Magdalena Radzynska-Outhwaite

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa

Magdalena Radzynska-Outhwaite

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie
Dla użytkownika Magdalena Radzynska-Outhwaite

O mnie

Witam,Jestem pasjonatką zbierania wiedzy i wierzę, że każdy jest w stanie nauczyć sie tego o czymkolwiek marzy. Naukę języka angielskiego zaczęłam dość opornie w wieku szkolnym. Nigdy się jednak nie poddałam. Marzenia się spełniają - obecnie uczę języka angielskiego, tłumaczę z języka angielskiego na język polski oraz pracuję czynnie w organizacjach pozarządowych w Wielkiej Brytanii.

Wierzę, że Ty też możesz zrealizować swoje marzenia!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2000
Wyższa Szkoła Biznesu i Gospodarki - studia II stopnia na kierunku Ekonomia
Magister
09.2001 - 06.2004
09.2001 - 06.2004 University of Reading, Wielka Brytania - studia I stopnia na kierunku European Studies with German and Italian
Licencjat
09.2015 - 03.2016
Post graduate Diploma in Translation (DipTrans) University of Westminster
Kursy i szkolenia
05.2001
IELTS
01.2003
Uniwersytet w Wiedniu
06.2003
Uniwersytet w Pizie
Doświadczenie
01.2016 - 06.2017
Freelance Translator, Teacher
Tłumaczenia - literatura. Ostatnia pozycja czekająca na publikacje to Falling in love with Love, tłumaczenie Zakochać się w Miłości, autor B'lkaar Singh,
01.2016 - aktualnie
Can Do English
Prowadzenie zajęć grupowych oraz indywidualnych z języka angielskiego w Wielkiej Brytanii (stacjonarnie, online) oraz na terenie całej Europy (online)
03.2017 - 03.2018
Citizens Advice Bureau w Abingdon w Wielkiej Brytanii
Pomoc i doradztwo w zakresie prawnym, pomocy społecznej, praw człowieka, walce przeciwko dykryminacji.
03.2017 - aktualnie
Global Voices
Tłumaczenie tekstów, artykułów z języka angielskiego na polski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2022

Pani Magda jest najlepszym nauczycielem angielskiego jakiego poznałam :) Zaczynając studia myśl nauki angielskiego mnie przerażała, a dzięki Pani Magdzie nie mogę się doczekać zajęć ! :)

Zajęcia dobrane do poziomu ucznia, wszystkie zagadnienia są omawiane dokładnie i ćwiczone.

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą ! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Wspaniały Nauczyciel! Pani Magda jest niezwykle rzetelna, zawsze dostarcza sporo interesujących materiałów, idealnie dobranych do poziomu ucznia oraz jego zainteresowań i potrzeb. Zajęcia są ciekawe i szybko przynoszą oczekiwane efekty, jeśli chodzi zarówno o umiejętności gramatyczne, jak i związane z konwersacją. Serdecznie polecam lekcje angielskiego u Pani Magdy!

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Pani Moniko,

Dziękuje bardzo za tak wspaniałą opinię. Współpraca z Panią była czystą przyjemnością. Mam nadzieję do usłyszenia już wkrótce.
Pozdrawiam serdecznie:))

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2022

Pani Magda juz po pierwszych zajęciach przystosowała swój sposób pracy do moich potrzeb. Przed każdą lekcją przysyłała różne materiały, nie obciążając mnie kupnem podręcznika. Pozwalało to na elastyczne dobieranie tematyki kolejnych zajęć. W krótkim czasie Pani Magda skutecznie wtłoczyła mi do głowy wiele słów i konstrukcji zdaniowych pozwalajacych na porozumiewanie się w typowych sytuacjach podczas podróży. Jestem dorosłą osobą, która nigdy nie uczyła się języka angielskiego w szkole czy na kursach, więc zadanie uczenia mnie było dużym wyzwaniem i dzięki profesjonalizmowi nauczycielki w penłi się powiodło.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Pani Elu,

Dziekuje za tak pozytywna opinie:))) Pozdrawiam serdecznie

avatar
piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Polecam zajęcia z Magdą - za indywidualne podejście i sympatyczną atomosferę

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Piotr, dziękuje bardzo! Pozdrawiam serdecznie

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2021

Pani Magda posiada świetne materiały. Nie skupia się tylko na przekazywaniu wiedzy teoretycznej ale ubogaca ją poprzez wykorzystanie: artykułów prasowych, filmów itp. Słucha potrzeb klienta i świetnie wpasowuje się w jego oczekiwania. Intensywny kurs, który przeprowadziła ze mną okazał się bardzo pomocny. W miesiąc przygotowała mnie poprzez intensywne konwersacje i nie tylko do rozpoczęcia pracy w firmie międzynarodowej. Gorąco polecam Panią Magdę jako korepetytora języka angielskiego.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Pani Aneto, dziekuje bardzo za pozytywna opinie:))) Pozdrawiam serdecznie

