnio zajęcia z Erikiem i jak dotąd jestem bardzo zadowolona! Przyjemna atmosfera, ale jednocześnie dyscyplina. Erik ma zawsze przygotowane wcześniej materiały, rozmowy po hiszpańsku od pierwszych zajęć. Serdecznie polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Eryk jest doskonałym native speakerem, jego pogodne usposobienie, aktywny i zróżnicowany sposób prowadzenia lekcji tylko zachęca do dalszej nauki. Jeśli nadarzy się taka możliwość synowie na pewno będą kontynuować z nim naukę w przyszłości

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.