Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Katowice
Bielsko-Biała
Gliwice
Częstochowa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie60 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Ukończyłem ekonometrię na UŁ. Pomogę w zakresie korepetycji z ekonometrii, badań operacyjnych, statystyki, analizy sprawozdań finansowych oraz szeroko rozumianego marketingu. Jestem do dyspozycji zarówno w zakresie analiz statystycznych, badań do prac zaliczeniowych lub dyplomowych (również doktorskich), jak również case study oraz referatów. Pracuję w większości większością programów statystycznych, ekonometrycznych oraz Excel z VBA.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2024

Bardzo polecam Pana Łukasz. Niewyobrażalna wiedza, duże naprawdę zaangażowanie i przede wszystkim jakość pracy. Do tego doskonały kontakt i świetna terminowość. Nigdy nie spodziewałbym się tak dużej pomocy i wsparcia. Pozdrawiam i wszystkim jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2023

Polecam każdemu! To że projekt jest bezbledny to już bardzo dużo, ale to że wszystko było w nim wyjaśnione i wykładowca nie miał pytań tylko wstawił 5 zasługuje na moją najwyższa wdzięczność! Bardzo dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.