Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Orzesze
Łaziska Górne
Mikołów
Katowice
Żory
Rybnik
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję nauczanie języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie, co gwarantuje pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz przyjazną atmosferę. Podczas zajęć największy nacisk kładziony jest na mówienie, a metody i techniki nauczania dostosowane do tego, aby jak najwięcej mówić, tak by poczuć się z tym pewnie i bezpiecznie. Zasadą wprowadzania nowego materiału jest przedstawienie go w kontekście, a następnie przyswojenie poprzez aktywne uczestniczenie w różnorodnych ćwiczeniach bazujących na sytuacjach, które są maksymalnie zbliżone do życia codziennego. Gorąco zachęcam wszystkich do współpracy, także tych z Państwa, którzy preferują zajęcia z wykorzystaniem komunikatora Skype.

tel. kom. 606 426 870

W przypadku kontaktu mailowego przez stronę e-korepetycje, prosiłbym również w wiadomości o podanie numeru telefonu.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 24:00
Wtorek07:00 - 24:00
Środa07:00 - 24:00
Czwartek07:00 - 24:00
Piątek07:00 - 24:00
Sobota07:00 - 24:00
Niedziela07:00 - 24:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Podziękowanie dla Pana Sebastiana, poratował mnie w ostatniej chwili, egzamin zaliczony, polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Od 8 miesięcy mamy lekcje przez Skypa i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego poznałem. Brałem lekcje indywidualne u innych lektorów jednak żaden z nich nie był tak zdeterminowany żeby mnie angielskiego nauczyć. Sebastian jest bezkompromisowy, mający plan na ucznia, wytrwały w dążeniu do przekazania swojej ogromnej wiedzy.Cóż rzec więcej po prostu profesjonalny każdemu życzę żeby miał takiego nauczyciela.

Dla nieprzekonanych do lekcji przez Skypa moim zdaniem nie ma naprawdę żadnej różnicy pomiędzy lekcją indywidualną z lektorem w sali a lekcją indywidualną przez komunikator. Z mojego doświadczenia mogę również stwierdzić że lekcje przez komunikator bardzo ułatwiają późniejsze rozmowy telefoniczne w języku angielskim co mocno ułatwiło mi pracę.
To tyle więcej chwalił nie będę bo chyba już nie wypada.

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Sposób nauczania bardzo profesjonalny. Udostępniane materiały bardzo przejrzyste i równie profesjonalne. Ocena nauczania bardzo pozytywna.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Pan Sebastian jest osoba godna polecenia! Jest zaangażowany w lekcje, bardzo doświadczony i profesjonalny. Jeśli szukacie kompetentnego nauczyciela, ktory ma dobre materiały, cierpliwosc i zna sie na tym co robi - nie zastanawiajcie sie! 5/5

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Serdecznie polecam! Powtórzę się z moją imienniczką :) Także potrzebowałam przetłumaczenia tytułu pracy na język angielski, a Pan Sebastian nie dość, że zrobił to ekspresowo to jeszcze nie zażądał za to zapłaty, co było dla mnie zaskoczeniem! Polecam całym sercem!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2015

Super lektor ! Odebrał mój telefon o 22:00 i pomógł mi w kryzysowej sytuacji, kiedy inni lektorzy odmówili pomocy, gdyż potrzebowałam tłumaczenia "na już". Znam dobrze angielski i stwierdzam, że tłumaczenie jest BARDZO wysokiej jakości! Dokładnie tak jak chciałam. Żaluje, że nie uczy Pan we Wrocławiu, gdyż właśnie szukam tak solidnego korepetytora, a niestety tacy to rzadkość :( Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno jeszcze skorzystam z Pana usług ! POLECAM SERDECZNIE i gratuluję podejścia - możecie być pewni, że ten Pan jest pasjonatą języka i będzie chciał Was czegoś nauczyć, a nie tylko "zedrzeć" z pieniędzy licząc za każdą przekroczoną minutę. Pan Sebastian nie wziął ode mnie ani złotówki, gdyż stwierdził, że tłumaczenie zajęło mu kilka minut, jednak dla mnie jest bezcenne, dziękuję =)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Polecam wszystkim tego korepetytora. Miałam do przetłumaczenia streszczenie pracy inżynierskiej, a Pan Sebastian przetłumaczył mi je w niecałe 2 godziny i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu za darmo. Bardzo rzadko spotykam się z bezinteresowną pomocą, jak widać Język Angielski jest dla Pana Sebastiana czymś więcej niż tylko pracą zarobkową. Oby więcej takich życzliwych i kompetentnych ludzi, gorąco polecam i bardzo dziękuję Panu za pomoc.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Bardzo dobre, praktyczne podejście do testów egzaminacyjnych - sporo uwagi poświęcone na stronę techniczną egzaminów co jak wiadomo niezbędne jest do uzyskania wysokich wyników.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2014

Temu Panu chciałam podziękować ze specjalną dedykacją ;P Potrzebowałam przetłumaczyć tytuł do pracy licencjackiej na język angielski (z ang. nie mam do czynienia), a Pan Sebastian niedość że przetłumaczył go szybko i bezproblemowo to jeszcze nie wziął ani złotówki.
Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam jako korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.