Bartłomiej Wołpiuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Białystok

O mnie

Nazywam się Bartłomiej i jestem studentem biotechnologii. Oprócz chemii, pasjonuję się rozwojem osobistym, biznesem, sportem i szachami. W wakacje z roku szkolnego 2022/23 miałem okazję odbyć staż w Zakładzie Mikrobiologii w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. W. Dąbrowskiego w Warszawie.Na moich zajęciach chemii skupiam się na rozwiązywaniu zadań, które pomagają pełniej zrozumieć kluczowe koncepcje. Wykorzystuję tablet graficzny, aby wizualnie wspomagać tłumaczenie trudniejszych zagadnień na lekcjach online. Dostosowuję materiał do indywidualnych potrzeb uczniów, a także regularnie dostarczam notatki, które ułatwiają powtórkę i utrwalenie materiału. Mój cel to pomóc uczniom osiągnąć sukces i zrozumieć chemię w sposób satysfakcjonujący dla nich i mnie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Politechnika Białostocka
Inżynier
Biotechnologia
Kursy i szkolenia
05.2019
Certyfikat C1- język angielski
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.