Kasia Kowalska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Kraków
Gdańsk
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia90 - 120 / 60 min

Kasia Kowalska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/526 opinii

Opis ogłoszenia

Witamy wszystkich uczniów!!!

Jeśli macie problem znaleźć odpowiednią osobę, która zaopiekuje się waszą edukacją i prosto wytłumaczy najtrudniejsze zagadnienia z biologii , matematyki , chemii lub fizyki

… to ELEMENTUM zostało stworzone właśnie dla was!

ELEMENTUM z łaciny oznacza pierwiastek. Z nami to słowo zmienia znaczenie na trwały związek unikatowych pierwiastków, którymi są wybitni pasjonaci nauk ścisłych. Jesteśmy grupą, która została stworzona w celu nauczania i pomocy w realizacji marzeń.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kreatywności, przekraczamy granicę standardowego, monotonnego nauczania i rozwiążemy Twój każdy naukowy problemem.

Oferujemy zajęcia indywidualne z
- Chemii
- [ [ [ [ [ [ [Biologii
- Fizyki
- Matematyki

Korepetycje odbywają się w przyjaznej atmosferze w domach naszych korepetytorów w Poznaniu. Jeśli jednak jesteś z innego miasta lub szkoda Ci czasu na dojazdy, nie martw się!
My o to już zadbaliśmy. Nasze zajęcia mogą również odbyć się online.

Co to znaczy?
Oznacza to, że możemy prowadzić z Tobą korepetycje, podczas gdy siedzisz sobie wygodnie w swoim domu.

Czego potrzebuję do zajęć online?
Wystarczy, że posiadasz komputer, który ma program Skype.

Czy otrzymam materiały z lekcji?
Po zakończonej lekcji wszystko to co zostało przez nas napisane, zostanie wysłane do Ciebie w formie notatki na Twój adres e-mail. Do takich notatek możesz wrócić w każdej chwili i w każdym czasie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami!

Sprawdź także naszą stronę ELEMENTUM edu

Nasza nauczycielka

Katarzyna Kowalska  - nauczycielka biologii. Ukończyła studia z najlepszym wynikiem na roku. Biologiczną wiedzę zdobywała poprzez udział w licznych praktykach i stażach studenckich. Jest osobą bardzo dokładną, cierpliwą i pracowitą. Codziennie zdobywa nową wiedzę w zakresie biologii nowotworów pracując w laboratorium.

Jej ideą jest przekazywanie wiedzy w sposób poparty praktycznymi przykładami, tak aby dla każdego była ona zrozumiała. Do każdego podchodzi indywidualnie. Pomaga przy rozwiązaniu wszystkich biologicznych problemów maturzystów. Mimo iż biologia nie należy do najłatwiejszych nauk będzie Twoim przewodnikiem po świecie bakterii, mszaków, czy fizjologii człowieka. Prywatnie inspiruje się malarstwem, techniką akrylową oraz włoską kulturą. W wolnych chwilach spędza czas na tworzeniu doskonałych słodkich wypieków.

,,Z miłości do nauki powstało ELEMENTUM”

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kasia Kowalska
ul. Bóżnicza 15/6
61-751 Poznań
NIP: 9721279439

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2023

Witam! Zajęcia z Panią Kasią są najlepsze na jakie uczęszczałam! Przygotowujemy się do Olimpiady z Biologii. Wszystkie zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, bez zbędnego napięcia. Pani Kasia super tłumaczy i przekazuje fajnie materiały. Polecam!!!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2023

Witam! Trafiliśmy do Pani Kasi z polecenia i był to super namiar. Córka znacząco poprawiał swoje stopnie i nie muszę pilnować jej zajęć dlatego, że sama z przyjemnością bierze w nich udział. Dzięki Pani Kasi córka jako jedna z nielicznych w swojej klasie biologiczno- chemicznej nadal chce podchodzić do matury.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Pani Kasia to fantastyczna nauczycielka! Super przygotowuje do matury, ma bardzo dużo cierpliwości i pomysłów do pomocy w zapamiętywaniu. Tworzy super notatki i wspomaga bardzo pomocnymi materiałami. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2023

