Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Wrocław (Wszystkie)
Pedagogika30 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę LEKCJI GRY NA PIANINIE/FORTEPIANIE. Jestem nauczycielem / pianistką (obecnie na ostatnim roku studiów magisterskich na wydziale instrumentalnym w Akademii Muzycznej we Wrocławiu). Dojeżdżam do uczniów na terenie miasta Wrocławia. Dysponuję własnymi materiałami dostosowanymi do wieku ucznia. Gwarantuję miłą atmosferę i szybkie efekty. :)
Istnieje również możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim.
Cena - 30/h.
Serdecznie zapraszam :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.