Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Warszawa (BUW)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
100 zł / 60 min
Aktywność: 2 dni temu
Transport100 - 300 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/516 opinii

Opis ogłoszenia

Od wielu lat pomagam studentom, oferując im KOREPETYCJE W PISANIU PRAC LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH, DOKTORSKICH, PODYPLOMOWYCH I ZALICZENIOWYCH oraz PRZYGOTOWUJĄC ICH DO OBRONY.

Jest to idealna, opcja dla osób, które mają problem z samomotywacją, ograniczony kontakt z promotorem, wolą realizować się zawodowo czy też brakuje im czasu na pisanie albo po prostu nie wiedzą jak się za to wszystko zabrać.

Moją pomoc oferuję przez cały okres pisania pracy.  Od wyboru tematu, stworzenia planu i bibliografii poprzez zredagowanie całości, aż po dostosowanie pracy pod względem technicznym do wymogów uczelni i naniesienia ostatnich poprawek. 

Pełnię niejako rolę PROMOTORA przez cały okres pisania pracy – przy czym ze mną kontakt odbywa się praktycznie 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Posiadana wiedza i doświadczenie ( specjalizuję się zarówno w dziedzinach humanistycznych jak i ścisłych ) zapewniają najwyższą jakość wyników naszej wspólnej współpracy. Wiem, co jest szczególnie istotne oraz na co należy kłaść największy nacisk. Dzięki mojej pomocy, prace są wysoko ocenianie przez wykładowców, promotorów oraz recenzentów.  

Pisanie pracy licencjackiej, magisterskiej lub podyplomowej czy to z zakresu nauk humanistycznych czy ścisłych nie jest prostym zadaniem. Ograniczony kontakt z promotorem, nieuporządkowane źródła, mętlik w głowie od czego zacząć, jak przeprowadzić badanie i co zawrzeć w rozdziale empirycznym to wszystko, co sprawia, że coraz więcej studentów korzysta z moich usług.

Dlatego jeśli:

  • Licencjat, magisterka lub praca zaliczeniowa spędza Ci sen z powiek
  • Nie wiesz od czego zacząć
  • Nie wiesz jak przeprowadzić badanie
  • Zastanawiasz się co zawrzeć w rozdziale empirycznym
  • Nie masz pojęcia od czego zacząć tworzenie planu pracy i bibliografii
  • Wizja przygotowania modelu ekonometrycznego Cię przytłacza
  • Boisz się, czy Twoja praca jest prawidłowa pod względem językowym, stylistycznym i merytorycznym
  • Obawiasz się, że nie zdążysz oddać pracy na czas

NIE CZEKAJ – i już dziś napisz do mnie a ustalimy dogodny termin konsultacji, gdzie wspólnie będziemy przechodzić przez żmudny proces pisania pracy.

A po napisaniu pracy? Oferuję pomoc w PRZYGOTOWANIU DO OBRONY PRACY , czyli m.in.:

  • tworzę listę potencjalnych pytań wraz z odpowiedziami, które mogą paść na obronie
  • przeprowadzam dokładną analizę recenzji rozprawy doktorskiej oraz samej pracy, tworząc listę potencjalnych pytań i zagadnień, które należy opracować przygotowując się do obrony
  • przeprowadzam symulację obrony pracy, która pozwala zidentyfikować słabe punkty nad którymi należy popracować
  • przygotowuję cały, szczegółowy plan nauki wraz z podziałem na terminy przygotowania się z pytań
  • aktualizuję na bieżąco plan nauki zgodnie z postępami
  • zapewniam bieżący kontakt tj. nielimitowane pytania mailowe w zakresie przygotowań
  • prowadzę korepetycje, raz/dwa razy w tygodniu lub rzadziej/częściej - zależnie od Twoich potrzeb - Ty decydujesz .

Na każde konsultacje wystawiam fakturę!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
10.2009 - 10.2012
UNIWERSYTET WARSZAWSKI
Licencjat
MIĘDZYKIERUNKOWE STUDIA EKONOMICZNO-MENEDŻERSKIE
10.2012 - 10.2014
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA
Magister
FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ
10.2013 - 10.2018
UNIWERSYTET WARSZAWSKI
Magister
PRAWO
10.2016 - 10.2017
CENTRUM PRAWA AMERYKAŃSKIEGO
Magister
PRAWO
10.2018 - aktualnie
AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO
Doktor
PRAWO
Kursy i szkolenia
07.2014
Certyfikat CIMA Diploma in Management Accounting
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2026

Jestem bardzo zadowolona z pomocy. Pani Agnieszka rozwiała wszystkie moje wątpliwości i pomogła napisać pracę. Dzięki jej nadzorowi czułam się pewnie na każdym etapie pisania. Polecam :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2026

Jestem bardzo zadowolona! Polecam

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2026

Korepetycje i całościowy nadzór u Pani Agnieszki to jedyna pozytywna rzecz w moich obecnych zmaganiach z pisaniem pracy magisterskiej, bo na studiach i od promotora nie mam żadnego wsparcia, a ja stresuję się całą sytuacją. Gdyby nie pomoc, to obawiam się, że nie oddałbym pracy. Na szczęście to już mi nie grozi po tak intensywnej współpracy czuję, że moja praca już jest na dobrej drodze do dokończenia i czuję, że jest naprawdę dobra

