Mateusz Stasica

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Faktura VAT

Mateusz Stasica

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Mateusz Stasica

O mnie

ANGIELSKI, FRANCUSKI️, NIEMIECKI, WŁOSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKILudzie uczą się jednego z najprostszych języków: angielskiego od PIERWSZEJ PODSTAWÓWKI. Mimo to mają problem ze zdaniem matury.Ja przygotowuję z trudniejszych języków do zdania matury OD ZERA w 5 miesięcy.Po prostu kiedyś uznałem, że to co robi szkoła to jakiś przestarzały model nauki, który ewidentnie nie działa. Dlatego w czasie studiów opracowałem metodologię nauczania opartą o neurolingwistykę poznawczą, psychologię nauczania i przede wszystkim - mega lużną atmosferę.Co jeszcze o mnie? Pasjonuję się Social Mediami, Sprzedażą, Sportem, Modą, Podróżami, Kuchnią, Ziołolecznictwem, Muzyką i dobrymi imprezami.- Doświadczenie managerskie w B2B, B2C; korporacjach,

- Multum zainteresowań = wartościowo spędzony czas ze mną

- Działania oparte o Twoje potrzeby, Twoją branżę i Twoje cele językowe, a nie uniwersalne podręczniki,

- Praktyczna pomoc we wdrożeniu najnowszych porad z zakresu samodoskonalenia językowego oraz filozofii immersji językowej,

- Działam, a nie tylko prezentuję wiedzę.

____________________________

tel: +48 518 217 052

Znam się na rzeczy. Prowadzę własną szkołę języka dla biznesu oraz bloga, który pomaga "załapać" języki. Napisz do mnie na priv, jeżeli chcesz poczytać!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2015
Uniwersytet Śląski
języki stosowane: angielski i francuski
Kursy i szkolenia
10.2016
"Improving Soft Skills"
11.2017
"Storytelling i budowa wizerunku"
07.2018
"Social media w małej firmie"
10.2018
"Prezentacje biznesowe" Integra
01.2019
"Webinary i szkolenia online"
Doświadczenie
02.2017 - 08.2018
FAMED Żywiec
- negocjacje z partnerami biznesowymi w krajach Afrykańskich oraz Francji i Belgii - wyjazdy służbowe do tychże krajów (głównie frankofońskich) - udział w targach branżowych - kontakt z żywym językiem formalnym i nieformalnym - ogromny rozwój osobisty, językowy i przede wszystkim: FAKTYCZNA WIEDZA CO JEST CI POTRZEBNE W ŻYCIU (jeżeli chodzi o języki obce i nie tylko)
09.2017 - aktualnie
PLA School
- Pozyskiwanie klientów biznesowych pod szkolenia językowe, - Negocjowanie warunków - Wykładanie wiedzy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm. Mateusz posiada ogromną wiedzę merytoryczną przy czym w doskonały sposób potrafi ją przekazać. Bardzo polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Na podstawie wielu pozytywnych opinii podjęłam decyzję o nauce online dzieci (9 i 12lat).Pan Mateusz Stasica posiada mega umiejętności motywujące do nauki. Syn podczas wakacji nie chciał rezygnować z lekcji! Dzieci bardzo pozytywnie wypowiadają się o Panu Mateuszu. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie! Ustawiam się też w kolejce po online lekcje angielskiego do p. Mateusza. Polecam 100%

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne zajecia, indywidualne podejście i mobilne godziny korepetycji. ;)
Polecam!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Pełna personalizacja zajęć wobec ucznia, ogromna motywacja podczas przygotowań do egzaminu i stały kontakt w razie pytań lub wątpliwości, elastyczne godziny zajęć co jest dodatkowym atutem dla osób studiujących, pracujących lub wychowujących dzieci. Nauka online jest bardzo komfortowa ponieważ zajęcia są prowadzone w sposób przejrzysty oraz cechują się dużą oszczędnością czasu. Mateusz Stasica jest osobą kontaktową, charyzmatyczną a sposób nauki języka obcego jest unikatowy co przenosi się na rezultaty ! :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, indywidualne podejście, nauczanie wieloaspektowe, świetne wyniki w krótkim czasie! Przełamanie barier językowych i nowoczesne metody nauczania, serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.