Izabela Klaczkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

MATURA POPRAWKOWA 2019 - kursy poprawkowe

Teraz i Ty osiągniesz zaskakujące rezultaty z Matematyki!
Klarowny i jasny sposób przekazywania wiedzy - dzięki temu opanujesz każdy materiał, zdasz każdą kartkówkę, egzamin, sprawdzian, a przede wszystkim MATURĘ !
Solidnie przygotuję Cię do Matury z Matematyki.

Korepetycji udzielam od wielu lat, więc powiem Ci na co należy zwracać uwagę, aby osiągnąć wysokie wyniki.Tłumaczenie zadań opieram na schematach oraz dużej ilości przykładów. Zależy mi na zrozumieniu materiału przez uczniów.
Jeśli będziesz miał/miała pytania związane z wyborem studiów - to także służę pomocą. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze.

O MNIE:
Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na dwóch stopniach (studia inżynierskie, studia magisterskie).
7 lata temu ukończyłam kurs dla wychowawców i opiekunów.
Skończyłam również studia pedagogiczne i od kilku lat uczę w prywatnej szkole.
Od wielu lat skutecznie udzielam korepetycji z matematyki. Specjalizuję się w przygotowaniach do matury na obu poziomach. Ponadto udzielałam korepetycji osobom w wieku gimnazjalnym i uczniom niższych klas tj klasy 4-6 szkoły podstawowej. Praca ta daje mi sporo radości i satysfakcji. Jeśli masz problem ze zrozumieniem materiału albo chciałbyś/chciałabyś się lepiej przygotować, to serdecznie zachęcam. Miejsce korepetycji i czas ustalimy telefonicznie.

SZCZEGÓŁOWA INFORMACJA O CENIE:
Cena korepetycji indywidualnych to 60 zł za godzinę zegarową (Nie prowadzę zajęć 45 minutowych, ponieważ jest to za mało czasu na lekcję)
Cena korepetycji dla większych grup (zajęcia 60 min):
2 osoby - 35 zł od osoby
3 osoby - 27 zł od osoby

Zajęcia odbywają się zawsze w moim gabinecie przy ulicy Długiej :)

tel 533 516 355

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
11.2011 - 01.2015
Politechnika Wrocławska
Inżynier
11.2015 - 06.2017
Politechnika Wrocławska
Magister
Kursy i szkolenia
01.2011
Studium Talent
06.2018
Kurs Pedagogiczny
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Bardzo polecam,osobiście jestem ciężkim przypadkiem jeśli chodzi o matematykę,a z Panią iza wszystko stało się jaśniejsze. Jest osoba bardzo cierpliwa,przy której nie ma zagadnień nie do zrozumienia. Chociaż za naukę zabrałam się zbyt pozno,z panią Iza poznałam skuteczne metody w rozwiazywaniu zadań,które pozwoliły mi szybciej przyswoić to czego wcześniej nie rozumiałam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Bez zawahania polecam! Dzięki tym korepetycjom w trzy miesiące nauczyłam się tego czego przez wiele lat od podstawówki nie nauczono mnie w szkole. Z 26% na maturze próbnej nastąpił skok do 60% na maturze właściwej dzięki lekcjom u p. Izy i regularnym wykonywaniu zadań. Korepetycje były przeprowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze, chodziłam na nie z uśmiechem i bez stresu. Cierpliwość przy tłumaczeniu to największy atut :) Polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.