Karol Ławniczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź

Karol Ławniczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/521 opinii
Dla użytkownika Karol Ławniczak

O mnie

Mgr fizyki teoretycznej, inż. inżynierii środowiska, analityk, projektant, korepetytor;

 • Absolwent Międzywydziałowych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność Fizyka Teoretyczna.;
 • Inżynier Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej.;
 • Chętnie podejmę się nauczania przedmiotów ścisłych, przyrodniczych i technicznych.;
 • Na poziomie od szkoły podstawowej do studiów wyższych.;
 • Indywidualnie lub grupowo.;
 • Także korespondencyjnie.;
 • Przygotowuję do sprawdzianów i egzaminów.;
 • Egzamin gimnazjalny i Matura.;
 • Oferuję też opracowanie statystyczne danych.;

  Nie pomagam w czasie trwania sprawdzianów i egzaminów i nie piszę za ucznia prac zaliczeniowych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Bardzo polecam! Pan Karol Ławniczak udzielał mi korepetycji z Fizyki i Obwodów Elektrycznych. Dzięki korepetycjom zrobiłem ogromny postęp w tych przedmiotach. Pan Karol stwarza miłą atmosferę zajęć, motywuje do nauki i daje duży zastrzyk wiedzy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

W pełni polecam.
Brałem u tego Pana korepetycje z zakresu obwodów liniowych prądu stałego i przemiennego. Materiał został wytłumaczony w 100% od podstaw w sposób zrozumiały i uporządkowany . Zaczynając od wyprowadzania wzorów, poprzez ich zastosowanie zależnie od warunków kończąc na dosyć skomplikowanych zadaniach. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia.

Brałem też udział w zajęciach z Panem Karolem nt przestrzeni barwnych i rozumowań logicznych, z których również jestem bardzo zadowolony.
Jeszcze raz polecam !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Bardzo dobry korepetytor. Solidny i elastyczny. Pomagając mi w nauce z wielowymiarowej analizy statystycznej na ostatnią chwilę potrafił mądrze wypośrodkować pomiędzy nauką jak największej ilości materiału, a porządnym jego przerobieniem.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 lipca 2016

W kwestii rzetelności oraz słowności odnośnie umawiania się na spotkanie oraz odpisywania na maile - osoba całkowicie niewiarygodna. Dwa razy próbowałem umówić się na korepetycje z tą osobą i w obu przypadkach osoba wyrażała na wstępie gotowość na spotkanie prosząc o wysłanie maila z informacją. Mimo obiecanej szybkiej odpowiedzi z potwierdzeniem umówionego wcześniej terminu spotkania (lub odwołania) - kolega nie raczył nawet napisać choćby, że "ma mnie gdzieś". Poza tym nie odbiera telefonów, a gdy w końcu po wielu próbach udaje się z nim połączyć zbywa żałosnymi frazesami w stylu: "odpisałem, ale pewnie pomyliłem adresy mailowe". Szkoda czasu na typka nie szanującego potencjalnych klientów. Zaznaczam na koniec, że nie oceniam kompetencji merytorycznych powyższej osoby gdyż nie miałem przyjemności lub może bardziej nieprzyjemności ich poznać.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Bardzo dobry i solidny korepetytor. Polecam współpracę z nim.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Serdecznie polecam tego nauczyciela, prace wykonuje z dużą starannością i uwagą, wyjaśniając w zrozumiały sposób wszystkie istotne rzeczy. Jego interdyscyplinarne podejścia pozwala na rzetelne przekazanie wiedzy zarówno uczniom szkól ponadgimnazjalnych jak i studentom uczelni wyższych nie tylko kierunków ścisłych. Jego widza z pewnością umożliwia udzielanie lekcji nawet studentom wyższych lat jak i doktorantom.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 sierpnia 2015

Bez wytłumaczenia tematu od razu przeszedł do robienia zadań. Po sprawdzeniu wyników okazało się, że co najmniej 3 z nich były zrobione źle. Prosiłam w mailu o poprawienie tych zadań, lecz ich nie dostałam. Zdecydowanie nie polecam ! Strata czasu i pieniędzy.

Karol Ławniczak

1) Pani Barbara przysłała b. dużo nietrudnych zadań z fizyki na poziomie I r. politechniki i, z tego względu, życzyła sobie, aby pominąć tłumaczenie tematów, a omawiać poszczególne zagadnienia w miarę jak pojawiają się w zadaniach. Mimo tego nie obyło się bez bardziej kompleksowego omówienia zagadnień, które tego wymagały.
2) Zadania były zrobione dobrze – sprawdziłem. Obiekcje pani Barbary wynikają zapewne z faktu, że moje rozwiązania zawierały pełną postać wektorową wyniku (w układzie współrzędnych), podczas gdy arkusz odpowiedzi podawał miejscami tylko wartość.
3) Zaproponowałem, że pokażę jak to działa (choć to program LO) przy następnej lekcji, na którą byliśmy umówieni lub wyślę objaśnienie mailem; pani Barbara jednak nie odpisała.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2015

