Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 120 / 60 min

Edusin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Kilka słów o mnie…
Posiadam stopień doktora nauk inżynieryjno-technicznych nadany przez Politechnikę Wrocławską. Uczenie matematyki to moja pasja, bardzo lubię widzieć jak osoby, które matematyki nie lubiły i nie rozumiały, zaczynają zmieniać swoje podejście. Korepetycji udzielam już od bardzo dawna i w tym czasie pomogłem wielu uczniom w opanowaniu bieżącego materiału, przygotowaniu do sprawdzianów, egzaminów czy osiągnięciu jak najlepszego wyniku na maturze (zdawalność 100%!). Specjalizuję się w nauczaniu uczniów od podstawówki do liceum/technikum.

Jak uczę?
Na pewno nie pokażę Ci metody, którą w 5 sekund opanujesz cały zakres materiału. Taka niestety nie istnieje. Jednak dzięki prowadzeniu bardzo wielu uczniów wypracowałem umiejętność indywidualnego podejścia do każdego ucznia. Zawsze zachęcam do zadawania pytań w trakcie zajęć, tłumaczę na prostych przykładach, żeby wszystko było jasne. Zadania dobieram indywidualnie, dzięki czemu można osiągnąć maksymalne efekty. Przyznaję się, że jestem wymagającym nauczycielem i oczekuję więcej niż przerobienie zadań w trakcie zajęć. Dlatego zadaję różne kserówki, dzięki którym wiedza zostaje utrwalona i dodatkowo przećwiczona.W przypadku zajęć przygotowujących tylko do danego egzaminu, poprawki w sierpniu, matury itp., najpierw określam poziom, od którego startujemy i liczbę godzin, jaką mamy do dyspozycji. Układam indywidualne plany i grafiki, dzięki czemu cała nauka jest poukładana i pozostaje tylko dążenie do osiągnięcia zamierzonego celu.

Zajęcia online
Dzięki wykorzystaniu wirtualnej tablicy oraz urządzeń możliwe jest prowadzenie zajęć, podczas których w czasie rzeczywistym uczeń widzi dokładnie wszystkie moje zapisy, obliczenia, tak jakbym pisał to samo w zeszycie. Są to więc zajęcia bardzo zbliżone do tych stacjonarnych. Ze strony ucznia wystarczy dostęp do Internetu i telefon. Zajęcia online prowadzę na terenie całego kraju.

Pierwsza godzina próbna ZA DARMO! Sprawdź sam(a), że warto a jeśli Ci się nie spodoba (do tej pory nie było ani jednego takiego przypadku!) to możesz zrezygnować - nic więc nie tracisz.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU! PRZEKONASZ SIĘ, ŻE WARTO!
(Proszę dzwonić od 8 do 23; jeśli nie odbiorę - na pewno oddzwonię)

Zapraszam również na zajęcia z biologii oraz chemii

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Zajęcia z matematyki prowadzone w profesjonalny sposób, o przeróżnych godzinach - zarówno bardzo wczesnych, jak i późnych, dostosowane pod uczniów. Pan Piotr jest bardzo wyrozumiały, wszystko tłumaczy, nie ma dla Niego przysłowiowych "głupich pytań", jak trzeba, to powtarza wszystko kilka razy. Świetne przygotowanie do matury - polecam!!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Świetna atmosfera i rzetelne przygotowanie do rozszerzonej matury z matematyki. Dzięki zajęciom osiągnąłem wysoki wynik i dostałem się na wymarzone studia. Bardzo polecam!

avatar
Natasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Bardzo polecam!
Dzięki korepetycjom udało mi się doszlifować moją wiedzę z matematyki i osiągnąć wysokie wyniki na maturze. Fajna atmosfera zajęć, pan Piotr jest bardzo charyzmatyczną osobą.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Mając miesiąc czasu do matury, po przerobieniu 1h z każdego zagadnienia udało w końcu mi się zdać maturę ma moje wymarzone 30%!
Zajęcia są typowo z arkuszy maturalnych, dużo przykładów oraz kserówek do przećwiczenia w domu. Wygodne połączenie przez wirtualną tablicę. Godziny korepetycji są do dogadania, od wczesnych porannych do późnych wieczornych. Świetny kontakt.

Szczerze polecam Piotrka!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Mega przyjemna atmosfer pracy, a wraz z tym super wyjaśnione zagadnienia. Z pewnością mogę polecić :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Dzięki panu zdałam maturę bardzo dobrze, a nawet ją polubiłam! Zajęcia prowadzone bez stresu w miłej atmosferze. Polecam z całego serca i szczerze żałuję, ze moja przygoda z korepetycjami dobiegła końca.. z takim korepetytorem az chce sie uczyć!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Wiedza przekazywana w przystępny i efektywny sposób, przyjazna atmosfera, bardzo dobre podejście do ucznia. Polecam :)

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Bardzo miły i sympatyczny :-) Bardzo dobrze tłumaczy i dzięki niemu udało mi się wskoczyć na wyższą ocenę z matematyki oraz prawdopodobnie lepiej napisać egzamin ośmioklasisty

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Bardzo dobry sposób prowadzenia lekcji, dzięki tablicy whiteboard na lekcjach online i dokładnemu rozpisywaniu zadań oraz tłumczeniu ich krok po kroku można wszystko zrozumieć i w przyjemny sposób przyswajać wiedzę. Świetna forma kontaktu z nauczycielem, pełen profesjonalizm. Nauczyciel w bardzio dobry sposób tłumaczy zadania i pomaga w problemowych zagadanieniach realizowanych w szkole. Serdecznie polecam lekcje u Pana Piotra!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Miły, przyjazny i zawsze przygotowany korepetytor. Osoba, która najlepiej tłumaczyła mi matematykę. Lekcje zawsze były dobrze zoorganizowane i nie było żadnych problemów. Pan Piotr świetnie pokazywał mi co zrobić w zadaniach, których nie rozumiałem. Na zajęciach panowała miła atmosfera, a ja nigdy się nie nudziłem.
Polecam każdemu :)

avatar
Grześ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Bardzo dobra pomoc w matematyce i fajny sposób wyjaśniania zadań. Miłe podejście do nauki :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Bardzo dobre przygotowanie do matury!
Super kontakt z korepetytorem, wyjątkowa atmosfera! Lekcje indywidualnie dostosowane do potrzeb, bardzo dużo zadań dodatkowych i teściki sprawdzające aktualny stan wiedzy. Jedym słowem świetnie wykorzystany czas przed maturą, polecam każdemu.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Świetne przygotowanie do matury! Bardzo dobry kontakt z uczniem, cudowna atmosfera, spersonalizowane podejście do ucznia co owocuje wspaniałymi wynikami! Polecam każdemu :)

avatar
Mama Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z uczniem, doskonałe przekazywanie wiedzy nawet opornym, zajęcia spersonalizowane pod potrzeby ucznia. Polecam, szczególnie przed maturą!!!! Dziękujemy!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Miałam okazję i szczęście przygotowywać się do matury podstawowej z p. Piotrem. Dziś już jestem po i nie żałuję ani sekundy! Zajęcia prowadzone były w super atmosferze, bardzo dużo zadań omawianych na zajęciach jak i przesłanych do samodzielnego rozwiązania. Pomimo dość sporych (oj bardzo) braków z matematyki już dziś wiem, że zdałam!!! Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.