Magdalena Radzynska-Outhwaite

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

Czy marzysz aby posługiwać się płynnym językiem angielskim?

Czy chcesz pozbyć się barier w posługiwaniu się językiem obcym? Zależy ci na rozwoju osobistym i stawieniu czoła nowym wyzwaniom w życiu zawodowym jak i osobistym?

Znam to uczucie. Przez lata nauki w szkole i na studiach starałam się poznać tajniki wiedzy języka angielskiego, które pozwoliłyby mi na posługiwanie się nim w sposób biegły. Niestety czułam, iż nie jestem w stanie osiągnąć wymarzonego przeze mnie poziomu. Dopiero po paru miesiącach nauki na na Uniwersytecie w Reading w Wielkiej Brytanii, osiągnęłam poziom umożliwiający mi podjęcie studiów na tamtejszej uczelni.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego to opisuję. Otóż studiując, pracując i mieszkając na stałe w Wielkiej Brytanii wiem, iż aby osiągnąć bardzo dobry poziom w języku obcym, nie zawsze trzeba koncentrować się na szablonowej nauce szkolnej na gramatyce, testach, nauce idiomów itd. Ponadto będąc mamą dwójki dzieci biegle mówiących w trzech językach i mając męża Brytyjczyka, mówiącego po polsku, wiem że wszystko jest możliwe, aby osiągnąć swój cel.

Czy chcesz podjąć ze mną wyzwanie i zacząć posługiwać się coraz lepszym a nawet płynnym angielskim? Serdecznie zapraszam na lekcje indywidualne przez Skype.

Oferuję

naukę języka skoncentrowanego na życiu i pracy w Wielkiej Brytanii, nie jest to język książkowy, lecz tzw język użytkowy, ukazujący codzienność życia i potrzebne do tego słownictwo

naukę gramatyki na przykładach praktycznych

umiejętność mówienia nie posiadając ogromnego zasobu słów, lecz także poprawa i rozszerzanie słownictwa

umiejętność szybkiej analizy teksów

czytanie oraz prowadzenie korespondencji

prowadzenie negocjacji biznesowych

przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę lub na studia w języku angielskim

język angielski biznesowy, telefoniczny, reklamowy, handlowy, menadżerski

pomoc w pisaniu prac, wypracowań, edytowanie tekstów

nauka poprawnej wymowy, triki fonetyczne oparte o metodę Jolly Phonics , powszechnie stosowaną w szkołach w Wielkiej Brytanii

ponadto otrzymujesz ode mnie dodatkowo:

Indywidualny plan nauki. Zajęcia są dostosowane do poziomu ucznia i skupione na wyznaczonych poprzednio celach.

Przesyłanie mailowo materiałów do nauki przed lekcją.

Konstruktywne prace domowe, mające na celu utrwalenie materiału z lekcji.

Regularne sprawdzanie wiedzy swoich uczniów metodą powtarzania oraz skojarzeń

Kontakt : Telefon, formularz, skype. 

Jeśli nie odbieram, napisz proszę SMSa lub wyślij wiadomość na Skypa a na pewno oddzwonię. 

Cena : 70 PLN godzina zajęć

Dla mnie nauczanie jest radością. Uwielbiam patrzeć jak moi uczniowie realizują swoje cele i stają się dzięki temu szczęśliwsi. Bo przecież wiedza to szczęście:)

