Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Warszawa
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z rysunku i malarstwa. Współpracuję także z wieloma artystami, z którymi organizuję warsztaty.

Maluję odkąd pamiętam. Sztuka towarzyszy mi w życiu od zawsze. Zajmuję się także literaturą i muzyką. Posiadam 10-letnie doświadczenie niezwykle intensywnego praktykowania sztuki rysunku i malarstwa, a uczę od dwóch lat.

Opracowałam swoją własną technikę nauczania, na podstawie doświadczeń w pracy z wieloma młodymi adeptami sztuki. Oferuję przyjemną, bezstresową oraz niezwykle inspirującą atmosferę. Lekcji udzielam w swoim mieszkaniu w Warszawie. Bywam także często we Wrocławiu i w Krakowie, gdzie także okazjonalnie udzielam lekcji lub prowadzę warsztaty. Moje mieszkanie jest jedną wielką pracownią artystyczną. :)

Jeśli jesteś zainteresowany/a moimi zajęciami, nie wahaj się napisać. Z chęcią wyślę Ci moje prace i opowiem więcej o sobie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Ela jest świetną korepetytorką, która potrafi z łatwością zrozumiale wyjaśnić nawet najtrudniejsze aspekty gramatyczne. Ma bardzo fajne, indywidualne podejście. Przygotowuje interesujące materiały. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Polecam zajęcia malarstwa i rysunku. Ela jest sympatyczną osobą, w miłej atmosferze pokazuje wiele technik malarskich. Zajęcia są przyjemnością, co spotkanie widać, że umie się więcej :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Pani Elżbieta jest wspaniałą korepetytorką języka angielskiego. Potrafi profesjonalnie wytłumaczyć , nie tylko gramatykę lecz również słownictwo. Oprócz tego posiada interesujące materiały do nauki , z których można się naprawdę wiele nauczyć . Szczerze mogę polecić Panią Elżbietę , gdyż to osoba z pasją do języka angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.