Izabela Klaczkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław

Izabela Klaczkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Izabela Klaczkowska

O mnie

Od 8 lat skutecznie udzielam korepetycji z matematyki.

Skończyłam studia inżynierskie i magisterskie na Politechnice Wrocławskiej, skończyłam również studia Pedagogiczne. Od kilku lat moim dodatkowym zajęciem jest praca w prywatnej szkole. Specjalizuję się w przygotowaniach do matury na obu poziomach. Udzielałam korepetycji osobom w wieku różnym wieku: od dzieci w okresie wczesnoszkolnym po wiek dorosły. Uczę matematyki również osoby dorosłe, które po wielu latach decydują się na to by podejść do egzaminu maturalnego. Jeśli masz problem ze zrozumieniem materiału albo chciałbyś/chciałabyś się lepiej przygotować, to serdecznie zachęcam. Miejsce korepetycji i czas ustalimy telefonicznie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
11.2011 - 01.2015
Politechnika Wrocławska
Inżynier
11.2015 - 06.2017
Politechnika Wrocławska
Magister
Kursy i szkolenia
01.2011
Studium Talent
06.2018
Kurs Pedagogiczny
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Bardzo polecam,osobiście jestem ciężkim przypadkiem jeśli chodzi o matematykę,a z Panią iza wszystko stało się jaśniejsze. Jest osoba bardzo cierpliwa,przy której nie ma zagadnień nie do zrozumienia. Chociaż za naukę zabrałam się zbyt pozno,z panią Iza poznałam skuteczne metody w rozwiazywaniu zadań,które pozwoliły mi szybciej przyswoić to czego wcześniej nie rozumiałam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Bez zawahania polecam! Dzięki tym korepetycjom w trzy miesiące nauczyłam się tego czego przez wiele lat od podstawówki nie nauczono mnie w szkole. Z 26% na maturze próbnej nastąpił skok do 60% na maturze właściwej dzięki lekcjom u p. Izy i regularnym wykonywaniu zadań. Korepetycje były przeprowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze, chodziłam na nie z uśmiechem i bez stresu. Cierpliwość przy tłumaczeniu to największy atut :) Polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.