Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Orzesze
Łaziska Górne
Mikołów
Katowice
Żory
Rybnik

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Sebastian

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 9
  avatar
  Barbara
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lutego 2021

  Podziękowanie dla Pana Sebastiana, poratował mnie w ostatniej chwili, egzamin zaliczony, polecam.

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 czerwca 2016

  Od 8 miesięcy mamy lekcje przez Skypa i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego poznałem. Brałem lekcje indywidualne u innych lektorów jednak żaden z nich nie był tak zdeterminowany żeby mnie angielskiego nauczyć. Sebastian jest bezkompromisowy, mający plan na ucznia, wytrwały w dążeniu do przekazania swojej ogromnej wiedzy.Cóż rzec więcej po prostu profesjonalny każdemu życzę żeby miał takiego nauczyciela.

  Dla nieprzekonanych do lekcji przez Skypa moim zdaniem nie ma naprawdę żadnej różnicy pomiędzy lekcją indywidualną z lektorem w sali a lekcją indywidualną przez komunikator. Z mojego doświadczenia mogę również stwierdzić że lekcje przez komunikator bardzo ułatwiają późniejsze rozmowy telefoniczne w języku angielskim co mocno ułatwiło mi pracę.
  To tyle więcej chwalił nie będę bo chyba już nie wypada.

  avatar
  Alek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 kwietnia 2016

  Sposób nauczania bardzo profesjonalny. Udostępniane materiały bardzo przejrzyste i równie profesjonalne. Ocena nauczania bardzo pozytywna.

  avatar
  Aleksandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 lutego 2016

  Pan Sebastian jest osoba godna polecenia! Jest zaangażowany w lekcje, bardzo doświadczony i profesjonalny. Jeśli szukacie kompetentnego nauczyciela, ktory ma dobre materiały, cierpliwosc i zna sie na tym co robi - nie zastanawiajcie sie! 5/5

  avatar
  Ewelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 stycznia 2016

  Serdecznie polecam! Powtórzę się z moją imienniczką :) Także potrzebowałam przetłumaczenia tytułu pracy na język angielski, a Pan Sebastian nie dość, że zrobił to ekspresowo to jeszcze nie zażądał za to zapłaty, co było dla mnie zaskoczeniem! Polecam całym sercem!

  avatar
  Agata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 listopada 2015

  Super lektor ! Odebrał mój telefon o 22:00 i pomógł mi w kryzysowej sytuacji, kiedy inni lektorzy odmówili pomocy, gdyż potrzebowałam tłumaczenia "na już". Znam dobrze angielski i stwierdzam, że tłumaczenie jest BARDZO wysokiej jakości! Dokładnie tak jak chciałam. Żaluje, że nie uczy Pan we Wrocławiu, gdyż właśnie szukam tak solidnego korepetytora, a niestety tacy to rzadkość :( Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno jeszcze skorzystam z Pana usług ! POLECAM SERDECZNIE i gratuluję podejścia - możecie być pewni, że ten Pan jest pasjonatą języka i będzie chciał Was czegoś nauczyć, a nie tylko "zedrzeć" z pieniędzy licząc za każdą przekroczoną minutę. Pan Sebastian nie wziął ode mnie ani złotówki, gdyż stwierdził, że tłumaczenie zajęło mu kilka minut, jednak dla mnie jest bezcenne, dziękuję =)

  avatar
  Anna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 czerwca 2015

  Polecam wszystkim tego korepetytora. Miałam do przetłumaczenia streszczenie pracy inżynierskiej, a Pan Sebastian przetłumaczył mi je w niecałe 2 godziny i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu za darmo. Bardzo rzadko spotykam się z bezinteresowną pomocą, jak widać Język Angielski jest dla Pana Sebastiana czymś więcej niż tylko pracą zarobkową. Oby więcej takich życzliwych i kompetentnych ludzi, gorąco polecam i bardzo dziękuję Panu za pomoc.

  avatar
  Lidia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 lutego 2014

  Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Bardzo dobre, praktyczne podejście do testów egzaminacyjnych - sporo uwagi poświęcone na stronę techniczną egzaminów co jak wiadomo niezbędne jest do uzyskania wysokich wyników.

  avatar
  Ewelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 stycznia 2014

  Temu Panu chciałam podziękować ze specjalną dedykacją ;P Potrzebowałam przetłumaczyć tytuł do pracy licencjackiej na język angielski (z ang. nie mam do czynienia), a Pan Sebastian niedość że przetłumaczył go szybko i bezproblemowo to jeszcze nie wziął ani złotówki.
  Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam jako korepetytora.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.