Barbara Guc Szkoła Językowa

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Nowy Sącz
Kraków
Warszawa
Łódź
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Katowice
Faktura VAT

Barbara Guc Szkoła Językowa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Barbara Guc Szkoła Językowa

O mnie

Witamy serdecznie,

English Adventures to projekt stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się porozumiewać w języku angielskim przy wykorzystaniu ciekawych metod dydaktycznych.NASZE DOŚWIADCZENIE

Od ponad 14 lat uczymy języka angielskiego osoby dorosłe, dzieci z klas podstawowych oraz młodzież szkół średnich. Nasi korepetytorzy to doświadczeni nauczyciele i pasjonaci języka. Każdy z nas z dużym zaangażowaniem oddaje się nauce języka, a nasi uczniowie z zadowoleniem przychodzą na każde zajęcia.

SZKOŁA PODSTAWOWA

W swojej pracy wykorzystujemy liczne materiały dydaktyczne urozmaicające każde zajęcia. Naszym głównym celem w pracy z dziećmi i młodzieżą jest NAUKA PRZEZ ZABAWĘ - staramy się, żeby każda lekcja była interesująca - zależy nam na tym, aby uczeń uczył się języka "przy okazji" oraz aby widział sens nauki języka i aby ta nauka sprawiała mu przyjemność, a korzyści z niej płynące zachęcały go do dalszego pogłębiania wiedzy.

Nauka odbywa się w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze. Wymagamy, ale nie oceniamy! Bardzo zależy nam na tym, aby uczeń czuł, że pracujemy z nim po to, aby mu pomóc, a nie po to, aby wymusić na nim jakieś działanie.

Na zajęciach często wykorzystujemy utwory znanych artystów bądź fragmenty filmów i bajek , na bazie których opracowujemy zadania wprowadzające nowe słownictwo oraz formy gramatyczne. Jest to wspaniały sposób na łączenie przyjemnego z pożytecznym :)DOROŚLI

Zajęcia dla osób dorosłych skierowane są do tych z Państwa, którzy chcą rozpocząć naukę języka od podstaw, jak również do tych, którzy chcieliby kontynuować swoją przygodę z językiem angielskim.

W trakcie spotkań w swobodnej atmosferze, rozwiniemy przede wszystkim umiejętność mówienia , nie pomijając takich kwestii jak gramatyka, rozbudowanie słownictwa, słuchanie, czytanie czy pisanie.

Każdy z kursów może zostać uzupełniony dodatkowymi zajęciami z języka branżowego (Business English).

W swoich kursach wykorzystujemy liczne materiały dydaktyczne (karty obrazkowe, gry planszowe i karciane), które urozmaicają zajęcia i pomagają w szybkim zapamiętywaniu słownictwa i struktur gramatycznych.

Ponadto, do naszych kursów na poziomie podstawowym dołączamy materiały mp3 do codziennego odsłuchiwania.KURSY ONLINE NA ŻYWO

Kursy językowe online na żywo przeprowadzane są w kameralnych grupach i na różnych poziomach zaawansowania. Nowoczesna forma zajęć online pozwala nam na komfortowe spotkania w zaciszu własnego pokoju lub biura, w dogodnych godzinach oraz bez tracenia czasu i pieniędzy na dojazd.

Zajęcia online przebiegają podobnie jak zajęcia stacjonarne - wykonujemy te same ćwiczenia, które wykonywalibyśmy na zajęciach stacjonarnych: konwersujemy, słuchamy, czytamy, wykonujemy zadania gramatyczne oraz rozbudowujemy słownictwo.Na zajęciach panuje pozytywna i luźna atmosfera dzięki, której kursanci z łatwością przełamują barierę związaną z mówieniem.Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
Licencjat
Filologia Angielska Translatoryka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - 06.2017
Szkoła Językowa
10.2017 - aktualnie
Własna działalność gospodarcza

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Wraz z siostrą brałyśmy lekcje u Marka, które była dla nas bardzo motywujące. Na lekcjach robiliśmy dużo zadań dzięki czemu łatwiej było nam zrozumieć niektóre rzeczy. Marek również nas zmobilizował do nauki. Jesteśmy z siostrą bardzo zadowolone z tych lekcji.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Bardzo dobrze oceniam pracę p.Milenki ,dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach .

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Obecnie mam zajęcia z Markiem i jestem zadowolony. Jest bardzo elastycznym prowadzącym, mogę liczyć także na wsparcie w angielskim zawodowym lub w innych potrzebnych tematach. Do tego ma dużo pozytywnej energii i zawsze lubię te lekcje.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Córka uczęszcza na angielski do p. Mileny. Jest bardzo zadowolona z tych zajęć. P. Milena jest bardzo sumienna, profesjonalnie uczy i potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć. Nigdy nie było problemu ze zmianą terminu. Zajęcia przebiegają zawsze w spokojnej i miłej atmosferze. Szczerze polecam taką korepetytorkę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Miałem korepetycje online z Panem Markiem. Dobrze mnie do matury przygotował. Nie było też problemów ze zmianami terminów zajęć, bo nie zawsze pasował mi stały termin.
Polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Bardzo polecam!!! Córki uczęszczały na zajęcia do p. Mileny były zachwycone. Zajęcia bardzo profesjonalne a przy tym przekazywane w formie bardzo dostępnej dla dzieci. Pani Milena sumienna, zawsze dyspozycyjna i w razie choroby czy innych sytuacji życiowych szybko znalazłyśmy dogodny termin. Do zobaczenia we wrześniu!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Zdecydowanie polecam lekcje u pana Marka. Przygotowywał córkę do matury rozszerzonej. Żałujemy że nie trafiłyśmy do pana wcześniej. Pełen profesjonalizm, lekcje w miłej atmosferze. Pan Marek bardzo pomógł córce w przygotowaniach i skutecznie zachęcał do nauki. Spodziewamy się wysokiego wyniku z egzaminu. :)

avatar
Stępień
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Witam polecam gorąco syn uczęszcza juz drugi rok wcześniej był pod opieką pani Basi obecnie pani Milenki.Efekty widać na sprawdzianie oraz ocenie celujacej na koniec roku szkolnego. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy i dostosowane do wieku dziecka. Do zobaczenia we wrześniu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Zdecydowanie polecam. Moje dzieci uczęszczają na korepetycje do pani Mileny, wcześniej do pani Basi. Chętnie chodzą na zajęcia, poprawiły oceny, są zawsze przygotowane do sprawdzianów i kartkówek.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.