Eleonora Mahoney

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Gdańsk
Sopot

O mnie

Jestem Native Speakerem, urodziłam się w Londynie. Od wielu lat mieszkam w Polsce i obecnie studiuję. W gimnazjum zostałam laureatką Olimpiady z j. angielskiego. Bardzo lubię prace z dziećmi. Od wielu lat udzielam korepetycji dzieciom ze Szkół Podstawowych. Stosuje metodę - Porozumienie Bez Przemocy. Kładę duży nacisk na miłą atmosferę i naukę przez zabawę.

Zapraszam serdecznie na korepetycje. Z pewnością nawiąże fajny kontakt z Waszym dzieckiem :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.