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Magda jest nauczycielem cierpliwym i przyjaznym. Wsłuchuje się w potrzeby ucznia i dobiera pod niego materiały tak aby lekcje były ciekawe pod względem różnorodności tematów. Jest osobą kompetentną, zawsze przygotowaną do zajęć. Zajęcia upływają w miłej atmosferze i krok po kroku, nawet nie wiadomo kiedy robimy postępy.

avatar
Martin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Magda has a rich career in teaching English. I know she teaches students from all over the world. That makes her an extremely professional English tutor, she gets to understand the difficulties that non-native speakers face as they learn the language and culture.
My first language is German but without any difficulty, she managed to explain grammar, vocabulary, idioms and much more.
Moreover, Magda is a very nice, open and enthusiastic person. It is always fun having lessons with her!
Thank you Magda for all your help! Martin

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Dear Martin, thanks for a positive feedback. I am glad you enjoy our lessons. Best wishes, Magda

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Od zawsze moim marzeniem był wyjazd do Australii. Przygotowując się do egzaminu IELTS uczęszczałem do wielu szkół, jednak wynik nie był wystarczający. Półroczne intensywne lekcje z Magdą pokazały mi dokładnie jakie są moje słabe strony, nad czym dokładnie należy pracować i jak uporządkować dotychczas zdobytą wiedzę. Kolejne podejście do egzaminu zakończyło się sukcesem. Mając porównanie do innych szkół językowych wiem, że rzetelność, cierpliwość i wymagania stawiane studentowi przez Magdę, oraz ogromne doświadczenie w nauce języka poparte łatwo przyswajanymi materiałami dydaktycznymi, są niespotykanymi atutami. Jednym zdaniem, polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Magdalena jest wspaniałą nauczycielką. Posiada ogromną wiedzę którą potrafi przekazać w bardzo przyjemny sposób. Przesyła interesujące materiały, tematycznie dopasowuje się do ucznia dzięki czemu zajęcia są na prawdę ciekawe, a co za tym idzie w naturalny sposób skłania ucznia do konwersacji.
Poza tym jest przesympatyczną osobą, a zajęcia z nią są przyjemnością.
W 100% POLECAM!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2019

I highly recommend Magda. I started my lessons with her over a year ago and I must say that I have made a massive improvement in my English. I live in England so I need to be taught by a person who has an extensive knowledge not only of the language but of the culture itself. Magda has helped me to improve my grammar, my business English and my writing skills. I feel much more confident now in England, I continue my lessons as I know I can always learn something new.
Jakub

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Dear Jakub,

Thank you for such a positive feedback!! It's been a great pleasure to teach you and I am very happy it's working so well for you. All the best and see you soon:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Pani Magda zaczęła uczyć moją nastoletnią córkę w zeszłym roku.
Basia jest osobą nieśmiałą a dzięki Magdzie otworzyła się na mówienie i po prostu uwierzyła w swoje możliwości.

Materiały, sposób prowadzenia lekcji są idealnie dopasowane do mojej nastoletniej córki, dzięki czemu zajęcia są ciekawe a Basia często nie może się nawet na nie doczekać.

Dziękujemy ślicznie za zaangażowanie, stwarzanie przesympatycznej i motywującej atmosfery.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Pani Agnieszko,

Dziękuje za tak pozytywną opinię. Praca z Basią sprawia mi ogromną przyjemność. Jest przesympatyczną, uśmiechniątą dziewczyną z fajnymi pomysłami na życie, także lekcje z nią nigdy nie są nudne. Jestem pewna, że Basia bez problemu zda maturę i rozpocznie naukę na swoich wymarzonych studiach. Oby tak dalej! Pozdrawiam serdecznie, Magda

avatar
paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Szczerze polecam lekcje z Magdą. Każda lekcja jest szyta na moją miarę. Pierwszy raz bez bólu tak gładko przerabiam gramatykę. Po jakimś czasie zauważyłam, że bez większego problemu korzystam ze wszystkich czasów. To było niesamowite uczucie, coś co zawsze było moją udręką, dzięki Magdzie przestało być utrapieniem. Magda to świetna nauczycielka, bardzo ciepła i radosna osoba. Ma szerokie zainteresowania a to sprawie, że lekcje są szalenie ciekawe, a jej akcent... mogłabym słuchać godzinami. Podczas każdego spotkaniac widzę, że podchodzi bardzo indywidualnie do ucznia, świetnie przygotowana. Lekcje z Magdą poleciłam mojemu partnerowi. Zarówno on jak i ja bez wahania POLECAMY!

