Ostatnia aktywność:
30 dni temu
Online
Warszawa
Pruszków

Lizzy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Lizzy

O mnie

Obecnie studiuję nauki polityczne z filozofią na Royal Holloway University of London. W związku z tym, że większość czasu nie ma mnie w Polsce, zapraszam na zajęcia ONLINE.

________________________________________ _____________

Generalnie rzecz ujmując moją domeną jest sztuka. Jestem malarką i muzykiem. Co więcej, uczę języka angielskiego, okazjonalnie także tłumaczę, udzielam lekcji z muzyki oraz z rysunku i malarstwa. Wyróżnia mnie połączenie w mojej pracy ciekawych psychologicznych metod motywowania i zapamiętywania wraz z solidną wiedzą.

Jako dziecko miałam okazję pomieszkać trochę w Anglii, a następnie, gdy wróciłam do Polski, uczęszczałam do szkół międzynarodowych, gdzie język angielski był językiem wykładowym. Interesuję się językiem angielskim, lingwistyką oraz angielską kulturą i sztuką. Bardzo lubię uczyć innych i zawsze szukam kreatywnych sposobów, aby podejść do ucznia indywidualnie i przedstawić mu zrozumiale dane zagadnienia. Mam już kilkuletnie doświadczenie uwieńczone sukcesami moich uczniów.

Dzięki uczęszczaniu na szkolenia dotyczące psychologii kognitywnej, skutecznej nauki oraz zapamiętywania, uświadomiłam sobie na podstawie pewnych badań psychologicznych, że możemy nauczyć się tego, czego tylko zapragniemy, jeśli ta sfera nas zainteresuje. Częstym problemem w szkołach niestety jest to, że nauczyciele w większości zniechęcają ucznia do przedmiotu, aniżeli zachęcają do rozwijania umiejętności w dziedzinie, której uczą. Sama tego doświadczyłam i podjęłam decyzję, że chcę wspierać kreatywne metody nauki wzbudzające prawdziwą pasję i zaangażowanie.

Stosuję w swojej pracy połączenie rozmówek, zadań pisemnych, gier po angielsku oraz swobodnej konwersacji, aby nauczyć moich uczniów posługiwania się językiem na różnych płaszczyznach. Co więcej, używam także ciekawych technik motywowania, oraz nauczę Cię, jak szybko zapamiętywać różne zagadnienia.

Niezależnie od tego, na jakim poziomie jest Twój angielski, nie wstydź się i spróbuj. Najważniejsze jest przełamanie obawy przed próbowaniem nowych rzeczy. Jeśli chcesz się nauczyć, to znajdziesz sposób, zgodnie z przysłowiem: "If there’s a will, there’s a way".

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Ela jest świetną korepetytorką, która potrafi z łatwością zrozumiale wyjaśnić nawet najtrudniejsze aspekty gramatyczne. Ma bardzo fajne, indywidualne podejście. Przygotowuje interesujące materiały. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Polecam zajęcia malarstwa i rysunku. Ela jest sympatyczną osobą, w miłej atmosferze pokazuje wiele technik malarskich. Zajęcia są przyjemnością, co spotkanie widać, że umie się więcej :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Pani Elżbieta jest wspaniałą korepetytorką języka angielskiego. Potrafi profesjonalnie wytłumaczyć , nie tylko gramatykę lecz również słownictwo. Oprócz tego posiada interesujące materiały do nauki , z których można się naprawdę wiele nauczyć . Szczerze mogę polecić Panią Elżbietę , gdyż to osoba z pasją do języka angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.