Zapraszam serdecznie 

Zapraszam też na swój profil na facebooku Can Do English gdzie publikuję artykuły na temat ciekawych zagadnień lingwistycznych języka angielskiego oraz wszelkich nowinek związanych z kulturą oraz życiem w Wielkiej Brytanii. Każdy może zadać mi pytania, a ja służę pomocą:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2000
Wyższa Szkoła Biznesu i Gospodarki - studia II stopnia na kierunku Ekonomia
Magister
09.2001 - 06.2004
09.2001 - 06.2004 University of Reading, Wielka Brytania - studia I stopnia na kierunku European Studies with German and Italian
Licencjat
09.2015 - 03.2016
Post graduate Diploma in Translation (DipTrans) University of Westminster
09.2017 - aktualnie
09.2017 - aktualnie University of Portsmouth, Wielka Brytania, studia podyplomowe na kierunku tłumacz
Magister
Kursy i szkolenia
05.2001
IELTS
01.2003
Uniwersytet w Wiedniu
06.2003
Uniwersytet w Pizie
Doświadczenie
01.2016 - 06.2017
Freelance Translator, Teacher
Tłumaczenia - literatura. Ostatnia pozycja czekająca na publikacje to Falling in love with Love, tłumaczenie Zakochać się w Miłości, autor B'lkaar Singh,
01.2016 - aktualnie
Can Do English
Prowadzenie zajęć grupowych oraz indywidualnych z języka angielskiego w Wielkiej Brytanii (stacjonarnie, online) oraz na terenie całej Europy (online)
03.2017 - 03.2018
Citizens Advice Bureau w Abingdon w Wielkiej Brytanii
Pomoc i doradztwo w zakresie prawnym, pomocy społecznej, praw człowieka, walce przeciwko dykryminacji.
03.2017 - aktualnie
Global Voices
Tłumaczenie tekstów, artykułów z języka angielskiego na polski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Szczerze polecam lekcje z Magdą. Każda lekcja jest szyta na moją miarę. Pierwszy raz bez bólu tak gładko przerabiam gramatykę. Po jakimś czasie zauważyłam, że bez większego problemu korzystam ze wszystkich czasów. To było niesamowite uczucie, coś co zawsze było moją udręką, dzięki Magdzie przestało być utrapieniem. Magda to świetna nauczycielka, bardzo ciepła i radosna osoba. Ma szerokie zainteresowania a to sprawie, że lekcje są szalenie ciekawe, a jej akcent... mogłabym słuchać godzinami. Podczas każdego spotkaniac widzę, że podchodzi bardzo indywidualnie do ucznia, świetnie przygotowana. Lekcje z Magdą poleciłam mojemu partnerowi. Zarówno on jak i ja bez wahania POLECAMY!

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Paulina,

Dziękuje za tak pozytywną opinię. Uczenie Ciebie oraz Michała to sama przyjemność. Zrobiliście obydwoje fenomenalne postępy i życzę wam powodzenia w waszych podróżach.

Do zobaczenia wkrótce,
Pozdrawiam serdecznie,
Magda

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Lekcje z Magdą polecam bardziej niż bardzo. Przede wszystkim za superpodejście do moich indywidualnych potrzeb. Magda z jednej strony ma niesamowity zmysł, z drugiej - po prostu uważnie słucha i z lekcji na lekcje lepiej mnie poznaje, dlatego dobiera tematy przewodnie zajęć do moich zainteresowań, wykształcenia, specjalizacji. A to angażuje jeszcze mocniej w proces nauki. Czasem śmieję się nawet, że mam lekcje 2 w 1 - z angielskiego i z marketingu/PRu/HRu/kultury/biznesu. Poza tym, tak po ludzku, Magda jest przemiłą i otwartą na ludzi osobą. I można się od niej dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o Brytyjczykach (i nie tylko). :)

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Dziękuje Ci za tak pozywną opinię. Praca z tak przemiłą i przesympatyczną osobą to czysta przyjemność a zgłębianie materiału z zakresu marketingu, ekonomii lub PR samo w sobie jest bardzo interesujące i powiem szczerze wciągające. Sama z ciekawością szukam nowych mam nadzieję przydatnych dla Ciebie tekstów. Gratuluję ogromnej poprawy w słownictwie oraz w mówieniu! Pozdrawiam serdecznie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Z Magdą współpracuję już ponad pół roku. Lekcje to prawdziwa przyjemność, zawsze w miłej atmosferze i z ogromnym profesjonalizmem. Magda jest zawsze przygotowana do zajęć i tego też wymaga od swoich uczniów. Przy tym wszystkim jest bardzo elastyczna i zawsze potarfimy znaleźć kompromis kiedy potrzebuję odwołać lub przesunąć zajęcia. Polecam w 100%

