ELAF ELŻBIETA BAJAN

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Wrocław (Śródmieście)
Faktura VAT

ELAF ELŻBIETA BAJAN

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika ELAF ELŻBIETA BAJAN

O mnie

Witam wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Jako wieloletni nauczyciel tego języka angielskiego, mgr, zapewniam atrakcyjność zajęć na podstawie najnowszych materiałów z Oxfordu.

Miła atmosfera oraz skuteczność nauki to atuty zajęć prowadzonych przeze mnie.

Zapraszam dzieci, młodzież jak i dorosłych. Lekcje odbywają się u mnie, okolice Magnolii lub u ucznia. Cena 35zł/h. Zajęcia odbywają się od rana do wieczora.

Z powodu pandemii moja szkoła językowa ELAF ELŻBIETA BAJAN prowadzi również zajęcia online przy pomocy najnowszej platformy multimedialnej.

Telefon: 513 936 751

Zapraszam, Elżbieta Bajan

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - 09.2020
Uniwersytet Wrocławski
Magister
MGR FILOLOGII O KIERUNKU PEDAGOGICZNYM
Kursy i szkolenia
.
Studia psychoterapii po trzecim roku szkolenia
.
PTPA/PTPJ?
Doświadczenie
09.1982 - aktualnie
Nauczyciel w VILO oraz w kilku innych szkołach. Od 2000r samodzielna działalność, Szkoła Językowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Pani Elżbieta jest cudowną, optymistyczną, bardzo inteligentną osobą, z ogromną wiedzą i ciekawym podejściem do różnych tematów, co sprawia, że lekcje są niesamowicie wciągające i rzeczywiście mijają jak pięć minut.
Zajęcia są prowadzone w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, co naprawdę pomaga w "przełamywaniu się" i nabieraniu płynności językowej.
Serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Uczę się z Panią Elżbietą od 7 miesięcy zarówno w trybie stacjonarnym jak i on-line. Oba systemy mogę polecić. Pani Ela posiada zarówno wiedzę i umiejętności pedagogiczne jak i ogromna cierpliwość do swoich uczniów. Ponadto jest niezwykle interesująca osobą, co sprawia, ze konwersacje stanowią dużą przyjemność.
Języka angielskiego używam w codziennej pracy, do Pani Eli trafiłam chcąc usystematyzować wiedzę oraz podnieść jakość moich wypowiedzi.
Serdecznie polecam tę nauczycielkę.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Zanim trafiłam na zajęcia do Pani Elżbiety mówienie po angielsku sprawiało mi dużą trudność. Dzięki wspólnym lekcją bariera została przełamana, a komunikowanie się w języku obcym stało się przyjemnością i przydatną umiejętnością. Przyjazna atmosfera i podejście pani Eli do ucznia sprawia, że lekcje mijają bardzo szybko i bez stresu. Z chęcią uczęszczam na zajęcia do Pani Elżbiety od dłuższego czasu i zdecydowanie mogę ją polecić każdemu kto chcę się uczyć angielskiego :)

avatar
Mirka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Pani Elżbieta udziela mi lekcji już prawie 2 lata. W tym czasie przerobiłyśmy poziomy B1 (w 3 miesiące) oraz B2 (w 6 miesięcy). Aktualnie pracujemy nad C1.
Dzięki lekcjom mówienie w języku angielskim nie jest już takie straszne jak było na początku :)
Pani Elżbieta jest bardzo miłą i pogodną osobą, dzięki czemu lekcje nie są stresujące. Można z nią porozmawiać na wiele ciekawych tematów.

Serdecznie polecam :)

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Dzięki lekcjom udzielanym przez panią Elżbietę, przestałam myśleć, że w wieku 40+ nie można nauczyć się języka angielskiego. Można:) Pani Ela cierpliwie i dokładnie wyjaśnia wszelkie zawiłości gramatyczne, odpowiada na każde zadawane nawet po raz któryś pytanie. A wszystko w atmosferze życzliwości i zaangażowania. Polecam naukę z Takim Nauczycielem każdemu!

avatar
Magda i Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Pani Elżbieta pracuje z moim dzieckiem. Syn bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia i jest bardzo zadowolony. Pani Elżbieta to oaza spokoju z ogromną wiedzą i rewelacyjnym podejściem do ucznia! Polecamy z czystym sumieniem!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Opinia oczywiście Bardzo POZYTYWNA!!! Polecam Panią Elę jako nauczyciela Angielskiego. Córka jest bardzo zadowolona. Chętnie się uczy i czeka na każdą lekcję. Pełen Profesjonalizm!!! Pozdrawiam

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Bardzo profesjonalna i skuteczna nauka.
Rewelacyjne podejście do ucznia.
Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Pani Ela jest najlepszym nauczycielem na jakiego trafiłam, a miałam ich już wielu. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze. Pierwszy raz w życiu zajecia z języka angielskiego stały się dla mnie przyjemnością, a nie przymusem. I za każdym razem czekam na kolejne z niecierpliwością. Pani Ela jest bardzo cierpliwa, tłumaczy dokładnie każde zagadnienie. Jest to nauczyciel, którego cechuje przede wszystkim profesjonalizm. A przy tym jest niezwykle miła i sympatyczna - uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, a czas mija błyskawicznie. Dzięki Pani Eli otworzyłam się na język angielski i przełamuje swoją barierę co do tego języka. Polecam tego nauczyciela całym sercem!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Nauczyciel godny polecenia!!! Profesjonalizm pierwsza klasa. Pani Ela zawsze miła , uśmiechnięta z rewelacyjnym podejściem do ucznia. Mój syn uwielbia chodzić na te lekcje i żałuje ze takiego nauczyciela nie ma w szkole. Program rzetelnie realizowany z dodatkowymi ciekawostkami. Zawsze kiedy poproszę o
powtórkę na sprawdzian, kartkówkę nie ma problemu - a oceny przynoszone ze szkoły zawsze 5,6. Oceny mówią wszystko -Polecam ! Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Profesjonalne podejście, nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Lekcje prowadzone spokojnie, materiał realizowany programowo, a co najważniejsze skutecznie. Mój angielski bardzo się poprawił. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Nauczyciel godny polecenia!
Pani Ela ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Wie jak uczyć żeby nauczyć. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo interesujący. Zawsze wzbogacone o jakieś ciekawostki i wskazówki, których nie znajdziesz w książce. Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałem.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Chcesz nauczyć się j.angielskiego? trafiłeś w 10!!!. Pani Ela jest bardzo rzetelną i miłą osobą. Do ucznia podchodzi bardzo indywidualnie, zawsze ma przemyślane i przygotowane materiały. Wprowadzanych jest dużo nowych słów i zwrotów. A po kilku lekcjach mówienie w języku angielskim już nie wydaję się aż takie straszne. Z całą pewnością mogę polecić Panią Elę wszystkim niezdecydowanym :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.