Dylan Warnock

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

I am a qualified English language teacher born in Dublin, Ireland in 1986. I graduated at University College Dublin in 2010 with an international bachelor’s degree in Latin and Italian studies.

I cater for all types of students offering tuition in General English, Exam Preparation (Matura, KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS) and Business English.

As a teacher I have a diverse background with experience working at both elementary and high school levels. From October 2010 – June 2011, I worked as an English language assistant at a secondary school in Italy. I also taught English part time at a primary school to children between the ages of 8 and 10 focusing on developing their oral skills in preparation for the Trinity ESOL Graded Examination in Spoken English (GESE).

From September 2011 until June 2012 I was employed at Language Learning International in Dublin where I organised English lessons for Italian students and gave talks about Irish writers, Irish history and culture. My duties also included acting as a tour guide when leading groups on cultural excursions around Dublin city.

I taught at the English School of Koszalin 2012-2013. I am now settled in Wrocław and have been running my own school since 2013.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Zdecydowanie polecam, uczęszczam systematycznie 1 raz w tygodniu na business english, można też uczyć się przez Skypea. Wystarczy poziom średnio zaawansowany by z nim się uczyć, łatwo go zrozumieć, wesoła atmosfera.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2016

Zajęcia z Dylanem polecam każdemu, kto chce w miłej, bezstresowej atmosferze "ufluentnić" swój język angielski. Dylan to profesjonalista. Absolutnie zgodzę się z Poprzedniczką - dyspozycyjny, uczciwy i sympatyczny (uwaga: powoduje niekontrolowane napady śmiechu ;)!). Wymagający. Nie trzyma się ściśle 60 min. Jak wyjdzie 75 min, nic nie szkodzi :) Tematyka konwersacji jest różnorodna. Zaczynając od recenzji filmowych przez nowinki technologiczne i problematykę natury psychologicznej - aż po sferę prawa, ekonomii, polityki i stosunków międzynarodowych. Dzięki Niemu moja biegłość językowa się znacznie poprawiła i śmiało, bez żadnych barier posługuję się j. angielskim każdego dnia. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Profesjonalny, cierpliwy, dyspozycyjny, uczciwy i sympatyczny taki właśnie jest Dylan.
Indywidualne podejście do ucznia, miła atmosfera i dodatkowe materiały to kolejne atuty zajęć z Nim.
Dylan nie używa języka polskiego na lekcjach, co sprawia, że przełamanie granicy językowej jest łatwiejsze.
Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2014

Polecam lekcje z Dylanem. Jeśli chcesz nauczyć się żywego języka to nie ma się co zastanawiać. Po 2 miesiącach lekcji z Dylanem wyjechałam za granice i radze sobie całkiem dobrze:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.