Ostatnia aktywność:
14 dni temu
Online
Białystok
Warszawa

Eco

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Eco

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 2
  avatar
  Andżelika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 maja 2017

  Świetny korepetytor. Polecam!

  avatar
  Maciej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 lutego 2017

  Bardzo dobry korepetytor, zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny i przystępny dzięki czemu łatwo zrozumieć przerabiany materiał nawet gdyby ktoś miał duży problem to z pewnością będzie mógł zrozumieć przerabiany materiał. Tak jak w moim przypadku byłem na poziomie zerowym a dzięki temu korepetytorowi zdałem egzamin z mikro i makro ekonomii na 4. Polecam wszystkim tego korepetytora profesjonalizm i efektywność gwarantowana oraz przystępna cena.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.