Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
nie myśl, że Twoje dziecko nigdy nie będzie studiowało na Harvard’ zie, a Ty nigdy nie będziesz się czuł swobodnie w restauracji, czy hotelu przy plaży z palmami. Nie myśl o Tym, że awans jest zależny od Twojej znajomości języka angielskiego. Wystarczy spotkać się ze mną a Twoje marzenia się spełnią. Skutecznie, rzetelnie i w sympatycznej atmosferze.Jestem nauczycielką języka angielskiego z tytułem magistra oraz 20-letnim stażem. Jedną z tysięcy, ale u mnie lekcja mija jak pięć minut, a wiedzy nabywasz jak na dwóch lekcjach. Zapraszam wszystkich do wspólnej nauki. Zarówno dzieci jak i dorosłych. W sympatycznej atmosferze nie zauważysz jak mija 60 minut zdobywając przy okazji umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Nuda? Blokady? Porażki? To już za Tobą. Zajęcia odbywają się od rana do wieczora, również w weekendy. Więcej informacji pod numerem
513 936 751

Cena 1h u mnie 60zł, cena lekcji u ucznia w zależności od odległości.
Zapraszam, Elżbieta

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Nauczyciel godny polecenia!!! Profesjonalizm pierwsza klasa. Pani Ela zawsze miła , uśmiechnięta z rewelacyjnym podejściem do ucznia. Mój syn uwielbia chodzić na te lekcje i żałuje ze takiego nauczyciela nie ma w szkole. Program rzetelnie realizowany z dodatkowymi ciekawostkami. Zawsze kiedy poproszę o
powtórkę na sprawdzian, kartkówkę nie ma problemu - a oceny przynoszone ze szkoły zawsze 5,6. Oceny mówią wszystko -Polecam ! Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Profesjonalne podejście, nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Lekcje prowadzone spokojnie, materiał realizowany programowo, a co najważniejsze skutecznie. Mój angielski bardzo się poprawił. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Nauczyciel godny polecenia!
Pani Ela ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Wie jak uczyć żeby nauczyć. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo interesujący. Zawsze wzbogacone o jakieś ciekawostki i wskazówki, których nie znajdziesz w książce. Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałem.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Chcesz nauczyć się j.angielskiego? trafiłeś w 10!!!. Pani Ela jest bardzo rzetelną i miłą osobą. Do ucznia podchodzi bardzo indywidualnie, zawsze ma przemyślane i przygotowane materiały. Wprowadzanych jest dużo nowych słów i zwrotów. A po kilku lekcjach mówienie w języku angielskim już nie wydaję się aż takie straszne. Z całą pewnością mogę polecić Panią Elę wszystkim niezdecydowanym :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.