Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Kielce

O mnie

Mgr ekonometrii UŁ udzieli korepetycji z ekonometrii, statystyki, badań operacyjnych, analizy sprawozdań finansowych oraz wyceny inwestycji. Oferuję wsparcie podczas realizacji prac doktoranckich, magisterskich lub referatów oraz case study. Oferuję również pomoc w zakresie programu R Cran. Proponuję również pomoc przy obsłudze pakietu MS Office wraz z programowaniem VBA (poziom zaawansowany). Kontakt: 502-355-187.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2007
Uniwersytet Łódzki
Magister
ekonometria i informatyka / badania operacyjne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2009 - aktualnie
Korepetycje

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje pomocy. Możecie liczyć na dotrzymanie terminów, wyrozumiałość, fajne nastawienie, rzetelna pomoc i bardzo rozsądne ceny. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Zdecydowanie polecam! Dobry kontakt, miła współpraca i profesjonalna pomoc :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Rewelacja! Jak najbardziej polecam wszystko na czas, profesjonalnie i zgodne z planem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.