Ernest Wróblewski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Kraków

Ernest Wróblewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Ernest Wróblewski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2022

Zgłosiłem sie rok (szkolny) przed matura z informatyki. Pan Ernest wykazał się wnikliwą znajomością tematów które były wymagane na egzaminie oraz umiejętnością zrozumiałego przekazania wiedzy. Pomimo szybko kurczącego się czasu zdążyliśmy przerobić cały materiał oraz przeprowadzić kilka matur próbnych.

Z dodatkowych informacji
Bardzo dobry kontakt pomiędzy zajęciami
Materiały które pomagają zapoznać się z danym tematem
Na zajęciach przyjemna atmosfera

Polecam bardzo serdecznie!

:)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Korepetycje bardzo dobre, korepetytor był zawsze przygotowany do zajęć i prowadził je (w miarę możliwości) w ciekawy sposób, serdecznie polecam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Super kurs, pomógł mi przygotować się do matury. Jestem zadowolony z wyniku, dostałem się na ten kierunek, na którym mi zależało. Super prowadzący, zajęcia odbywały się systematycznie, a grafik był elastyczny. Pomocne materiały dydaktyczne, polecam kurs!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Niesamowita wiedza przekazywana w sposób edukacyjny i praktyczny, dzięki wielu zastosowaniom poznawanego kodu. Zawsze sympatyczny i życzliwy. Nie żałuję ani chwili z całorocznych spotkań.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Pan Ernest prowadzi w super sposób korepetycje. Jest bardzo miły, cierpliwy i wyrozumiały. Dzięki niemu mogłem głębiej wejść w świat informatyki i jeszcze bardziej się nią zafascynować oraz zdobywać i rozwijać umiejętności.
Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.