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Paulina,

Dziękuje za tak pozytywną opinię. Uczenie Ciebie oraz Michała to sama przyjemność. Zrobiliście obydwoje fenomenalne postępy i życzę wam powodzenia w waszych podróżach.

Do zobaczenia wkrótce,
Pozdrawiam serdecznie,
Magda

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Lekcje z Magdą polecam bardziej niż bardzo. Przede wszystkim za superpodejście do moich indywidualnych potrzeb. Magda z jednej strony ma niesamowity zmysł, z drugiej - po prostu uważnie słucha i z lekcji na lekcje lepiej mnie poznaje, dlatego dobiera tematy przewodnie zajęć do moich zainteresowań, wykształcenia, specjalizacji. A to angażuje jeszcze mocniej w proces nauki. Czasem śmieję się nawet, że mam lekcje 2 w 1 - z angielskiego i z marketingu/PRu/HRu/kultury/biznesu. Poza tym, tak po ludzku, Magda jest przemiłą i otwartą na ludzi osobą. I można się od niej dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o Brytyjczykach (i nie tylko). :)

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Dziękuje Ci za tak pozywną opinię. Praca z tak przemiłą i przesympatyczną osobą to czysta przyjemność a zgłębianie materiału z zakresu marketingu, ekonomii lub PR samo w sobie jest bardzo interesujące i powiem szczerze wciągające. Sama z ciekawością szukam nowych mam nadzieję przydatnych dla Ciebie tekstów. Gratuluję ogromnej poprawy w słownictwie oraz w mówieniu! Pozdrawiam serdecznie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Z Magdą współpracuję już ponad pół roku. Lekcje to prawdziwa przyjemność, zawsze w miłej atmosferze i z ogromnym profesjonalizmem. Magda jest zawsze przygotowana do zajęć i tego też wymaga od swoich uczniów. Przy tym wszystkim jest bardzo elastyczna i zawsze potarfimy znaleźć kompromis kiedy potrzebuję odwołać lub przesunąć zajęcia. Polecam w 100%

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Piotrek, dziękuje Ci za tak pozytywną opinię. To sama przyjemność uczenie Cię, szczególnie, że bardzo szybko przyswajasz wiedzę i zrobiłeś fenomenalne postępy, wymowa, słownictwo. Oby tak dalej!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Zaczęłam pobierać lekcje u Magdy ponad roku temu podobnie jak poprzedni rozmówca. Chciałabym zaznaczyć, że jestem osobą po piędziesiątce i nie jest mi łatwo uczyć się nowych rzeczy, zwłaszcza języków obcych. Z zawodu jestem laborantką i nigdy nie musiałam używać języka angielskiego w pracy. Zaczynając zajęcia z Magdą czułam dużą niepewność i byłam pewna, iż potrwa to tylko parę tygodni. A tu proszę, już ponad rok. Magda jest osobą ciepłą, otwartą na ludzi, rozumiejącą doskonale różne potrzeby a przede wszystkim jest ogromną profesjonalistą. Materiały, cały system nauki, podejście do ucznia jest perfekcyjne. Dzięki temu przestałam się bać mówić po angielsku, wyjeżdżając na wakacje czuję, że mogę się dogadać a co najważniejsze lekcje te dały mi wiarę we własne siły. Magda wie, że nie każdy musi od razu wszystko rozumieć i jest bardzo cierpliwa. Sama cały czas się rozwija. Z tego co wiem cały czas studiuje a już posiada parę fakultetów. Dzięki temu zajęcia z nią nigdy nie są nudne bo sama jest tytanem wiedzy. Całym sercem polecam Magdę, nikt nie będzie zawiedziony. Takich nauczycieli z pasją już nie ma.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Bożenko, dziękuje ślicznie za tak pozytywną opinię. Widzę ogromną poprawę w twoim angielskim, a przede wszystkim liczy się to, że nie boisz się mówić, więc może być tylko lepiej. Moje najszczersze gratulacje!!! Pozdrawiam serdecznie