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2026

Dokładność przy sprawdzaniu pracy przez Panią Agnieszkę sprawiła, że praca wyglądała dużo lepiej i została zaakceptowana bez problemów. Bardzo dziękuję!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2026

Świetny kontakt i szybkie odpowiedzi. Czułam realne wsparcie na każdym etapie.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2026

Pani Agnieszka to skarbnica wiedzy. Dziękuję za pomoc!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2026

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Bardzo dziękuję :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 czerwca 2026

U pani dr Agnieszki Zierke wykupiłam usługę „całościowego nadzoru nad pisaniem pracy”. Dopiero po wysłaniu pierwszego rozdziału dowiedziałam się m.in., że czas oczekiwania na komentarze wynosi do miesiąca, co przy planowanej obronie ma ogromne znaczenie.

Termin mojej obrony nie został potraktowany poważnie. W jednej z wiadomości napisałam, że „może się uda”, co – jak później wyjaśniła pani doktor – zostało przez nią zinterpretowane jako wyrażenie przeze mnie jedynie „nadziei”, w związku z czym termin ten nie został w ogóle uwzględniony przy planowaniu współpracy. Dowiedziałam się o tym dopiero miesiąc po zawarciu umowy, czyli bardzo późno i na krótko przed terminem złożenia pracy.

Finalnie, zamiast pomocy dostalam bardzo nieprzyjemna wymiane maili, stracilam pieniadze, a prace napisalam bez oczekiwanego wsparcia.
Ponadto, komentarze do pierwszego rozdzialu otrzymalam juz po zlozeniu pracy (po zlozeniu u Pani doktor - eduvisor - reklamacji) i dawno nie spotkałam się z tak dużą rozbieżnością między ceną usługi a jakością oferowanego wsparcia. Pani doktor pobiera bardzo wysokie opłaty, natomiast pomoc, którą w zamian oferuje, w mojej ocenie jest co najwyżej przeciętna.

Spodziewam się, że pod tym komentarzem pojawi się obszerne, quasi-prawnicze wyjaśnienie ze strony pani doktor. Nie wykluczam również prób wywierania presji, ponieważ z takim zachowaniem spotkałam się już podczas naszej korespondencji, kiedy poprosiłam o zwrot części wpłaconych pieniędzy.

Mam jednak nadzieję, że ten komentarz pozwoli kolejnym potencjalnym klientom uniknąć nieprzyjemności, rozczarowania oraz straty pieniędzy, których sama doświadczyłam, próbując współpracować z panią doktor.

EduVisor Sp. z o.o.

Pani Karolino z przykrością zapoznałam się z Pani opinią. Pozwolę sobie jednak odnieść się do faktów dot. naszej współpracy, ponieważ Pani opinia nie odzwierciedla jej rzeczywistego przebiegu.

Usługa całościowego nadzoru obowiązywała do 31 sierpnia. Przed jej rozpoczęciem przedstawiłam Pani dwa warianty — z krótszym (do 30.06) i z dłuższym okresem nadzoru (do 31.08). Świadomie wybrała Pani wariant dłuższy.

Odnosząc się do uwagi, że termin Pani obrony „nie został potraktowany poważnie" — przyznam, że trudno mi tę ocenę zrozumieć. O konkretnym terminie złożenia pracy, tj. 12 czerwca, zostałam poinformowana po raz pierwszy dopiero 31 maja, czyli ponad miesiąc od momentu rozpoczęcia naszej współpracy. Dopiero 31.05 przesłała Pani do sprawdzenia pierwszy rozdział pracy (praca składała się z czterech rozdziałów). Co istotne, przez cały czas obowiązywania całościowego nadzoru odpowiadałam na Pani wszystkie pytania dotyczące pisania pracy, a pierwszy rozdział sprawdziłam w terminie krótszym niż standardowy dla tego rodzaju współpracy – o wszystkim była Pani poinformowana i cały czas działałam zgodnie z ustalonymi przez nas warunkami współpracy i regulaminem, który jasno odnosi się do harmonogramu realizacji usługi całościowego nadzoru. Zresztą dbając o transparentność współpracy - przed dokonaniem płatności została Pani jasno poinformowana, że od momentu dokonania płatności obie strony wiążą postanowienia regulaminu.

Pragnę zaznaczyć, że na etapie ustalania warunków współpracy żaden wiążący termin czerwcowy w ogóle nie padł, a ukończenie pracy w czerwcu pojawiło się wyłącznie w jednej wiadomości jako Pani nadzieja, że „może się uda" — nie poparta żadną konkretną datą. Trudno uznać takie sformułowanie za coś więcej niż nadzieję, a tym bardziej za uzgodniony, wiążący termin, którym miałabym być związana przy planowaniu współpracy ustalonej w horyzoncie czasowym do 31 sierpnia.

