Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Inowrocław
Grudziądz
Włocławek
Warszawa
Radom
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 70 / 60 min

Bartek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Hej!

Jestem Bartek. W latach 2014-2018 studiowałem oraz pracowałem w Wielkiej Brytanii. Posiadam dyplom ukończenia studiów licencjackich, jak również magisterskich, obu z wyróżnieniem. Poza samymi studiami, język i akcent szlifowałem w pracy, podczas stażów oraz licznych wyjazdów po Europie, zarówno tych biznesowych, jak i rekreacyjnych. Po powrocie do Polski, jestem nieustannie zaangażowany w prowadzenie korepetycji z języka angielskiego. Podczas zajęć staram się przekazywać swoją pasję do tego języka, łącząc przyjemne z pożytecznym. 

W jaki sposób i komu mogę pomóc?

a)  Wszystkim tym, którzy chcą przełamać barierę językową, poprzez konwersacje. Odnosi się to do ludzi, którzy przez dłuższy czas uczą się angielskiego, jednak wciąż miewają trudności z wyrażeniem siebie w tym języku. Jednakże dotyczy to również osób, które nie posiadają tak bogatego doświadczenia z językiem angielskim, a chciałyby nabierać pewności w mowie już we wcześniejszych etapach nauki. W obu przypadkach początkowo staram się dostosować do zainteresowań ucznia. Z biegiem czasu jednak wprowadzam również tematykę związaną z innymi dziedzinami, tak aby uczeń był w stanie poznać jak największą ilość słów oraz mógł szlifować swój akcent.

b)  Uczniom szkół podstawowych, jak również licealistom, czy też studentom. Przygotowuję uczniów do nadchodzących zajęć, sprawdzianów, bądź też końcowych egzaminów. Pomagam również w nadrobieniu materiału z poprzednich zajęć. Korzystam z własnych materiałów, jednak dla wygody ucznia stosuję też aktualne podręczniki szkolne. 

c) Osobom pragnącym wyjechać na studia do Wielkiej Brytanii. Jestem w stanie pomóc w kwestiach dotyczących pisania listu motywacyjnego, jak również różnego typu esejów, stanowiących podstawę szkolnictwa w Wielkiej Brytanii. Korzystam z własnego doświadczenia, nabytego podczas studiów licencjackich oraz magisterskich. 

Cennik:

45 min. - 60 zł
60 min. - 70 zł

Zainteresowany/a?

Zapraszam do kontaktowania się na numer telefonu: 695 350 736. Miejsce zajęć do uzgodnienia indywidualnie:

- u nauczyciela lub ucznia - na terenie Bydgoszczy
- online

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
Buckinghamshire New University
Licencjat
Psychologia sportu
09.2017 - 11.2018
University of Worcester
Magister
Analityka w sporcie
Kursy i szkolenia
05.2015
Essentials of Public Speaking
Doświadczenie
11.2015 - 11.2015
International Management Games: Sport, Health & Management
Reprezentowałem uczelnię w tygodniowym turnieju w Groningen (Holandia) zrzeszającym studentów z różnych krajów Unii Europejskiej.
06.2016 - 06.2016
Headgame Ltd
Pomagałem przy projekcie, który badał relację między nauką w szkole a wynikami sportowymi młodych zawodników.
07.2016 - 05.2018
Hilton London Wembley
Jako recepcjonista, moim zadaniem był bezpośredni kontakt z klientem, jak również kontakt drogą mailową oraz telefoniczną.
08.2017 - 05.2018
Oxford United Football Club
Moimi zadaniami była analiza wideo, jak również statystyczna, występów zespołu. Ponadto, przeprowadzałem wywiady pomeczowe z trenerem, jak również pomagałem przy redagowaniu pomeczowych raportów.
08.2018 - aktualnie
Bydgoski Klub Sportowy "Chemik"
Jestem zaangażowany w nagrywanie meczów, również przy użyciu drona, jak również analizę wideo.
11.2018 - 06.2019
SDL
Jako koordynator projektów, brałem czynny udział przy wdrażaniu różnego typu projektów dotyczących language localisation.
07.2019 - 01.2020
Refinitiv
Pracując w oddziale firmy w Gdyni, byłem odpowiedzialny za dostarczanie, analizę i weryfikowanie danych finansowych pochodzących z różnych źródeł.
02.2020 - 03.2021
State Street Bank International
W tej roli zajmowałem się weryfikowaniem i wprowadzaniem do systemu różnego typu transakcji. Język angielski był językiem nadrzędnym podczas wykonywania swoich obowiązków.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2022

Lekcje z Panem Bartkiem pozwoliły mi na podszkolenie umiejętności i zdobycie dodatkowej wiedzy umożliwiającej coraz swobodniejsze porozumiewanie się w języku angielskim. Pan Bartek jest zawsze bardzo zaangażowany w prowadzone zajęcia i dodatkowo bardzo elastyczny czasowo. Zdecydowanie bardzo polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2022

Po kilku latach nieuczenia się angielskiego sporo pozapominałam i miałam trudności ze swobodnym wypowiadywaniem się. Z pomocą Pana Bartka i wspólnie ułożonej ścieżce mojej pracy udaje mi się coraz płynniej porozumiewać. Słówka, których pozapominałam wróciły a gramatyka nie jest juz taka straszna. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Zajęcia z Panem Bartkiem to czysta przyjemność! Indywidualne podejście do ucznia i bezproblemowy kontakt. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze i w bardzo profesjonalny sposób.
Bardzo polecam !!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2021

Zdecydowanie polecam! Lekcje z języka angielskiego prowadzone profesjonalnie oraz w miłej atmosferze. Jest również świetny kontakt z nauczycielem - w każdej chwili można o coś zapytać jak również elastyczność w dopasowaniu terminów co bardzo mi odpowiada, ponieważ jestem studentką. Polecam każdemu komu zależy na poprawie swoich umiejętności językowych :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.