Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka60 - 80 / 60 min

ELEMENTUM

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witamy wszystkich uczniów!!!

Jeśli macie problem znaleźć odpowiednią osobę, która zaopiekuje się waszą edukacją i prosto wytłumaczy najtrudniejsze zagadnienia z fizyki , matematyki , chemii lub biologii

… to ELEMENTUM zostało stworzone właśnie dla was!

ELEMENTUM z łaciny oznacza pierwiastek. Z nami to słowo zmienia znaczenie na trwały związek unikatowych pierwiastków, którymi są wybitni pasjonaci nauk ścisłych. Jesteśmy grupą, która została stworzona w celu nauczania i pomocy w realizacji marzeń.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywności, przekraczamy granicę standardowego, monotonnego nauczania i rozwiążemy Twój każdy naukowy problemem.

Oferujemy zajęcia indywidualne z
- Chemii
- Biologii
- Fizyki
- Matematyki

Korepetycje odbywają się w przyjaznej atmosferze w domach naszych korepetytorów w Poznaniu. Jeśli jednak jesteś z innego miasta lub szkoda Ci czasu na dojazdy, nie martw się!
My o to już zadbaliśmy. Nasze zajęcia mogą również odbyć się online.

Co to znaczy?
Oznacza to, że możemy prowadzić z Tobą korepetycje, podczas gdy siedzisz sobie wygodnie w swoim domu.

Czego potrzebuję do zajęć online?
Wystarczy, że posiadasz komputer, który ma program Skype.

Czy otrzymam materiały z lekcji?
Po zakończonej lekcji wszystko to co zostało przez nas napisane, zostanie wysłane do Ciebie w formie notatki na Twój adres e-mail. Do takich notatek możesz wrócić w każdej chwili i w każdym czasie.

Sprawdź także naszą stronę ELEMENTUM edu

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami!

Nasz nauczyciel

Piotr Kałuziak - jego podróż z fizyką rozpoczęła się w gimnazjum i dziś jako inżynier Fizyki prowadzi badania na Wydziale Fizyki Technicznej. Przez te wszystkie lata Piotr spostrzegł oczywisty fakt, iż fizyka do prostych nauk nie należy, dlatego zrobi co w jego mocy, aby stała się ona zrozumiała dla tych, którzy tego pragną. Piotr jest cierpliwą i wyrozumiała osobą i tego samego oczekuje od swoich uczniów, gdyż fizyka sama w sobie wymaga wiele cierpliwości i zrozumienia zarówno od tych, którzy zaczynają swoją przygodę z fizyką, jak i od weteranów, którzy zmagają się z nią od lat.

,,Z miłości do nauki powstało ELEMENTUM”

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

ELEMENTUM
ul. Bóżnicza 15/6
61-751 Poznań
NIP: 9721279439

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Chemii z Panią Joanną. Sympatycznie, rzeczowo i skutecznie.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Polecam Maćka z calego serca.
Jestem studentką 2 roku Chemii materiałowej.
Chemia organiczna była moją zmorą.
Ciągle poprawki, zmartwienia. Ale wlasnie, byla!
Od kiedy uczęszczam na zajecia do Maćka w koncu rozumiem swoj wczesniej znienawidzony przedmiot.
Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo mily, zrozumiały.
Gdy czegos nie rozumiem - Maciek tlumaczy mi wszystko w prostszy sposób.
Jeszcze raz polecam z calego serca każdemu, kto zastanawia się nad korepetycjami z chemii

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2020

Przygotowywałam się do egzaminu z chemii z panią Joanną. Zawsze była przygotowana na zajęcia, dostawałam też notatki. Wiedza przekazana rzeczowo i zrozumiale. Bardzo miła atmosfera na zajęciach. Serdecznie polecam :)

