Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Leszno

emilia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika emilia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Bardzo polecam! Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze.Pani Emilia jest bardzo sympatyczną,cierpliwą osobą i ma rewelacyjne podejście do ucznia.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Bardzo dobra, polecam. Bardzo sympatyczna i mądra kobieta. Nauczy każdego. Matura zdana!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Bardzo, bardzo, bardzo polecam! :D Najlepsze korepetycje jakie miałam! Aż szkoda, że tak szybko się skończyły. Matura zdana, na więcej niż miałam nadzieję. :D Jeszcze raz dziękuję! ♥

avatar
Juno
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Bardzo gorąco polecam! Wspaniała współpraca, zawdzięczana cierpliwości i wyrozumiałości Korepetytora. Jego ogromna wiedza jak i wieloletnia praktyka zawodu gwarantuje solidne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu jak i rozwijanie zainteresowań ucznia językiem polskim i jego pochodnymi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.