Emilia Wesołowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Sopot
Gdynia (Orłowo +2)
Gdańsk (Żabianka +2)

O mnie

Dzień dobry! Jestem absolwentką studiów magisterskich Pedagogika resocjalizacyjna z elementami psychoterapii na Uniwersytecie Gdańskim. Aktualnie uzupełniam swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej. Na co dzień pracuję w zespole wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w klasach 1-3 w jednej z gdańskich szkół alternatywnych. Pasja do pracy z dziećmi towarzyszy mi od zawsze. Już jako nastolatka udzielałam korepetycji, a na studiach pracowałam jako lektorka j. angielskiego dla najmłodszych.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2020 - 07.2022
  Uniwersytet Gdański
  Magister
  pedagogika
  01.2024 - aktualnie
  Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  Diagnoza, rewalidacja i terapia pedagogiczna z pedagogiką szkolną
  Kursy i szkolenia
  01.2024
  Szkolenie "Moje emocje. Jak rozmawiać z dziećmi o emocjach?"
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.