Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Leszno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 50 / 45 min

emilia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Oferuję kompleksowe przygotowanie do nowej i starej matury ustnej i pisemnej z języka polskiego. Ponadto zapraszam osoby, które zdecydowały się zdawać maturę na poziomie rozszerzonym. Pomagam w pisaniu prezentacji maturalnych!!! Gwarantuję solidne i profesjonalnie przygotowanie do egzaminu.
Zapewniam wspólne błyskawiczne powtórzenie materiału programowego (tabele, mapy skojarzeń itp.) oraz wyćwiczenie wszystkich umiejętności niezbędnych do osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku. Mam też doświadczenie w udzielaniu pomocy zdającym egzaminy poprawkowe.
Uczniowie moi gratisowo otrzymują niezbędne materiały źródłowe (u mnie w wersji papierowej, do domu najczęściej w wersji elektronicznej) do wykonania zadań bieżących oraz solidnego przygotowania się do wypowiedzi na wylosowane pytanie, rozwiązania testu na ćwiczenie czytania ze zrozumieniem i napisania wypracowania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Bardzo polecam! Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze.Pani Emilia jest bardzo sympatyczną,cierpliwą osobą i ma rewelacyjne podejście do ucznia.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Bardzo dobra, polecam. Bardzo sympatyczna i mądra kobieta. Nauczy każdego. Matura zdana!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Bardzo, bardzo, bardzo polecam! :D Najlepsze korepetycje jakie miałam! Aż szkoda, że tak szybko się skończyły. Matura zdana, na więcej niż miałam nadzieję. :D Jeszcze raz dziękuję! ♥

avatar
Juno
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Bardzo gorąco polecam! Wspaniała współpraca, zawdzięczana cierpliwości i wyrozumiałości Korepetytora. Jego ogromna wiedza jak i wieloletnia praktyka zawodu gwarantuje solidne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu jak i rozwijanie zainteresowań ucznia językiem polskim i jego pochodnymi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.