Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław
Krotoszyn
Ostrów Wielkopolski
Kalisz
Poznań
Oława
Oleśnica
Legnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 90 / 60 min

Edusin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na zajęcia z biologii z absolwentem dwóch kierunków dziennych I stopnia UWr, dwóch kierunków dziennych II stopnia UWr, doktoranta UWr, osoby z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć prywatnych oraz 2-letnim doświadczeniem jako nauczyciel w prywatnej szkole. 

Zapraszamy na zajęcia przygotowujące zarówno do matury jak i zajęcia mające na celu nadrobienie zaległości, usystematyzowanie wiedzy. Intensywna nauka w miłej atmosferze (przekazana w zrozumiały sposób) + praca własna nad zadanymi zadanimi w konsekwencji prowadzą do osiągnięcia zamierzonego celu. Przekonaj się sama/sam! :)

Jak uczymy?
Dzięki doświadczeniu udało się wypracować system uwzględniający indywidualne podejście do ucznia oraz odpowiedni dobór materiałów dodatkowych - co jest kluczowe w drodze do osiągnięcia celu. Dokładnie omówiony oraz przekazany w jasny sposób materiał sprawi, że zrozumienie i zapamiętanie zagadnień z danego zakresu stanie się prostsze, przyjemniejsze i bardziej efektywne.

Zajęcia online
W chwili obecnej prowadzimy zajęcia w formie zdalnej jak i stacjonarnej (w wybranych miastach). W przypadku zajęć zdalnych, dzięki wykorzystaniu wirtualnej tablicy oraz odpowiednich urządzeń, możliwe jest prowadzenie zajęć, podczas których w czasie rzeczywistym uczeń widzi dokładnie wszystkie zapiski i obliczenia, tak jakby były pisane w zeszycie. Są to więc zajęcia bardzo zbliżone do tych stacjonarnych. Ze strony ucznia wystarczy dostęp do Internetu i telefon. Po zajęciach (w przypadku zajęć zdalnych) wszystkie materiały udostepniane są w Internecia. Można więc do nich wrócić w dowolnym momencie.

Pierwsza lekcja próbna ZA DARMO!
Chociaż do tej pory nie zdążyło się, aby ktokolwiek był niezadowolony z prowadzonych przez nas zajęć online jak i stacjonarnych, zapraszamy na darmową lekcję próbną! Przekonaj się, że zajęcia z nami potrafią być bardzo efektywne i ciekawe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! PRZEKONASZ SIĘ, ŻE WARTO!

Zapraszamy również na zajęcia z  innych przedmiotów! (biologia, matematyka, j. polski)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Edusin
Prymasa Stefana Wyszyńskiego 33/10
62-800 Kalisz
NIP: 6182188307

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Mając miesiąc czasu do matury, po przerobieniu 1h z każdego zagadnienia udało w końcu mi się zdać maturę ma moje wymarzone 30%!
Zajęcia są typowo z arkuszy maturalnych, dużo przykładów oraz kserówek do przećwiczenia w domu. Wygodne połączenie przez wirtualną tablicę. Godziny korepetycji są do dogadania, od wczesnych porannych do późnych wieczornych. Świetny kontakt.

Szczerze polecam Piotrka!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Mega przyjemna atmosfer pracy, a wraz z tym super wyjaśnione zagadnienia. Z pewnością mogę polecić :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Dzięki panu zdałam maturę bardzo dobrze, a nawet ją polubiłam! Zajęcia prowadzone bez stresu w miłej atmosferze. Polecam z całego serca i szczerze żałuję, ze moja przygoda z korepetycjami dobiegła końca.. z takim korepetytorem az chce sie uczyć!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Wiedza przekazywana w przystępny i efektywny sposób, przyjazna atmosfera, bardzo dobre podejście do ucznia. Polecam :)

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Bardzo miły i sympatyczny :-) Bardzo dobrze tłumaczy i dzięki niemu udało mi się wskoczyć na wyższą ocenę z matematyki oraz prawdopodobnie lepiej napisać egzamin ośmioklasisty

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Bardzo dobry sposób prowadzenia lekcji, dzięki tablicy whiteboard na lekcjach online i dokładnemu rozpisywaniu zadań oraz tłumczeniu ich krok po kroku można wszystko zrozumieć i w przyjemny sposób przyswajać wiedzę. Świetna forma kontaktu z nauczycielem, pełen profesjonalizm. Nauczyciel w bardzio dobry sposób tłumaczy zadania i pomaga w problemowych zagadanieniach realizowanych w szkole. Serdecznie polecam lekcje u Pana Piotra!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Miły, przyjazny i zawsze przygotowany korepetytor. Osoba, która najlepiej tłumaczyła mi matematykę. Lekcje zawsze były dobrze zoorganizowane i nie było żadnych problemów. Pan Piotr świetnie pokazywał mi co zrobić w zadaniach, których nie rozumiałem. Na zajęciach panowała miła atmosfera, a ja nigdy się nie nudziłem.
Polecam każdemu :)

avatar
Grześ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Bardzo dobra pomoc w matematyce i fajny sposób wyjaśniania zadań. Miłe podejście do nauki :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Bardzo dobre przygotowanie do matury!
Super kontakt z korepetytorem, wyjątkowa atmosfera! Lekcje indywidualnie dostosowane do potrzeb, bardzo dużo zadań dodatkowych i teściki sprawdzające aktualny stan wiedzy. Jedym słowem świetnie wykorzystany czas przed maturą, polecam każdemu.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Świetne przygotowanie do matury! Bardzo dobry kontakt z uczniem, cudowna atmosfera, spersonalizowane podejście do ucznia co owocuje wspaniałymi wynikami! Polecam każdemu :)

avatar
Mama Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z uczniem, doskonałe przekazywanie wiedzy nawet opornym, zajęcia spersonalizowane pod potrzeby ucznia. Polecam, szczególnie przed maturą!!!! Dziękujemy!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Miałam okazję i szczęście przygotowywać się do matury podstawowej z p. Piotrem. Dziś już jestem po i nie żałuję ani sekundy! Zajęcia prowadzone były w super atmosferze, bardzo dużo zadań omawianych na zajęciach jak i przesłanych do samodzielnego rozwiązania. Pomimo dość sporych (oj bardzo) braków z matematyki już dziś wiem, że zdałam!!! Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.