Mimo Pani roszczeniowego podejścia, polegającego m.in. na żądaniu zwrotu 90% wpłaconego wynagrodzenia (uznając to za polubowne rozwiązanie), zaproponowałam dodatkowo rozszerzenie współpracy o przygotowanie do obrony, w tym opracowanie przeze mnie listy potencjalnych pytań, które mogą paść podczas Pani obrony.

Decyzję o samodzielnym, wcześniejszym ukończeniu i złożeniu pracy podjęła Pani sama. Zasady, zakres i okres współpracy — do 31 sierpnia — były ustalone i znane Pani od początku, dlatego skutków tej decyzji trudno przenosić na moją osobę. Zależy mi na uczciwej współpracy i zawsze staram się działać z poszanowaniem obu stron. Niemniej jednak nie mogę ponosić konsekwencji za sytuacje, w których oczekiwania wykraczają poza wcześniej ustalone i zaakceptowane przez obie strony warunki współpracy.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2026

Dziękuję za pomoc. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Doceniam.

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2025

Praca z Panią Agnieszką przebiegała bardzo dobrze i sprawnie. Każdy problem widziany z mojej strony nie był bagatelizowany i dostawałam pomocne wskazówki. Osobiście bardzo polecam współpracę - zero stresu.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
27 kwietnia 2025

W moim przypadku współpraca zapowiadała się dobrze jednak Pani Agnieszka nie wywiązała się w pełni z pomocy pobierając pieniądze. Kontaktu brak

EduVisor Sp. z o.o.

Z przykrością zapoznałam się z Pani opinią, ponieważ nie odzwierciedla ona rzeczywistego przebiegu naszej współpracy. Pragnę zaznaczyć, że każdorazowo wywiązywałam się z ustaleń w zakresie realizacji powierzonych mi zadań - do momentu, gdy przestałam otrzymywać należne płatności mimo wcześniejszych zapewnień z Pani strony.

Wielokrotnie informowała mnie Pani, że przelew został wykonany, jednak środki nie wpływały w uzgodnionym terminie. Początkowo czekałam na przelew 3 tygodnie. Z kolei, na całość płatności za kolejny etap współpracy czekałam blisko 4 miesiące (od grudnia 2024 r. do marca 2025 r.). W tym czasie kontakt z Panią całkowicie się urwał, a ja - mimo wielu prób - nie otrzymywałam żadnej odpowiedzi lub otrzymywałam bardzo zdawkowe odpowiedzi raz na długi czas, że przelew już niedługo zostanie wykonany.

Ze względu na brak płatności i komunikacji wstrzymałam dalsze działania, o czym również Panią informowałam. Trudno oczekiwać kontynuacji współpracy w sytuacji, gdy warunki są jednostronnie naruszane.

Co więcej, wskutek znacznych opóźnień w płatnościach, byłam zmuszona ponieść dodatkowe koszty m.in. związane z reorganizacją grafiku, rezygnacją z przyjęcia nowych podopiecznych oraz kosztami obsługi księgowej. Niestety to ja, a nie Pani, poniosłam w tej sytuacji realne straty finansowe.

Zależy mi na uczciwej współpracy i zawsze staram się działać z poszanowaniem obu stron. Niemniej jednak nie mogę ponosić konsekwencji za sytuacje, w których to ja zostałam wprowadzona w błąd i pozbawiona należnego wynagrodzenia.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2022

Polecam serdecznie! Pani Agnieszka to prawdziwa profesjonalistka i cudotwórczyni w jednej osobie. Zgłosiłam się z problemem, który jak dla mnie był nie do przejścia. Pani Agnieszka zrobiła bardzo wiele aby mi pomóc, dzięki czemu zaświeciła się dla mnie iskierka nadziei. Korepetycje polecam wszystkim, a szczególnie studentom, którzy potrzebują konkretnego wsparcia w procesie pisania prac dyplomowych.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2022

Pani Agnieszka pomogła mi w napisaniu pracy licencjackiej.
Kontakt poprzez e-mail był szybki i pomocny.
Szczerze polecam każdemu studentowi.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Miałam okazję skorzystać z korepetycji u Agnieszki, które odbyły się w BUWie. W ciągu zaledwie 2h miałam wybraną wstępną literaturę do pracy, zarys planu pracy, a co ważniejsze wizję na całość. Teraz już jestem stałym bywalcem biblioteki, wspomagając się korepetycjami u Agnieszki, jeśli mam chwilowy przestój czy pytania. Zdecydowanie polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2022

Polecam - warto skorzystać z pomocy. Zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza proces pisania

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2022

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w kwestii wskazania błędów w pracy oraz doradztwo odnośnie bibliografii. Pani Agnieszka na starcie zapowiadala że jest perfekcjonistką odnosnie błędów w pracy, co okazało się prawda ;) jeżeli ktoś ma wątpliwości odnośnie pracy, P. Agnieszka służy pomocą na każdym etapie. Co było dla mnie ważne - pracę pisałem sam, natomiast P. Agnieszka była moim doradcą. Jeżeli ktoś szuka gotowca - tutaj go nie znajdzie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.