Dylan Warnock

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Wrocław

Dylan Warnock

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Dylan Warnock

O mnie

I am a qualified English language teacher from Dublin, Ireland. I graduated at University College Dublin in 2010 with an international bachelor’s degree in Latin and Italian studies. I cater for all types of students offering tuition in General English, Exam Preparation (Matura, KET, PET, FCE, CAE, CPE; IELTS) and Business English.As a teacher I have a diverse background with over 10 years experience working at both elementary and high school levels. I worked as an English language teacher at a primary and secondary school in Italy. I was employed at Language Learning International in Dublin where I organised English lessons for Italian students and gave talks about Irish writers, Irish history and culture. My professional experience also includes a stint at the English School of Koszalin. I am now settled in Wrocław and have been running my own school since 2013.Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Zdecydowanie polecam, uczęszczam systematycznie 1 raz w tygodniu na business english, można też uczyć się przez Skypea. Wystarczy poziom średnio zaawansowany by z nim się uczyć, łatwo go zrozumieć, wesoła atmosfera.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2016

Zajęcia z Dylanem polecam każdemu, kto chce w miłej, bezstresowej atmosferze "ufluentnić" swój język angielski. Dylan to profesjonalista. Absolutnie zgodzę się z Poprzedniczką - dyspozycyjny, uczciwy i sympatyczny (uwaga: powoduje niekontrolowane napady śmiechu ;)!). Wymagający. Nie trzyma się ściśle 60 min. Jak wyjdzie 75 min, nic nie szkodzi :) Tematyka konwersacji jest różnorodna. Zaczynając od recenzji filmowych przez nowinki technologiczne i problematykę natury psychologicznej - aż po sferę prawa, ekonomii, polityki i stosunków międzynarodowych. Dzięki Niemu moja biegłość językowa się znacznie poprawiła i śmiało, bez żadnych barier posługuję się j. angielskim każdego dnia. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Profesjonalny, cierpliwy, dyspozycyjny, uczciwy i sympatyczny taki właśnie jest Dylan.
Indywidualne podejście do ucznia, miła atmosfera i dodatkowe materiały to kolejne atuty zajęć z Nim.
Dylan nie używa języka polskiego na lekcjach, co sprawia, że przełamanie granicy językowej jest łatwiejsze.
Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2014

Polecam lekcje z Dylanem. Jeśli chcesz nauczyć się żywego języka to nie ma się co zastanawiać. Po 2 miesiącach lekcji z Dylanem wyjechałam za granice i radze sobie całkiem dobrze:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.