Pan Kacper to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Posiada ogromną wiedzę jak prawidłowo nauczać fizyki.
Ponadto wie jak w prosty sposób przekazać tę wiedzę. Każda lekcja to duża porcja nowej wiedzy. Rozszerza materiał o unikatowe treści pomagające w prosty sposób zrozumieć i zapamiętać materiał z fizyki. Tłumaczy profesjonalnie każde pojęcie, te najtrudniejsze stają potem najprostsze. Polecam go każdemu, kto chciałby zacząć spełniać swoje marzenia w kierunkach medycznych!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Bardzo polecam!
Korepetycje z fizyki i matematyki są przeprowadzane w bardzo przyjaznej atmosferze. Sposób tłumaczenia materiału jest indywidualnie przystosowywany do potrzeb, dzięki czemu da się zrozumieć i zapamiętać dotychczas trudne zagadnienia. Bardzo łatwy i szybki kontakt z korepetytorem jest dodatkowym atutem.
Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Gorąco polecam. Zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze. Nauczyciel z fizyki jest sympatyczny i posiada dużą wiedzę, którą przekazuje w sposób prosty i przejrzysty dla ucznia.

avatar
Vira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Gorąco polecam z całego serca!
Każdy nauczyciel ma ogromną wiedzę i potrafi przekazać trudne informacje w prosty, zrozumiały i ciekawy sposób. Istnieją różne możliwości prowadzenia zajęć, kursów indywidualnych i grupowych dedykowanych poszczególnym działom, tak aby zaprezentować materiał w jak najbardziej przystępny sposób. Dużym plusem jest to, że nauczyciele są bardzo cierpliwi, zwłaszcza Maciej i Kacper, mają indywidualne podejście do każdego ucznia :)
Mnóstwo praktyki, przykładów z życia, a także eksperymentów, dzięki którym nauka jest 100 razy łatwiejsza. Na zajęciach panuje również miła atmosfera. To był najlepszy wybór, dzięki wspólnej pracy z nauczycielami osiągnełam wymarzony cel!
Очень рекомендую всем своим соотечественникам, здесь 100% будет найден общий язык с учителями, крайне терпеливые люди :^)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Kacper przygotowywał mnie do matury z matematyki i jestem bardzo zadowolony z korepetycji i serdecznie polecam korepetycje z Kacprem.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Maciej wyciągnął mnie z ogromnych zaległości z chemii. Stawia na samodzielne myślenie, dzięki temu jestem pewna, ze świetnie poradzę sobie na maturze.Wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone, w logiczny, prosty sposób. Bardzo polecam tego korepetytora!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Świetnie wytłumaczona fizyka!

avatar
Giulia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Jestem studentką drugiego roku chemii. Pan Maciej od początku był ze mną, wszystkie egzaminy zostały zdane w pierwszym terminie. Jestem bardzo zadowolona. Maciej ma ogromną wiedzę, potrafi przekazać ją w przystępny i zrozumiały sposób. Potrafi podejść do słuchacza w bardzo miły i łagodny sposób. Bardzo gorąco polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Nauczycielka biologii, na którą trafiłem w Elementum spisała się na medal. Kinga na każde zajęcia przygotowywała własne materiały i wspólnie rozwiązywaliśmy wiele zadań. Potrafiła opowiadać tak by zaciekawić, jakby nie patrzeć trudnym, przedmiotem jakim jest biologia i pomóc go zrozumieć. Pamiętam, że w szkole lekcje biologii czy chemii mnie aż tak nie zachęcały, ale tutaj w Elementum na każde zajęcia z Chemii czy z Biologii nie mogłem się doczekać. Dzięki temu uzyskałem wysokie wyniki: 90% z matury z biologii oraz 85% z chemii i znalazłem się na pierwszej liście rankingowej podczas rekrutacji na medycynę w Poznaniu.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Chemii z Panią Joanną. Sympatycznie, rzeczowo i skutecznie.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Polecam Maćka z calego serca.
Jestem studentką 2 roku Chemii materiałowej.
Chemia organiczna była moją zmorą.
Ciągle poprawki, zmartwienia. Ale wlasnie, byla!
Od kiedy uczęszczam na zajecia do Maćka w koncu rozumiem swoj wczesniej znienawidzony przedmiot.
Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo mily, zrozumiały.
Gdy czegos nie rozumiem - Maciek tlumaczy mi wszystko w prostszy sposób.
Jeszcze raz polecam z calego serca każdemu, kto zastanawia się nad korepetycjami z chemii

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2020

Przygotowywałam się do egzaminu z chemii z panią Joanną. Zawsze była przygotowana na zajęcia, dostawałam też notatki. Wiedza przekazana rzeczowo i zrozumiale. Bardzo miła atmosfera na zajęciach. Serdecznie polecam :)