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Warto wspomnieć, że wszystko odbywa się w miłej atmosferze. Serdecznie polecam ! ;)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panem Mateuszem z chemii i z biologii z Panią Magda, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, a co najważniejsze-bardzo dobrze przygotowują do matury :) Szczerze polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Zajęcia z Panem Piotrem są super. Potrafi dobrze wytłumaczyć, jest cierpliwy i ma ogromną wiedzę. Dzięki niemu fizyka w szkole mi niestraszna ;-) Od ponad roku korzystam z pomocy Elementum z fizyki, chemii i matematyki. Wszyscy prowadzący są super. Nie mieszkam w Poznaniu więc lekcje mamy online, ale taka forma bardzo dobrze się sprawdza. Polecam wszystkim !!!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Pan Piotr jest bardzo dobrym korepetytorem. Pomógł mi w uzupełnieniu wiedzy z fizyki. Jest sumienny, obowiązkowy i zawsze przygotowany do zajęć.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Pan Piotr to świetny nauczyciel. Dzięki jego pomocy podniosłam ocenę z fizyki i w końcu zrozumiałam dany materiał. Bardzo polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Rok temu rozpocząłem naukę z pomocą Elementum i mogę z całą pewnością poświadczyć, że zajęcia będą idealne zarówno dla tych którzy potrzebują pomocy z fizyką, i dla tych którzy chcą rozwinąć swoja wiedzę z tej dziedziny. Nauka z pomocą Elementum staje się naprawdę prosta.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Pół roku temu rozpoczęłam z Elementum intensywny kurs przygotowawczy zarówno z chemii i biologii i to była najlepsza inwestycja, dzięki której dzisiaj cieszę się przyjęciem mnie na kierunek lekarski na Uniwersytecie Warszawskim . To co ich wyróżniło, to podejście do moich marzeń, korepetytorzy nie pozwolili mi wątpić w moje możliwości, wszyscy równie mocno byliśmy zaangażowani w moją edukację, dzięki czemu każdy niejasny dla mnie aspekt został mi wytłumaczony (o czym w moim liceum nie było mowy), korepetytorzy okazali się być prawdziwymi pasjonatami. Korzystałam z zajęć online z biologii (dzięki czemu zaoszczędzilam sporo czasu na dojazd) oraz z zajęć stacjonarnych z chemii, dlatego szczerze mogę polecić obie formy zajęć! Lekcje odbywały się zawsze systematycznie, w bardzo miłej atmosferze, całkowicie bezstresowo, co pozwoliło mi na zadawanie mnóstwa pytań. Ilość i różnorodność przerobionych zadań sprawiły, że podczas egzaminu maturalnego nie czułam stresu, a jedynie chęć rozwiązania podanego problemu. Lepiej nie mogłam trafić! Dziękuję i polecam!!!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2018

Zajęcia z Panem Piotrem pozwoliły mi na dokładne zgłębienie wiedzy z zakresu fizyki. Od teraz żadne zadanie nie jest mi straszne, choć wcześniej nie było to takie oczywiste. Pan Piotr dysponuje ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w efektywny sposób. Serdecznie polecam korepetycje z fizyki.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2018

Eksperci edukacji. Tak w dwóch słowach mogę określić ELEMENTUM.
Ponad pół roku temu umówiłem się na pierwsze zajęcia, aby przygotować się do egzaminu z chemii. Trafiłem na świetnego nauczyciela z ogromną kulturą osobistą, każda lekcja była przemyślana i krok po kroku rozpracowywałem mechanizmy reakcji. Egzamin oczywiście zdany, za co bardzo dziękuje.
Gorąco polecam każdemu, kto chce powierzyć swoją edukację prawdziwym ekspertom.

avatar
Bartosy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Bardzo się cieszę że trafiłem na Gabrysie. Podchodzi bardzo spokojnie do tematu, stara się wszystko wytłumaczyć pod potrzeby ucznia. Często wplata przykłady z życia wzięte i luźne matematyczne ciekawostki. Miła i sympatyczna atmosfera, nie stresowałem się czekając na zajęcia, tak jak było to w przypadku innych korepetycji. Masa dodatkowych zadań, zagadnień, schematów, wzorów i pomocy naukowych. Dzięki niej zdałem maturę z matematyki z pozytywnym wynikiem.
Bardzo polecam ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Najlepsza korepetytorka w całym Poznaniu. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.