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Uczę się z Magdą już niemal od roku i z czystym sumieniem mogę polecić ją jako nauczyciela języka angielskiego. Same zajęcia są ciekawe, różnorodne i, co najważniejsze, idealnie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań ucznia. Zasób materiałów dydaktycznych, jakimi dysponuje Magda, wydaje się być „nieograniczony”. Są wśród nich renomowane podręczniki, artykuły z czasopism, fragmenty książek oraz opracowania wyłącznie najwyższej jakości, o różnych poziomach zaawansowania. Podczas zajęć pracujemy nad wszystkimi dziedzinami języka angielskiego, począwszy od mówienia, poprzez pisanie, słownictwo, wymowę, jak również gramatykę. Takie kompleksowe podejście może zagwarantować wyraźny progres w doskonaleniu języka obcego, co widzę obecnie na swoim przykładzie. Warto jeszcze dodać parę słów odnośnie samej organizacji zajęć, która również jest na najwyższym poziomie. Nauczyciel dba o to, aby zasady były jasne i zrozumiałe. Widać doskonale, że Magda to osoba bardzo sumienna, która poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Jest zawsze przygotowana, a lekcje odbywają się regularnie. Magda jest dyspozycyjna, dzięki czemu zawsze udaje znaleźć się dogodny dla obu stron termin zajęć (pomimo że pracuję w systemie zmianowym). Kontakt z nauczycielką jest bezproblemowy, w razie potrzeby Magda ekspresowo odpisuje na wiadomości. Warto jeszcze podkreślić, że Magda od wielu lat mieszka w Wielkiej Brytanii, co skutkuje nie tylko wyśmienitym akcentem, ale także znajomością wielu ciekawostek, zwyczajów oraz życia codziennego Brytyjczyków – to może dodatkowo uatrakcyjnić zajęcia. Podsumowując polecam Magdę wszystkim, którzy chcą uczyć się angielskiego. Nieważne na jakim poziomie jesteś, nieważne czy celem jest przygotowanie do sprawdzianów w szkole, egzaminów językowych, tzw. „Business English”, czy jedynie ogólna chęć poprawy rozumienia lub mówienia w języku angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ Magda to prawdziwy nauczyciel z pasją, który potrafi podejść do ucznia w sposób indywidualny. Sama zna kilka języków i doskonale wie, jak powinien przebiegać proces nauki języków obcych. Jest ponadto osobą ciekawą, wyrozumiałą oraz serdeczną, potrafiącą zainspirować i zmotywować do ciężkiej pracy, która przynosi efekty.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Damian,

dziękuje Ci za tak wspaniałą opinię.

Bardzo cieszę się, że jesteś zadowolony z lekcji, sam zresztą zrobiłeś kolosalne postępy swoją ogromną pracą. Jestem pewna, że doprowadzisz swój angielski do pełnej perfekcji a wtedy kto wie, może sam będziesz tłumaczem, nauczycielem lub kimkolwiek tylko chcesz.

Moje najszczersze gratulacje!
Pozdrawiam serdecznie

avatar
Emilia R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2018

Zajęcia z Magdą przebiegają w bardzo fajnej atmosferze, co sprzyja przełamaniu barier językowych, natomiast sposób pracy dostosowany jest do poziomu ucznia. Magda przesyła sporo ciekawych materiałów w postaci filmów z przeróżnych zakresów tematycznych, artykułów z różnych magazynów z fajnymi nowinkami, które stanowią nastepnie podstawę do dyskusji na zajęciach. Magda mieszka za granicą, dzięki temu temu dyskusje z nią są wyjątkowo ciekawe, same lekcje różnorodne, a przygotowanie do nich sama przyjemność.Gorąco polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

Doskonała nauczycielka, przesympatyczna osoba, interesujący człowiek - jest to dość wyjątkowy zestaw cech u nauczyciela. Polecam lekcje angielskiego autorstwa pani Magdy i podpisuję się pod opiniami przedmówców.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Nauka z Panią Magdą to prawdziwa przyjemność. Jest bardzo komunikatywną i sympatyczną osobą. Uczy w sposób bezstresowy, z pełnym zaangażowaniem i wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Słucha potrzeb ucznia i dostosowuje do nich materiały dydaktyczne. Doceniam jej profesjonalizm i pasję.

Magdalena Radzynska-Outhwaite

Pani Zosiu,

Dziękuje bardzo:) Zrobiła Pani niesamowite postępy a udzielanie Pani korepetycji sprawia mi ogromną frajdę. Pozdrawiam serdecznie Magda

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2018

Lekcje z Magdą to sama przyjemność. Jest zawsze pozytywnie nastawiona, wyczulona na potrzeby ucznia a co najważniejsze dzięki niej zrozumiałem, że mogę mówić dobrze po angielsku. Magda wysyła też fajne materiały i lekcje z nią nigdy nie są nudne.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Magda jest super. Ogromna optymistka i super wszystko tłumaczy. Na pewno nie zamieniłabym jej na inną lektorkę.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Magdaleną. Jest ogromną profesjonalistką i bardzo stara się pomóc w osiągnięciu ustalonego celu. Dziękuje ślicznie.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Magdalena jest doskonałym nauczycielem języka angielskiego. Otwarta na potrzeby uczniów, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, zapewnia ciekawe materiały i tematy do konwersacji. Ma bardzo dobry akcent i kładzie nacisk na poprawną wymowę. Po kilku miesiącach kursu widzę duży postęp. Na pewno będę kontynuować naukę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.