Barbara Guc Szkoła Językowa

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Łódź
Wrocław
Poznań
Katowice
Lublin
Białystok
Bydgoszcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

English Adventures zaprasza na ciekawe i pełne przygód zajęcia z języka angielskiego.

Naszą ofertę kierujemy do uczniów szkół podstawowych, średnich oraz osób dorosłych.

  • Praktyczna metoda nauki MÓWIENIA
  • Korepetycje indywidualne i grupowe
  • Zajęcia stacjonarne i online
  • Przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, matury, certyfikatów językowych
  • Angielski w biznesie

SZKOŁA PODSTAWOWA
Naszym głównym celem jest NAUKA PRZEZ ZABAWĘ - staramy się, żeby każda lekcja była interesująca - zależy nam na tym, aby uczeń uczył się języka przy okazji oraz aby widział sens nauki języka i aby ta nauka sprawiała mu przyjemność, a korzyści z niej płynące zachęcały go do dalszego pogłębiania wiedzy.

W swoich kursach wykorzystujemy liczne materiały dydaktyczne (karty obrazkowe, gry planszowe i karciane), które urozmaicają zajęcia i pomagają w szybkim zapamiętywaniu słownictwa i struktur gramatycznych, a przede wszystkim świetnie zachęcają uczniów do swobodnego mówienia w języku angielskim .

Zachęcamy również swoich uczniów do korzystania z przetestowanych przez nas aplikacji do nauki języka , które stają się coraz bardziej popularnym sposobem na szybką, łatwą i przyjemną naukę.

Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze . Wymagamy, ale nie oceniamy! Bardzo zależy nam na tym, aby uczeń czuł, że pracujemy z nim po to, aby mu pomóc, a nie po to, aby wymusić na nim jakieś działanie.

Na zajęciach często wykorzystujemy utwory znanych artystów bądź fragmenty filmów i bajek, na bazie których opracowujemy zadania wprowadzające nowe słownictwo oraz formy gramatyczne. Jest to wspaniały sposób na łączenie przyjemnego z pożytecznym :)

MATURZYŚCI
Serdecznie zapraszamy przyszłorocznych maturzystów - wspólnie powtórzymy materiał do egzaminu dojrzałości, nadrobimy zaległości oraz w swobodnej atmosferze przygotujemy się do matury ustnej . Nauka w komfortowych warunkach, zajęcia indywidualne lub w grupach max. 4-osobowe (również online!).

DOROŚLI
Zapraszamy również osoby dorosłe, które chcą rozpocząć naukę języka od podstaw, jak również tych z Państwa, którzy chcieliby kontynuować swoją przygodę z językiem angielskim. Podczas naszych spotkań, w swobodnej atmosferze będziemy rozwijać przede wszystkim umiejętność mówienia , nie pomijając takich kwestii jak gramatyka, rozbudowywanie słownictwa, słuchanie, czytanie czy pisanie.

Do naszego kursu dołączamy również materiały mp3 do codziennego odsłuchiwania „przy okazji”, np. podczas jazdy samochodem lub podczas wykonywania czynności nawykowych tj. sprzątanie, gotowanie, praca w ogrodzie, jogging, czyli takich, których wykonywanie w niewielkim stopniu angażuje naszą uwagę.

Kurs standardowy : 95 godzin lekcyjnych (2 spotkania x 60 min.)
Kurs intensywny : 45 godzin lekcyjnych (2 spotkania x 90 min.)

Zajęcia indywidualne : konwersacje, Business English (ilość i czas spotkań ustalana indywidualnie).

Oferujemy również kursy uzupełniające z języka branżowego  (budownictwo, ekonomia, fryzjerstwo i kosmetyka, gastronomia, logistyka i spedycja turystyka i hotelarstwo, marketing i reklama, branża medyczno-społeczna i inne).

LEKCJE ANGIELSKIEGO ONLINE
Zachęcamy do skorzystania z możliwości nauki języka online. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, dla których czas jest bardzo cenny, a dojazd na zajęcia stanowi wyzwanie.

Aby zapoznać się z tą formą zajęć zapraszam na 30 minutowe, darmowe i niezobowiązujące spotkanie online , odbywające się przez komunikator Skype.

Zajęcia przez Skype nie różnią się wiele od zajęć stacjonarnych : wykonujemy te same ćwiczenia, które wykonywalibyśmy na zajęciach stacjonarnych, czyli konwersujemy, słuchamy, czytamy, piszemy, rozwiązujemy zadania gramatyczne. Uczeń ma przed sobą swoje podręczniki, lektor również korzysta z własnych oraz w razie potrzeby udostępnia uczniowi podręczniki w wersji elektronicznej, które uczeń wyświetla na ekranie komputera i może uzupełniać je w wersji online. Jedyne co nam potrzeba to dobre połączenie internetowe, którego jakość zawsze sprawdzamy podczas pierwszego spotkania oraz zainstalowaną aplikację Skype, co zajmuje ok. 5 min.

