Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Wrocław (Śródmieście)

O mnie

Witam wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Jako wieloletni nauczyciel tego języka angielskiego, mgr, zapewniam atrakcyjność zajęć na podstawie najnowszych materiałów z Oxfordu.

Miła atmosfera oraz skuteczność nauki to atuty zajęć prowadzonych przeze mnie.

Zapraszam dzieci, młodzież jak i dorosłych. Lekcje odbywają się u mnie, okolice Magnolii lub u ucznia. Cena 35zł/h. Zajęcia odbywają się od rana do wieczora również w weekendy.

Telefon: 513 936 751

Zapraszam, Elżbieta Bajan

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Nauczyciel godny polecenia!
Pani Ela ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Wie jak uczyć żeby nauczyć. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo interesujący. Zawsze wzbogacone o jakieś ciekawostki i wskazówki, których nie znajdziesz w książce. Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałem.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Chcesz nauczyć się j.angielskiego? trafiłeś w 10!!!. Pani Ela jest bardzo rzetelną i miłą osobą. Do ucznia podchodzi bardzo indywidualnie, zawsze ma przemyślane i przygotowane materiały. Wprowadzanych jest dużo nowych słów i zwrotów. A po kilku lekcjach mówienie w języku angielskim już nie wydaję się aż takie straszne. Z całą pewnością mogę polecić Panią Elę wszystkim niezdecydowanym :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.