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Piotrek, dziękuje Ci za tak pozytywną opinię. To sama przyjemność uczenie Cię, szczególnie, że bardzo szybko przyswajasz wiedzę i zrobiłeś fenomenalne postępy, wymowa, słownictwo. Oby tak dalej!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Zaczęłam pobierać lekcje u Magdy ponad roku temu podobnie jak poprzedni rozmówca. Chciałabym zaznaczyć, że jestem osobą po piędziesiątce i nie jest mi łatwo uczyć się nowych rzeczy, zwłaszcza języków obcych. Z zawodu jestem laborantką i nigdy nie musiałam używać języka angielskiego w pracy. Zaczynając zajęcia z Magdą czułam dużą niepewność i byłam pewna, iż potrwa to tylko parę tygodni. A tu proszę, już ponad rok. Magda jest osobą ciepłą, otwartą na ludzi, rozumiejącą doskonale różne potrzeby a przede wszystkim jest ogromną profesjonalistą. Materiały, cały system nauki, podejście do ucznia jest perfekcyjne. Dzięki temu przestałam się bać mówić po angielsku, wyjeżdżając na wakacje czuję, że mogę się dogadać a co najważniejsze lekcje te dały mi wiarę we własne siły. Magda wie, że nie każdy musi od razu wszystko rozumieć i jest bardzo cierpliwa. Sama cały czas się rozwija. Z tego co wiem cały czas studiuje a już posiada parę fakultetów. Dzięki temu zajęcia z nią nigdy nie są nudne bo sama jest tytanem wiedzy. Całym sercem polecam Magdę, nikt nie będzie zawiedziony. Takich nauczycieli z pasją już nie ma.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Bożenko, dziękuje ślicznie za tak pozytywną opinię. Widzę ogromną poprawę w twoim angielskim, a przede wszystkim liczy się to, że nie boisz się mówić, więc może być tylko lepiej. Moje najszczersze gratulacje!!! Pozdrawiam serdecznie

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Uczę się z Magdą już niemal od roku i z czystym sumieniem mogę polecić ją jako nauczyciela języka angielskiego. Same zajęcia są ciekawe, różnorodne i, co najważniejsze, idealnie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań ucznia. Zasób materiałów dydaktycznych, jakimi dysponuje Magda, wydaje się być „nieograniczony”. Są wśród nich renomowane podręczniki, artykuły z czasopism, fragmenty książek oraz opracowania wyłącznie najwyższej jakości, o różnych poziomach zaawansowania. Podczas zajęć pracujemy nad wszystkimi dziedzinami języka angielskiego, począwszy od mówienia, poprzez pisanie, słownictwo, wymowę, jak również gramatykę. Takie kompleksowe podejście może zagwarantować wyraźny progres w doskonaleniu języka obcego, co widzę obecnie na swoim przykładzie. Warto jeszcze dodać parę słów odnośnie samej organizacji zajęć, która również jest na najwyższym poziomie. Nauczyciel dba o to, aby zasady były jasne i zrozumiałe. Widać doskonale, że Magda to osoba bardzo sumienna, która poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Jest zawsze przygotowana, a lekcje odbywają się regularnie. Magda jest dyspozycyjna, dzięki czemu zawsze udaje znaleźć się dogodny dla obu stron termin zajęć (pomimo że pracuję w systemie zmianowym). Kontakt z nauczycielką jest bezproblemowy, w razie potrzeby Magda ekspresowo odpisuje na wiadomości. Warto jeszcze podkreślić, że Magda od wielu lat mieszka w Wielkiej Brytanii, co skutkuje nie tylko wyśmienitym akcentem, ale także znajomością wielu ciekawostek, zwyczajów oraz życia codziennego Brytyjczyków – to może dodatkowo uatrakcyjnić zajęcia. Podsumowując polecam Magdę wszystkim, którzy chcą uczyć się angielskiego. Nieważne na jakim poziomie jesteś, nieważne czy celem jest przygotowanie do sprawdzianów w szkole, egzaminów językowych, tzw. „Business English”, czy jedynie ogólna chęć poprawy rozumienia lub mówienia w języku angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ Magda to prawdziwy nauczyciel z pasją, który potrafi podejść do ucznia w sposób indywidualny. Sama zna kilka języków i doskonale wie, jak powinien przebiegać proces nauki języków obcych. Jest ponadto osobą ciekawą, wyrozumiałą oraz serdeczną, potrafiącą zainspirować i zmotywować do ciężkiej pracy, która przynosi efekty.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Damian,