Korzyści to oczywiście oszczędność czasu i pieniędzy związana z dojazdem i powrotem z zajęć oraz możliwość uczestniczenia w zajęcia w dowolnym miejscu (własny pokój /biuro /kawiarnia /pokój hotelowy).

Jeśli są Państwo zainteresowani taką nowoczesną formą zajęć to będzie nam miło spotkać się z Państwem na pierwszych darmowych zajęciach.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

CENNIK

Zajęcia indywidualne :

- General English A1-C2 80 zł  /45 min.
- General English A1-C2 100 zł  /60 min.

- Business English  120 zł  /60 min.
- Zajęcia z Native Speaker’em  120 zł /60 min.
- Język angielski specjalistyczny 230 zł  /60 min.

Zajęcia grupowe  (dzieci, młodzież i dorośli):

Grupa 2-osobowa: 60 zł /60 min.
Grupa 3-5 osobowa: 40 zł /60 min.

GRUPA KOMFORT 2 (grupa zamknięta 2-osobowa): 70 zł /60 min.
GRUPA KOMFORT 3 (grupa zamknięta 3-osobowa): 50 zł /60 min.

Zachęcamy również do śledzenie naszego projektu językowo-podróżniczego English Adventures i polubienia naszej strony na facebooku  @englishadventurespl

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Barbara Guc Szkoła Językowa
Na Rurach 26/29
33-300 NOWY SĄCZ
NIP: 7343476668

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
Licencjat
Filologia Angielska Translatoryka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - 06.2017
Szkoła Językowa
10.2017 - aktualnie
Własna działalność gospodarcza

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Córka która drugi rok korzysta z zajęć on line , jest bardzo z nich zadowolona. Pani Milena ( osoba prowadząca ) jest bardzo sympatyczna, zawsze przygotowana do zajęć, ale też nie robiąca problemu , gdy w ostatniej chwili prosimy ją o powtórzenie materiału do sprawdzianu w szkole, bądź przełożenie zajęć na inny termin. Jeżeli ktoś potrzebuje zajęć on-line dla dziecka to ze spokojem polecam szkołę Pani Barbary

avatar
Margi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2022

Z całego serca polecam szkołę pani Barbary Guc.Jestem mega zadowolona z osiągnięć syna w nauce języka angielskiego o czym świadczy końcowa ocena - celująca :) super ekipa i atmosfera serdecznie polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2022

Polecam zajęcia z panem Kamyar wszystkim tym, którzy rozumieją języka angielski ale mają blokadę mówienia. Zajęcia z Kamyar wymuszają mówienie ponieważ lektor nie zna języka polskiego.Polecam

avatar
Kordian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2022

Chciałbym polecić szkołę pani Barbary Guc. Uczęszczałem na zajęcia przez ponad rok, aby doskonalić swój speaking,. Było mi to potrzebne, aby czuć się komfortowo w pracy, w której rozmawiam często z obcokrajowcami. Po tym okresie mogę powiedzieć, że zdecydowanie czuję się pewniej w kontakcie z obcokrajowcami i rozmawiam płynniej po angielsku. Na cotygodniowe zajęcia z p. Agnieszką przychodziłem z chęcią do nauki.
Pozdrawiam serdecznie

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Dwa lata temu trafiłem do Marka, na początku spotykaliśmy się co tydzień, później co dwa. Zmieniłem wtedy pracę, co wymusiło na mnie używanie angielskiego na co dzień, głównie podczas rozmów z klientami. To obnażyło moje braki, wynikające z ogromnej przerwy. Celem było osiągnięcie poziomu pozwalającego na swobodną komunikację. Zaznaczam, że oprócz korepetycji miałem okazję porozumiewać się językiem niemalże codziennie, a kiedyś radziłem sobie nieźle. Po około roku mogłem już dość komfortowo prowadzić warsztaty, napisać wpis na bloga, czy z kimś pogadać. Kontynuowałem zajęcia, bo dyskusje z Markiem na różne tematy były bardzo ciekawe i inspirujące. Wskazywał mi też kolejne, coraz mniejsze błędy. Osiągnąłem swój cel i dzisiaj zakończyłem zajęcia, ale zdecydowanie je polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2021

Miałam zajęcia od marca do grudnia 2021. Kładliśmy naciśk na Conversation. Zobaczyłam znaczącą poprawę w wypowiadaniu się na różne tematy, zniknął strach przed rozmową w języku angielskim.
Polecam zajęcia z Panią Agnieszką!

avatar
Kordian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Polecam zajęcia z p. Agnieszką:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Zajęcia bardzo ciekawie prowadzone. Mój syn chętnie uczestniczy w zajęciach. Napewno skorzystamy z zajęć w nowym roku szkolnym.

