Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz

Eryk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Eryk

O mnie

Jestem czynnym muzykiem/nauczycielem oraz absolwentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie na Wydziale Edukacji Muzycznej. Posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w kształceniu uczniów na różnych poziomach. Aktualnie zajmuję się komponowaniem, nauczaniem oraz udziałem w projektach muzycznych oraz opieką nad zespołami i własną działalnością artystyczną. Od 2021 roku prowadzę działalność MUSERICK - Eryk Redmerski, w której organizuję koncerty, aranżuję, oprawiam artystycznie wydarzenia kulturalne za pomocą zespołu, trio, duetu lub jako solista. Od 2018 nieprzerwanie zajmuję się nauką gry na instrumentach oraz teorii muzyki. W swojej historii miałem przyjemność współpracować z wieloma muzykami i zdobywać doświadczenie w zespołach czy na scenie, między innymi z Joanną Liszowską.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 10.2020
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej
Kursy i szkolenia
.
Podstawowy kurs regulacji i konserwacji instrumentów strunowych
Doświadczenie
10.2018 - 06.2023
Instruktor Gitary w Szubińskim Domu Kultury
10.2018 - 06.2022
Instruktor Gitary w filii SzDK - Zamość
10.2020 - 05.2021
Instruktor Gitary w Żnińskim Domu Kultury
05.2021 - 06.2022
Instruktor Gitary w Studio 36 - Zielonka
05.2021 - 07.2021
Instruktor Ukulele w projektach UE
11.2021 - aktualnie
MUSERICK - Eryk Redmerski
Własna działalność o artystycznym charakterze. Organizacja koncertów, oprawa muzyczna, muzyk sesyjny oraz nauczyciel.
08.2023 - aktualnie
Riff - Salony Muzyczne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Bardzo polecam lekcje u Eryka Redmerskiego. Wprowadził mnie dobrze do tematu improwizacji. Ma bardzo dużą wiedzę z zakresu różnych gatunków muzyki i potrafi przekazać ją w bardzo przystępny sposób. Eryk szanuje czas ucznia. Nie przekłada lekcji i dba o to, żeby zajęcia odbywały się systematycznie w godzinach, które się ustaliło. Pozdrawiam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2023

Lekcje przebiegają w super luźnej atmosferze, klasa osobista na wysokim poziomie, na takim samym jak umiejętności muzyczne oraz sposób ich przekazywania. Pan Eryk z dużą łatwością potrafi ułożyć profesjonalny plan działania, dopasowany pod poziom oraz oczekiwania swojego ucznia. Ogromy plus również za różnorodność oraz dobieranie utworów w taki sposób, aby bawiły i jednocześnie mocno rozwijały.
Długo szukałem lekcji gitary, które by mnie usatysfakcjonowały z racji tego, że jestem wymagający i ze spokojnym sumieniem mogę polecić Pana Eryka.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2023

Lekcje przebiegają w cierpliwej atmosferze, bez pośpieszania, z dużą wyrozumiałością. Na plus poczucie humoru Pana Eryka i świetna atmosfera, co nie przeszkadza w sumienności i poziomie nauczania. Polecam nie tylko na naukę od początku ale również na poprawę swojej wiedzy i techniki! :)

avatar
agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2022

Bardzo dobry, sympatyczny i cierpliwy nauczyciel. Zajęcia to czysta przyjemność. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Pan Eryk to bardzo dobry nauczyciel. Uwzględnia preferencje muzyczne, przez co lekcje nie są monotonne, oraz dostosowuje poziom indywidualnie do każdego ucznia. Jeśli coś jest nie jasne, Pan Eryk z chęcią dokładnie wytłumaczy co jest pięć. Ogólnie mówiąc, polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Zdecydowanie polecam lekcje gitary z Panem Erykiem! Połączenie ogromnej pasji, talentu, profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej. Córka od kilku lat uczestniczy w tych zajęciach. Atmosfera zawsze bardzo przyjazna i niezwykle motywująca. Widać ogromne zaangażowanie nauczyciela i świetne podejście do prowadzonych lekcji.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Bardzo dobry nauczyciel, z wielką przyjemnością chodzę na zajęcia.Materiał dobiera do preferencji ucznia, dzięki czemu każda lekcja jest wykorzystana w stu procenentach. Sama gra sprawia wiele przyjemności i nauka na najwyższym poziomie.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Bardzo dobry, doświadczony, wytrwały nauczyciel. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Pan Eryk to świetny nauczyciel, który jest bardzo cierpliwy i zaangażowany w każde zajęcia. Potrafi uwzględnić indywidualne predyspozycje i upodobania muzyczne. Dzięki lekcjom u Pana Eryka podchodzę do gry na gitarze z wielką radością. Bardzo polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Witam, korzystałem z korepetycji u Pana Eryka, fenomenalny człowiek z ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną. Kontakt na bardzo fajnym poziomie i zawsze profesjonalnie, cena bardzo atrakcyjna. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.