dziękuje Ci za tak wspaniałą opinię.

Bardzo cieszę się, że jesteś zadowolony z lekcji, sam zresztą zrobiłeś kolosalne postępy swoją ogromną pracą. Jestem pewna, że doprowadzisz swój angielski do pełnej perfekcji a wtedy kto wie, może sam będziesz tłumaczem, nauczycielem lub kimkolwiek tylko chcesz.

Moje najszczersze gratulacje!
Pozdrawiam serdecznie

avatar
Emilia R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2018

Zajęcia z Magdą przebiegają w bardzo fajnej atmosferze, co sprzyja przełamaniu barier językowych, natomiast sposób pracy dostosowany jest do poziomu ucznia. Magda przesyła sporo ciekawych materiałów w postaci filmów z przeróżnych zakresów tematycznych, artykułów z różnych magazynów z fajnymi nowinkami, które stanowią nastepnie podstawę do dyskusji na zajęciach. Magda mieszka za granicą, dzięki temu temu dyskusje z nią są wyjątkowo ciekawe, same lekcje różnorodne, a przygotowanie do nich sama przyjemność.Gorąco polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

Doskonała nauczycielka, przesympatyczna osoba, interesujący człowiek - jest to dość wyjątkowy zestaw cech u nauczyciela. Polecam lekcje angielskiego autorstwa pani Magdy i podpisuję się pod opiniami przedmówców.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Nauka z Panią Magdą to prawdziwa przyjemność. Jest bardzo komunikatywną i sympatyczną osobą. Uczy w sposób bezstresowy, z pełnym zaangażowaniem i wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Słucha potrzeb ucznia i dostosowuje do nich materiały dydaktyczne. Doceniam jej profesjonalizm i pasję.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Pani Zosiu,

Dziękuje bardzo:) Zrobiła Pani niesamowite postępy a udzielanie Pani korepetycji sprawia mi ogromną frajdę. Pozdrawiam serdecznie Magda

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2018

Lekcje z Magdą to sama przyjemność. Jest zawsze pozytywnie nastawiona, wyczulona na potrzeby ucznia a co najważniejsze dzięki niej zrozumiałem, że mogę mówić dobrze po angielsku. Magda wysyła też fajne materiały i lekcje z nią nigdy nie są nudne.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Magda jest super. Ogromna optymistka i super wszystko tłumaczy. Na pewno nie zamieniłabym jej na inną lektorkę.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Magdaleną. Jest ogromną profesjonalistką i bardzo stara się pomóc w osiągnięciu ustalonego celu. Dziękuje ślicznie.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Magdalena jest doskonałym nauczycielem języka angielskiego. Otwarta na potrzeby uczniów, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, zapewnia ciekawe materiały i tematy do konwersacji. Ma bardzo dobry akcent i kładzie nacisk na poprawną wymowę. Po kilku miesiącach kursu widzę duży postęp. Na pewno będę kontynuować naukę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.