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i przystępny. Pani zawsze przygotowana w pomocne materiały. Polecam bardzo.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Szczerze polecam lekcje prowadzone przez Panią Milenę. Córka uczestniczyła w tym roku w lekcjach online, z których była bardzo zadowolona. Lekcje przeprowadzane były bardzo sumiennie, córka dużo się przez ten rok nauczyła.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Syn od pół roku uczestniczy w lekcjach online prowadzonych przez panią Milenę. Pani Milena bardzo kompetentna i przesympatyczna osoba. Pozdrawiamy

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Mój syn trzeci rok uczęszcza na zajęcia. Jego poziom języka, chęć udziału w każdej lekcji świadczy tylko o tym, że EA to najlepszy wybór.
Syn uwielbia zajęcia i nie ważne czy weekend czy wakacje idzie z przyjemnością.
W szkole totalny luz na lekcjach angielskiego, sprawdzianach itp. właśnie dzięki szkole EA.
Polecam. W EA wszytsko jest na tak:
-podejście do ucznia
-jakość zajęć
-przebieg lekcji włącznie z zajęciami tematycznymi(są świetne)
-kontakt z prowadzącymi
-cena❤️

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Bardzo dziękujemy za edukowanie językowe naszych chłopców! Bardzo dobrze sobie radzą, a ja czuję się spokojna, bo wiem że dzięki Basi i jej współpracownikom nasi chłopcy będą mieli świetny start w wymagającą przyszłość. Teraz wakacyjnie odpoczywamy; a od września wracamy!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Polecam!!!Od dwóch lat moi synowi uczęszczają na zajęcia do tej szkoły. Miła atmosfera, elastyczność podczas umawiania się na indywidualne zajęcia oraz dobrze przygotowani i doświadczeni lektorzy.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Ogromnie podziwiamy cierpliwość i spokój pani Zuzi. Punktualność, rzetelność i fantastyczne podejście do naszych dzieciaków sprawiły że w tym roku nie martwiliśmy się o ich postępy w języku angielskim. Polecamy!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2021

Syn uczestniczy w lekcjach online prowadzonych przez Panią Zuzię. Zajęcia to głównie konwersacja na przesłany wcześniej temat oraz zasób słownictwa. Obserwuje znaczący postęp oraz swobodę w mówieniu przez syna. Bardzo zależało mi aby te lekce właśnie tak wyglądały, mniej gramatyki a przede wszystkim konwersacja. Polecam zajęcia z Panią Zuzią jest profesjonalna :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Wraz z siostrą brałyśmy lekcje u Marka, które była dla nas bardzo motywujące. Na lekcjach robiliśmy dużo zadań dzięki czemu łatwiej było nam zrozumieć niektóre rzeczy. Marek również nas zmobilizował do nauki. Jesteśmy z siostrą bardzo zadowolone z tych lekcji.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Bardzo dobrze oceniam pracę p.Milenki ,dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach .

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Obecnie mam zajęcia z Markiem i jestem zadowolony. Jest bardzo elastycznym prowadzącym, mogę liczyć także na wsparcie w angielskim zawodowym lub w innych potrzebnych tematach. Do tego ma dużo pozytywnej energii i zawsze lubię te lekcje.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Córka uczęszcza na angielski do p. Mileny. Jest bardzo zadowolona z tych zajęć. P. Milena jest bardzo sumienna, profesjonalnie uczy i potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć. Nigdy nie było problemu ze zmianą terminu. Zajęcia przebiegają zawsze w spokojnej i miłej atmosferze. Szczerze polecam taką korepetytorkę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Miałem korepetycje online z Panem Markiem. Dobrze mnie do matury przygotował. Nie było też problemów ze zmianami terminów zajęć, bo nie zawsze pasował mi stały termin.
Polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Bardzo polecam!!! Córki uczęszczały na zajęcia do p. Mileny były zachwycone. Zajęcia bardzo profesjonalne a przy tym przekazywane w formie bardzo dostępnej dla dzieci. Pani Milena sumienna, zawsze dyspozycyjna i w razie choroby czy innych sytuacji życiowych szybko znalazłyśmy dogodny termin. Do zobaczenia we wrześniu!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Zdecydowanie polecam lekcje u pana Marka. Przygotowywał córkę do matury rozszerzonej. Żałujemy że nie trafiłyśmy do pana wcześniej. Pełen profesjonalizm, lekcje w miłej atmosferze. Pan Marek bardzo pomógł córce w przygotowaniach i skutecznie zachęcał do nauki. Spodziewamy się wysokiego wyniku z egzaminu. :)

avatar
Stępień
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Witam polecam gorąco syn uczęszcza juz drugi rok wcześniej był pod opieką pani Basi obecnie pani Milenki.Efekty widać na sprawdzianie oraz ocenie celujacej na koniec roku szkolnego. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy i dostosowane do wieku dziecka. Do zobaczenia we wrześniu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Zdecydowanie polecam. Moje dzieci uczęszczają na korepetycje do pani Mileny, wcześniej do pani Basi. Chętnie chodzą na zajęcia, poprawiły oceny, są zawsze przygotowane do sprawdzianów i kartkówek.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.