Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Poznań
Gdańsk
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie100 - 150 / 60 min

Ernest

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Kilka słów o mnie

Dzięki mojemu kilkuletniemu doświadczeniu jako korepetytor mam odpowiednią wiedzę, która pozwoliła wielu moim uczniom dostać się na wymarzony kierunek studiów. Zależy mi na tym, aby moi uczniowie czuli się swobodnie tak jakby przygotowywali się do egzaminu z kolegą :)

Matura z informatyki?

Jest to świetny wybór dla kogoś kto myśli o kontynuowaniu swojej edukacji w kierunku, który jest powiązany ze światem cyfrowym. Dzięki mojej pomocy wielu moich uczniów uzyskało na maturze wynik ponad 90%!

Dlaczego warto ze mną współpracować?

  • Gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia ] . Na pierwszych zajęciach sprawdzę twoją dotychczasową wiedzę oraz w oparciu o moją analizę przygotuje dla Ciebie osobisty program nauczania.
  • Elastyczne godziny zajęć Jestem dostępny 7 dni w tygodniu w formie dogodniej dla ucznia.
  • Naucze Cię programowania w C++/Pythonie/Javie zgodnie ze sztuką dobrego programowania. Wypracujemy solidne podstawy, tak abyś mógł dalej zdobywać doświadczenie i kształcić się z zakresu pisania kodu.
  • Zdobędziesz potrzebną wiedzę z zakresu Excela . Poznasz tabele przestawne, a także pokażę Tobie pewne triki, które usprawnią prace w tym programie.
  • Nauczysz się Accessa , a co za tym idzie jak tworzyć kwerendy, relacje oraz jak pisać zapytania w języku relacyjnym SQL .
  • Będziemy analizować a także pisać algorytmy w pseudokodzie. Dodatkowo zdobędziesz wiedzę z zakresu zagadnień ogólnych z zakresu informatyki, które będą kluczowe w części teoretycznej.
  • Zadanie domowe Pod koniec każdej lekcji przydzielam zadanie domowe, aby sprawdzić czy dana partia materiału została przyswojona. Zostaje ono sprawdzone na początku następnej lekcji i jeżeli pojawiają się jakieś problemy, przerabiamy materiał raz jeszcze i próbujemy rozwiązać je razem.
  • Moi uczniowie mają możliwość kontaktu ze mną 24/7. Jeżeli masz jakieś wątpliwości bądź pytanie - śmiało zapraszam do kontaktu, nie marnujmy czasu do następnych zajęć :)

Moje doświadczenie w pracy nad projektami komercyjnymi oraz w pracy korepetytora jest nieocenione przy różnego rodzaju konkursach i egzaminach. Kurs maturalny prowadzony jest w formie online jak i w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Katowicach i Lublinie. Więcej szczegółów ustalamy telefonicznie.

Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Kontakt tel. : 888-918-870
mail : ernestwroblewski@icloud [kropka] com

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela06:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Ernest
.
. .
NIP: 1234567890

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2024

Pan Ernest bardzo szczegółowo wyjaśnił zagadnienia związane z programowaniem w Javie - kontakt bezproblemowy, szybki, pomoc udzielona bardzo sprawnie.
Zdecydowanie polecam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2023

Z przyjemnością polecam pana Ernesta jako wybitnego korepetytora z informatyki.
Zajęcia przebiegały pozytywnie dzięki przyjaznej i otwartej atmosferze, co oczywiście sprzyja komfortowi. Zaangażowanie i profesjonalizm pana Ernesta zasługują na szczere uznanie :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Ernestem, który jest rzetelny i na poważnie podchodzi do indywidualnych potrzeb ucznia oraz ma ogromną wiedzę.

Polecam serdecznie!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Polecam Ernesta z całego serca, pomimo późnego zaczęcia zajęć (jeśli chodzi o to ile dni zostało do matury) przerobiliśmy bardzo dużą część materiału. Zajęcia jak i atmosfera była bardzo przyjemna. Profesjonalne podejście do sprawy i sposób tłumaczenia w dużym stopniu przyczyniły się do mojego zamierzonego wyniku na maturze z informatyki.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2023

Serdecznie polecam Ernesta! Przed rozpoczęciem zajęć nie umiałem zrobić praktycznie żadnego zadania maturalnego, dzięki jego pomocy żadne zadanie nie stanowiło dla mnie problemu i wszystkiego nauczyłem się w zaskakująco szybkim tempie. Atmosfera także świetna oraz luźna.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2023

Zajęcia bardzo przyjemne, punktualnie, problemy tłumaczone w zrozumiały sposób, a kontakt faktycznie 24/7 :) bardzo polecam

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2022

Zgłosiłem sie rok (szkolny) przed matura z informatyki. Pan Ernest wykazał się wnikliwą znajomością tematów które były wymagane na egzaminie oraz umiejętnością zrozumiałego przekazania wiedzy. Pomimo szybko kurczącego się czasu zdążyliśmy przerobić cały materiał oraz przeprowadzić kilka matur próbnych.

Z dodatkowych informacji
Bardzo dobry kontakt pomiędzy zajęciami
Materiały które pomagają zapoznać się z danym tematem
Na zajęciach przyjemna atmosfera

Polecam bardzo serdecznie!

:)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Korepetycje bardzo dobre, korepetytor był zawsze przygotowany do zajęć i prowadził je (w miarę możliwości) w ciekawy sposób, serdecznie polecam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Super kurs, pomógł mi przygotować się do matury. Jestem zadowolony z wyniku, dostałem się na ten kierunek, na którym mi zależało. Super prowadzący, zajęcia odbywały się systematycznie, a grafik był elastyczny. Pomocne materiały dydaktyczne, polecam kurs!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Niesamowita wiedza przekazywana w sposób edukacyjny i praktyczny, dzięki wielu zastosowaniom poznawanego kodu. Zawsze sympatyczny i życzliwy. Nie żałuję ani chwili z całorocznych spotkań.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Pan Ernest prowadzi w super sposób korepetycje. Jest bardzo miły, cierpliwy i wyrozumiały. Dzięki niemu mogłem głębiej wejść w świat informatyki i jeszcze bardziej się nią zafascynować oraz zdobywać i rozwijać umiejętności.
Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.