Malwina Lirka

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Cześć! Hello! Salut!

Jesteś obcokrajowcem, który zainteresowany jest nauką polskiego? Nasz język nie bez powodu jest uważany za jeden z najtrudniejszych na świecie, ale nie musi to być dla Ciebie przeszkodą, a jedynie ciekawym wyzwaniem.

Oferuję pomoc w nauce polskiego na zasadzie konwersacji, omawiania zagadnień gramatycznych i językowych, czytania tekstów klasycznych oraz potocznych, pisania tekstów o charakterze formalnym i nieformalnym i wielu innych metod. Zapewniam własne materiały dydaktyczne dostosowane do poziomu ucznia i solidne merytoryczne przygotowanie do każdej lekcji.

Operuję angielskim na poziomie C1, a także francuskim na poziomie A2/B1, więc nawet jeśli Twój polski nie jest jeszcze na poziomie komunikatywnym nie przeszkodzi nam to w prowadzeniu zajęć.

I offer Polish language lessons for foreigners in both English (preferable) and French. I base my didactics on practising every language skill possible - so conversation included as well as reading and writting skills, not only Polish grammar. To enrich the course I have my own materials to work on such as a worksheets, listening materials and viedo. Make learning more interesting!

polish your Polish!

mój nr 504073490

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.