Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Inowrocław
Grudziądz
Włocławek
Warszawa
Radom
Płock

Bartek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Bartek

O mnie

Absolwent dwóch uczelni brytyjskich z czteroletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w Anglii. Zamiłowanie do języka zaczęło się już w przedszkolu, gdyż rozpocząłem wtedy naukę angielskiego. Pasja ta rozwijała się silnie w szkole podstawowej, gdy zacząłem kibicować klubowi piłkarskiemu z Londynu, przez co nieustannie przeglądałem filmiki oraz newsy po angielsku dotyczące zespołu. Pasja ta wciąż trwa. Jestem ponadto miłośnikiem języków; wszędzie tam, gdzie się znajduję, oprócz angielskiego, staram się używać rodzimego języka. Aktualnie rozpocząłem także naukę języka chińskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
Buckinghamshire New University
Licencjat
Psychologia sportu
09.2017 - 11.2018
University of Worcester
Magister
Analityka w sporcie
Kursy i szkolenia
05.2015
Essentials of Public Speaking
Doświadczenie
11.2015 - 11.2015
International Management Games: Sport, Health & Management
Reprezentowałem uczelnię w tygodniowym turnieju w Groningen (Holandia) zrzeszającym studentów z różnych krajów Unii Europejskiej.
06.2016 - 06.2016
Headgame Ltd
Pomagałem przy projekcie, który badał relację między nauką w szkole a wynikami sportowymi młodych zawodników.
07.2016 - 05.2018
Hilton London Wembley
Jako recepcjonista, moim zadaniem był bezpośredni kontakt z klientem, jak również kontakt drogą mailową oraz telefoniczną.
08.2017 - 05.2018
Oxford United Football Club
Moimi zadaniami była analiza wideo, jak również statystyczna, występów zespołu. Ponadto, przeprowadzałem wywiady pomeczowe z trenerem, jak również pomagałem przy redagowaniu pomeczowych raportów.
08.2018 - aktualnie
Bydgoski Klub Sportowy "Chemik"
Jestem zaangażowany w nagrywanie meczów, również przy użyciu drona, jak również analizę wideo.
11.2018 - 06.2019
SDL
Jako koordynator projektów, brałem czynny udział przy wdrażaniu różnego typu projektów dotyczących language localisation.
07.2019 - 01.2020
Refinitiv
Pracując w oddziale firmy w Gdyni, byłem odpowiedzialny za dostarczanie, analizę i weryfikowanie danych finansowych pochodzących z różnych źródeł.
02.2020 - 03.2021
State Street Bank International
W tej roli zajmowałem się weryfikowaniem i wprowadzaniem do systemu różnego typu transakcji. Język angielski był językiem nadrzędnym podczas wykonywania swoich obowiązków.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2022

Lekcje z Panem Bartkiem pozwoliły mi na podszkolenie umiejętności i zdobycie dodatkowej wiedzy umożliwiającej coraz swobodniejsze porozumiewanie się w języku angielskim. Pan Bartek jest zawsze bardzo zaangażowany w prowadzone zajęcia i dodatkowo bardzo elastyczny czasowo. Zdecydowanie bardzo polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2022

Po kilku latach nieuczenia się angielskiego sporo pozapominałam i miałam trudności ze swobodnym wypowiadywaniem się. Z pomocą Pana Bartka i wspólnie ułożonej ścieżce mojej pracy udaje mi się coraz płynniej porozumiewać. Słówka, których pozapominałam wróciły a gramatyka nie jest juz taka straszna. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Zajęcia z Panem Bartkiem to czysta przyjemność! Indywidualne podejście do ucznia i bezproblemowy kontakt. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze i w bardzo profesjonalny sposób.
Bardzo polecam !!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2021

Zdecydowanie polecam! Lekcje z języka angielskiego prowadzone profesjonalnie oraz w miłej atmosferze. Jest również świetny kontakt z nauczycielem - w każdej chwili można o coś zapytać jak również elastyczność w dopasowaniu terminów co bardzo mi odpowiada, ponieważ jestem studentką. Polecam każdemu komu zależy na poprawie swoich umiejętności językowych :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.