Emilia Górska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków
Warszawa

O mnie

Jestem studentką trzeciego roku filologii. Na studiach zdobyłam niezbędną wiedzę z zakresu dydaktyki, dzięki której umiem poprawnie dotrzeć do ucznia i jego potrzeb a zajęcia prowadzić w sposób przyjemny, niemniej wciąż wymagający.Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Przez 4 lata pracowałam jako lektor języka angielskiego, niemieckiego oraz włoskiego, a przez rok byłam nauczycielem języka angielskiego w przedszkolu, gdzie zdobyłam doświadczenie pracy z najmłodszymi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Licencjat
Filologia Norweska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.