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Warto wspomnieć, że wszystko odbywa się w miłej atmosferze. Serdecznie polecam ! ;)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panem Mateuszem z chemii i z biologii z Panią Magda, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, a co najważniejsze-bardzo dobrze przygotowują do matury :) Szczerze polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Zajęcia z Panem Piotrem są super. Potrafi dobrze wytłumaczyć, jest cierpliwy i ma ogromną wiedzę. Dzięki niemu fizyka w szkole mi niestraszna ;-) Od ponad roku korzystam z pomocy Elementum z fizyki, chemii i matematyki. Wszyscy prowadzący są super. Nie mieszkam w Poznaniu więc lekcje mamy online, ale taka forma bardzo dobrze się sprawdza. Polecam wszystkim !!!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Pan Piotr jest bardzo dobrym korepetytorem. Pomógł mi w uzupełnieniu wiedzy z fizyki. Jest sumienny, obowiązkowy i zawsze przygotowany do zajęć.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Pan Piotr to świetny nauczyciel. Dzięki jego pomocy podniosłam ocenę z fizyki i w końcu zrozumiałam dany materiał. Bardzo polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Rok temu rozpocząłem naukę z pomocą Elementum i mogę z całą pewnością poświadczyć, że zajęcia będą idealne zarówno dla tych którzy potrzebują pomocy z fizyką, i dla tych którzy chcą rozwinąć swoja wiedzę z tej dziedziny. Nauka z pomocą Elementum staje się naprawdę prosta.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Pół roku temu rozpoczęłam z Elementum intensywny kurs przygotowawczy zarówno z chemii i biologii i to była najlepsza inwestycja, dzięki której dzisiaj cieszę się przyjęciem mnie na kierunek lekarski na Uniwersytecie Warszawskim . To co ich wyróżniło, to podejście do moich marzeń, korepetytorzy nie pozwolili mi wątpić w moje możliwości, wszyscy równie mocno byliśmy zaangażowani w moją edukację, dzięki czemu każdy niejasny dla mnie aspekt został mi wytłumaczony (o czym w moim liceum nie było mowy), korepetytorzy okazali się być prawdziwymi pasjonatami. Korzystałam z zajęć online z biologii (dzięki czemu zaoszczędzilam sporo czasu na dojazd) oraz z zajęć stacjonarnych z chemii, dlatego szczerze mogę polecić obie formy zajęć! Lekcje odbywały się zawsze systematycznie, w bardzo miłej atmosferze, całkowicie bezstresowo, co pozwoliło mi na zadawanie mnóstwa pytań. Ilość i różnorodność przerobionych zadań sprawiły, że podczas egzaminu maturalnego nie czułam stresu, a jedynie chęć rozwiązania podanego problemu. Lepiej nie mogłam trafić! Dziękuję i polecam!!!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2018

Zajęcia z Panem Piotrem pozwoliły mi na dokładne zgłębienie wiedzy z zakresu fizyki. Od teraz żadne zadanie nie jest mi straszne, choć wcześniej nie było to takie oczywiste. Pan Piotr dysponuje ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w efektywny sposób. Serdecznie polecam korepetycje z fizyki.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2018

Eksperci edukacji. Tak w dwóch słowach mogę określić ELEMENTUM.
Ponad pół roku temu umówiłem się na pierwsze zajęcia, aby przygotować się do egzaminu z chemii. Trafiłem na świetnego nauczyciela z ogromną kulturą osobistą, każda lekcja była przemyślana i krok po kroku rozpracowywałem mechanizmy reakcji. Egzamin oczywiście zdany, za co bardzo dziękuje.
Gorąco polecam każdemu, kto chce powierzyć swoją edukację prawdziwym ekspertom.

avatar
Bartosy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Bardzo się cieszę że trafiłem na Gabrysie. Podchodzi bardzo spokojnie do tematu, stara się wszystko wytłumaczyć pod potrzeby ucznia. Często wplata przykłady z życia wzięte i luźne matematyczne ciekawostki. Miła i sympatyczna atmosfera, nie stresowałem się czekając na zajęcia, tak jak było to w przypadku innych korepetycji. Masa dodatkowych zadań, zagadnień, schematów, wzorów i pomocy naukowych. Dzięki niej zdałem maturę z matematyki z pozytywnym wynikiem.
Bardzo polecam ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Najlepsza korepetytorka w całym Poznaniu. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.