Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Wrocław (Wszystkie)
Nauczanie początkowecena do ustalenia

Anna

Opis ogłoszenia

Jestem pianistką, absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Chętnie udzielę LEKCJI GRY NA PIANINIE. Oferuję zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych - zgłębianie tajników muzyki poprzez zabawę, korepetycje dla uczniów szkół muzycznych, a także lekcje dla młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadam doświadczenie pedagogiczne, gwarantuję MIŁĄ ATMOSFERĘ i SZYBKIE EFEKTY. Dojeżdżam do uczniów i dysponuję własnymi materiałami dydaktycznymi.
Możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim.
Cena - 30zł / h.
Proszę o kontakt telefoniczny 669 034 769
Serdecznie zapraszam :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.