Korepetytor posiada ogromną wiedzę z nauk ścisłych.Tłumaczy wszystko krok po kroku .Solidny i dotrzymuje terminu.
Nie wiem, czy jest zadanie,z którym Pan Karol by sobie nie poradził :)Opinia jak najbardziej pozytywna :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Bardzo szybka i miła współpraca. Zdecydowanie polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2015

Opinia jak najbardziej pozytywna. Zadanie wykonane solidnie i wszystko opisane i wyjaśnione. Dobry kontakt mailowy, szybko i sprawnie. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2014

Solidny korepetytor, człowiek posiadający ogromną wiedzę z zakresu matematyki, fizyki i dziedzin pokrewnych, umiejący przekazać ją w przejrzysty sposób. U Pana Karola uczę się od początku semestru i na wszystkie zajęcia był on przygotowany, nigdy nie zawalił terminu który był ustalony, nigdy nie wykazał się niekompetencją. Nawet jeśli zaskakiwałem go jakimś tematem na lekcji niemal zawsze był w stanie udzielić odpowiedzi, a w ostateczności zostawić doprecyzowanie pewnych kwestii na kolejne zajęcia. Potwierdzeniem jakości nauczania może być 5 z analizy matematycznej na koniec I semestru. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2013

Wszystko wytłumaczone sprawnie i szybko, widać że pan Karol zna się na rzeczy. Dzięki niemu bez problemu udało mi się zaliczyć zaległy egzamin z termodynamiki. Zdecydowanie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2013

Wszystko wytłumaczone zrozumiale i sensownie. Polecam jeżeli ktoś ma problemy ze statystyką. Polecam : )

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2013

Potrzebowałem pomocy przy wykonaniu sprawozdania do wyników pomiarów z ,, ciśnień i cechowania manometrów,, . Bardzo solidnie opracował sprawozdanie. Szybka i fachowa pomoc, Polecam ;)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2013

Znakomity korepetytor. Potrafi rozwiązać i wyjaśnić nawet najbardziej nietypowe i skomplikowane zagadnienia. Uczył mnie rachunku prawdopodobieństwa, statystyki i termodynamiki. Właściwie to nauczyłem się więcej niż to było niezbędne, ale od tego nikt jeszcze nie umarł :) Co więcej, w czasie sesji zdarza mi się uczyć tych samych tematów kolegów ze studiów.

avatar
Adi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
4 czerwca 2013

Dobry korepetytor. Szybko potrafi wytłumaczyć zagadnienia a także jest dyspozycyjny i co też nie jest bez znaczenia można się z nim dogadać co do cen za usługi.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2013

Konkretna i bardzo sumienna osoba. Wytłumaczył mi matematykę i z klasówki było ładne 4 :) Polecam

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2013

Korepetytor pomógł nadrobić zaległości z dłuższego okresu nauki. Solidne korepetycje, prowadzone z dużym zaangażowaniem. Przyniosły dobre efekty: pan prowadzący ćwiczenia na politechnice był zdziwiony (bezcenne), egzamin zdany na 4+! :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2011

Szczerze polecam, tłumaczy bardzo zrozumiale, nawet jak na tematy, o ktorych slyszy sie po raz pierwszy. Udziela konkretnej i solidnej pomocy!

avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
27 grudnia 2010

pisałam panu w mailu dokładnie co było źle ale pan nawet nie raczył tego sprawdzić i odpisać. to był bezsprzecznie pana błąd, nie pisałabym tego gdybym nie miała całkowitej pewności:]
i umawialiśmy się na półtorej godziny. pozdrawiam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 grudnia 2010

Zdecydowanie odradzam. Umówiłam się z tym panem na wytłumaczenie jednego nietrudnego zadania, po czym po wytłumaczeniu mi go, zażądał dodatkowej zapłaty za jego rozwiązanie (na co się nie umawialiśmy!!). Ponadto, kiedy rozwiązywałam to zadanie na uczelni, dokładnie tak jak uczył mnie pan Ławniczak, mój wykładowca powiedział w pewnym momencie że to są bzdury. Napisałam do pana Ł. maila z zapytaniem, czy mógłby mi wyjaśnić gdzie coś przeoczyliśmy ale nie odpisał, widocznie się nie poczuwa tudzież nie ma odwagi przyznać się do błędu. Brak słów.

Karol Ławniczak

Pani Magda płaciła tylko za czas poświęcony na naukę. Dokładnie wg widocznej oferty. Umówiła się na 2h, a po 1,5h z kawałkiem stwierdziła, że już umie tyle, ile potrzebuje. Zapłaciła za 1,5h. Co się zaś tyczy uwag Profesora do pracy pani Magdy, to przypuszczam, iż zwyczajnie mogła coś pomylić lub źle zrozumieć - wszak to się zdarza. Nie ma potrzeby kierować swojej złości na korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.